Ingeborg Seielstad

Ingeborg Seielstad

Ingeborg-Seielstad

Ingeborg zawsze marzyła o tym, aby samemu móc decydować o tym jak chce spędzać swój czas. Spadkobierczyni olbrzymiego gospodarstwa rolnego w miejscowości Gausdal, spędziła tam dzieciństwo razem ze swoim rodzeństwem, wśród wielu ludzi i pięknej przyrody. Niemal wszystko szło po jej myśli z wyjątkiem tego, że przejęła rodzinną fermę, na której miałaby pracować przez cały czas. Nie miałaby więc czasu dla przyjaciół ani na podróże czy odkrywanie świata.  Kiedy dowiedziała się o firmie Nu Skin, poczuła, że odkryła brakujący element układanki i od razu wiedziała, że to jest właśnie to co chce robić.

 

Dla Ingeborg największą motywacją było zarabianie takiej ilości pieniędzy, aby móc zabierać swoją rodzinę w dalekie podróże. Poza tym inspirowało ją to, że chciała robić coś dobrego dla innych ludzi. Zależało jej na tym, aby sprawiać, że każdy dzień będzie lepszy dla jak największej liczby osób, zarówno lokalnie, jak i na większą międzynarodową skalę. Lokalnie koncentrowała się przede wszystkim na samotnych osobach. chciała mieć więcej wolnego czasu, aby móc im pomagać. Dzięki firmie Nu Skin wreszcie uwierzyła, że jest to możliwe. Ingeborg uwielbia to, że może zmieniać życie innych na lepsze i dzięki produktom do osobistej pielęgnacji skóry i dzięki suplementom żywieniowym.


Jednakże i z tym biznesem wiążą się pewne wyzwania. Wiele osób podchodzi nieufnie do produktów, do firmy, do planu kompensacyjnego, ale przede wszystkim do swoich własnych umiejętności.  Już od pierwszego dnia, musimy uświadomić sobie, że nikt i nic nie może stanąć nam przeszkodzie w osiąganiu sukcesów w tym biznesie. Sukces lub porażka zależą tylko i wyłącznie od nas samych. Spójrzmy na tych, którzy są zmotywowani do pracy, każdy musi sam znaleźć własne źródło inspiracji i zachęcać do pracy innych. W ten sposób można spełnić swe pragnienia!

Tak jak Ingeborg należy rozwijać swój biznes i rozmawiać o nim z nowo poznanymi osobami. Ważne jest to, aby zachowywać otwarty umysł i przyjazne nastawienie, aby zadawać innym pytania i wsłuchiwać się w ich potrzeby, a później należy odbywać rozmowy telefoniczne lub osobistym spotkania. Jednak, gdy  wiele osób z Państwa zespołu mieszka w oddalonych miejscach, wtedy trudnym może być pogodzenie pracy z rodziną. Na szczęście biznes ten możemy prowadzić też przez Skype czy telefon – ważne aby kontaktować się członkami swojej grupy przynajmniej raz czy dwa razy w tygodniu i sprawdzać czy pozostałe osoby też się ze sobą kontaktują.

 

Ingeborg stwierdziła, że aby spełnić swoje zamierzenia, jej plany muszą być one mierzalne i osiągalne. To bardzo indywidualna sprawa, gdyż dla kogoś dobry jest plan na 3 miesiące, a dla innych na 6 miesięcy, na rok, na 3 lata czy nawet na 5 lat. Cele należy precyzyjnie określić i traktować jak wyzwania. Warto je spisać na papierze i czytać każdego dnia – dzięki temu zawsze wiemy czym mamy się zająć w danej chwili. Zmotywuje nas to do odbywania rozmów telefonicznych, do spotkań poza domem i wreszcie do podjęcia większych wysiłków. Oczywiście wygodnie jest siedzieć na kanapie przez cały dzień, ale wtedy nic się w naszym życiu nie zmieni.

 

Firma Nu Skin daje Państwu szansę na udział w tej niesamowitej podróży, w trakcie której mogą Państwo rozwijać swoją osobowość, korzystać z okazji do poznawania innych, wspaniałych ludzi, nawiązania wielu przyjaźni w wielu różnych krajach. Takie życie jest niezmiernie ekscytujące, pod warunkiem, że nie straszne nam będzie podejmowanie wszelkich wyzwań, gdyż są one źródłem wielu niesamowitych chwil.

Divider