Malan Coetsee

Malan Coetsee

Malan-Coetsee

„Kiedy miałem 5 lat, moja mama mówiła mi, że szczęście jest kluczem do życia. Kiedy poszedłem do szkoły, pytano mnie, kim chciałbym być gdy dorosnę. Odpowiedziałem „chcę być szczęśliwym". Powiedzieli, że nie zrozumiałem pytania, a ja odpowiedziałem im, że nie rozumieją życia". -John Lenon

 

Moja podróż u boku Nu Skin rozpoczęła się w lutym 2014 roku. Na początku łączyłem pracę w budowlance z zajmowaniem się po pracy biznesem przy Nu Skin. Do sierpnia 2014 roku moja prowizja znacznie wzrosła, dzięki temu mogłem odejść z pracy i na poważnie zająć się współpracą z Nu Skin.

 

Dzięki współpracy z tak fantastyczną firmą jaka jest Nu Skin zyskałem śmiałość w nawiązywaniu kontaktów z innymi ludźmi, choć dotąd zawsze byłem nieco nieśmiały. Zyskałem większą pewność siebie, nie tylko jeśli chodzi o sposób postępowania z ludźmi, ale też pod względem przemawiania do publiczności. Nauczyłem się uważnie słuchać innych, po to, aby dowiedzieć się jakie mają potrzeby. Przekonałem się również, że mogę się dzielić swoimi możliwościami z innymi, ale każda osoba sama musi zdecydować, czy ten rodzaj biznesu jest dla niej odpowiedni czy też nie.

 

Cierpliwość i wytrwałość są kluczem do budowania pomyślnego biznesu z Nu Skin. Trzeba działać opierając się na sprawdzonych rozwiązaniach i chętnie się uczyć nowych rzeczy.

 

Od rozpoczęcia swojego biznesu, poznałem co to znaczy cieszyć się wolnym czasem. Dysponuję czasem, aby wspierać nowych klientów i spotykać się z nimi w dogodnym dla nich czasie. Mogę również podnosić jakość swojego życia spędzając więcej czasu na siłowni, uzupełniając swoje ćwiczenia suplementami żywieniowymi najwyższej klasy. Dzięki temu zyskałem lepszą kondycję, ćwiczę efektywniej, mój organizm jest bardzie wytrzymały, znacznie poprawiła się też moja zdolność koncentracji. Cieszę się znakomitym samopoczuciem, dzięki temu, że sprawniej działa mój układ odpornościowy!

 

Teraz cała moja rodzina używa produktów Nu Skin. Wszyscy poszli w ślad za moją mamą, która po zastosowaniu tych produktów coraz częściej słyszała pod swoim adresem komplementy na temat jej młodszego wyglądu.

 

Koncentruję się na wizji i celach długoterminowych, gdyż w nich tkwi źródło mojej motywacji. Zamierzam osiągnąć status Team Elite jeszcze przed ukończeniem 27 roku życia i chcę odmieniać życie innych na lepsze. W szczególności chce skoncentrować się na osobach zmagających się z chorobami psychicznymi.

 

Aby cieszyć się sukcesem należy "dawać przykład innym", ludzie patrzą na czyny, a nie tylko na słowa.

 

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie" - M. Gandhi

Divider