Adrienn i Gabor

Adrienn i Gabor

adrienn-and-gabor-2

Urodziłam się na Węgrzech i już w wieku 18 lat zostałam przedsiębiorcą: właścicielką klubu fitness. Sport i zdrowy tryb życia zawsze były dla mnie bardzo ważne.

 

W 2008 roku jeden z moich dawnych pracodawców wspomniał mi o możliwościach związanych z Nu Skin, ale w tamtym czasie planowałam przeprowadzkę do Irlandii i nie byłam zainteresowana tym tematem. W 2009 roku w Irlandii poznałam swojego męża Gabora - też z Węgier.

 

W Irlandii byłam pracownikiem odpowiedzialnym za prowadzenie dwóch klubów fitness. Po 2 latach zdałam sobie sprawę, że pracując 10-12 godzin dziennie na spełnienie marzeń innych osób było zupełnie nie dla mnie. Dlatego w 2010 roku kiedy zaczęłam rozglądać się za nowymi możliwościami, skontaktowałam się z Reginą - moją dawną instruktorką fitnessu i zapytałam ją, na czym polega biznes z Nu Skin. Wiedziałam, że ona i jej partner odnieśli wielki sukces współpracując z tą firmą.

 

Zaprosili mnie do udziału w 3-dniowym wydarzeniu na Węgrzech i właśnie wtedy zrozumiałam, na czym polegają te możliwości. W Irlandii nie znalazłam nikogo, kto poważnie zajmowałby się tym biznesem i nie czułam się wystarczająco silna, aby samodzielnie zając się tą działalnością, szczególnie na takim „nietkniętym" rynku. Zaczęłam korzystać z produktów, ale nie budowałam jeszcze biznesu.

 

W 2012 roku, w moim życiu miał miejsce kolejny punkt zwrotny, wspólnie z mężem zdecydowałam, że zrezygnuję z pracy i zajmę się czymś, co będzie mnie uszczęśliwiać. Decyzja o tym co robić była łatwa. Od razu wiedziałam, że nadszedł czas, aby zacząć budowanie swojego biznesu, gdyż już od dłuższego czasu byłam zakochana w produktach firmy.

 

Na początku zaczęłam pracować w Irlandii, ale kiedy moi sponsorzy podjęli decyzję, że chcą rozwinąć rynek w Polsce, od razu stwierdziliśmy, że chcemy skorzystać z tej wspaniałej okazji.

 

Jesteśmy małżeństwem od 4 lat, z czego aż 2 lata nasz związek trwa na odległość, ponieważ od lata 2013 roku jestem kompletnie oddana rozwijaniu firmy na polskim rynku. Mimo, że nie znałam nikogo w tym kraju i w ogóle nie mówiłam po polsku, udało mi się zostać liderką wspaniałego polskiego zespołu i razem planujemy rozwinąć polski rynek.

 

W międzyczasie mój mąż okazał mi wielkie wsparcie i sam z chęcią sięgnął po produkty Nu Skin. Dwukrotnie zrealizował program TR90, pozbył się 26 kilogramów i teraz regularnie uprawia sport i znacznie zdrowiej się odżywia. Mogę powiedzieć, że dzięki Nu Skin mam zupełnie nowego męża.

 

Udało mi się osiągnąć duży cel w moim biznesie Nu Skin i dlatego mój mąż zdecydował również przeprowadzić się do Polski w październiku. Będziemy razem pracować nad tym, aby polski rynek był największy w Europie. Tak więc razem z mężem podczas Globalnej Konwencji nie tylko będziemy świętować sukcesy nasze i innych, ale także początek naszego połączonego życia Nu Skin.

Divider