Marna Dedekind

Marna Dedekind

Marna Dedekind

Nigdy nie wyobrażałam sobie, że znajdę się kiedyś tu, gdzie jestem teraz. Rozpoczęłam ten biznes z planem działań na 5 lat. Chciałam stopniowo budować biznes i zyskać dodatkowe źródło przychodów. Ku mojemu zaskoczeniu, udało mi się osiągną swój cel już po 6 miesiącach od rozpoczęcia tej działalności, której poświęcałam kilka godzin dziennie. Efekty zainspirowały mnie do wytyczenia bardziej ambitnych celów.

 

Nie ustawałam w swoich staraniach i wyznaczałam sobie realistyczne cele na każdy tydzień. Motywacja moich upline'ów była niesamowita, a ja cieszyłam się każdą minutą mojej drogi od statusu Dystrybutora do tytułu Kierownika Szmaragdowego.

 

Po wzięciu udziału w Podróży dla Kierowników Rubinowych w marcu 2014 roku, zdałam sobie sprawę z tego, że włożony wysiłek bezpośrednio wpływa na sukcesy biznesowe, wystarczy tylko przestrzegać zasad obowiązującego systemu. Nie trzeba być wcale kimś wyjątkowym, wystarczy odnaleźć w sobie pasję. W trakcie podróży spotkałam wiele różnych osób, które łączyły ze mną pewne kluczowe cechy: pasja i przekonania.

 

„Aby cieszyć się sukcesami trzeba być mocno przekonanym o tym, że sukces jest możliwy".

 

Moja kariera u boku Nu Skin obfitowała także w wiele wyzwań, jednak rezygnacja z niej nie wchodziła nigdy w grę. Warto stale pamiętać o tym: Dlaczego rozpoczynamy ten biznes? Sukces wynika z naszych działań i nieustannego rozwoju. Oczywiście mogą przytrafić się pomyłki, można się nawet nieco zniechęcić, nigdy jednak nie wolno się poddawać.

 

Jestem niezmiernie wdzięczna, że mogłam skorzystać z tak wspaniałych możliwości biznesowych. Pragnę podziękować Bogu, że czuwa nad moim biznesem.

Divider