Podróż Sukcesu

success-trip-banner-2

Co roku firma Nu Skin świętuje sukcesy swoich Brand Affiliates na wiele sposobów. Jedną z najbardziej wyjątkowych nagród za osiągnięte sukcesy jest udział w  Podróży Sukcesu EMEA.

 

Nasi Brand Affiliates ciężko pracują nad promowaniem oferowanych przez naszą firmę produktów i możliwości biznesowych, dlatego chcemy nagradzać ich w najlepszy możliwy sposób. Co roku Podróż Sukcesu EMEA to dla zakwalifikowanych osób możliwość odwiedzenia różnych zakątków świata. Podróż odbywa się zawsze do ciekawego, egzotycznego i pełnego atrakcji miejsca.

 

Poniżej można zobaczyć nasze dotychczasowe i zaplanowane podróże. Zdjęcia i nagrania wideo pozwalają się rozmarzyć i nabrać ochoty do odwiedzenia z nami tych wspaniałych miejsc.

 

 

Czy chcesz wybrać się z nami w kolejną podróż? Zapraszamy do skontaktowania się z nami, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

 

 

Wrzesień 2018 r. – Obonjan, Chorwacja: prywatna wyspa Nu Skin

the-island-logo

 

Ekskluzywna prywatna wyspa Nu Skin, Obonjan, słynie z naturalnego piękna i nieograniczonego widoku na Adriatyk – to idealne miejsce na relaks dla naszych ciężko pracujących Brand Affiliates, którzy mogli cieszyć się tym niesamowitym przeżyciem we wrześniu 2018 r. Holistyczna joga i sporty wodne w połączeniu z prawdziwym glampingiem i odrobiną biznesu – oto nasz przepis na niezapomnianą Podróż Sukcesu. Mamy nadzieję, że Ci się podobało!

KWIECIEŃ 2018 – UTAH, USA: wycieczka do miejsca, gdzie wszystko się zaczęło

utah_logo_success_trip

 

Nazwa stanu "Utah" pochodzi od nazwy  indiańskiego plemienia Ute, która oznacza "ludzi gór". Wyobraź sobie piękny, dziki krajobraz niczym z westernu, w którym zamiast kowbojskich miast centralne miejsce zajmuje luksusowy 5-gwiazdkowy hotel z ośrodkiem narciarskim w sercu Gór Skalistych. Nieźle, co? Ale to jeszcze nie wszystko! To właśnie tu mieści się Provo – główna siedziba Nu Skin Enterprises, w której w 1984 roku rozpoczęła się nasza wspólna podróż. Tutaj zabraliśmy uczestników naszej Podróży Sukcesu w kwietniu 2018 roku.

Kwiecień 2018 – UTAH, USA: KOLEBKA NU SKIN

utah_logo_success_trip

 

W kwietniu 2018 r. wybieramy się do wspaniałego stanu Utah. Piękno tego amerykańskiego stanu zapiera dech w piersiach i znajduje się w nim mnóstwo zapadających w pamięć cudów natury. Dodatkowym smaczkiem jest fakt, że firma Nu Skin wywodzi się właśnie z Utah. Zatrzymamy się w jednym z najlepszych kurortów narciarskich w kraju. Kto do nas dołączy?

 

WRZESIEŃ 2017 – PUGLIA, WŁOCHY: UKRYTY KLEJNOT POŁUDNIOWYCH WŁOCH

puglia

Puglia, znana także pod nazwą Apulia, leży na „obcasie” buta, jakim są Włochy. Puglia szczyci się najdłuższym wybrzeżem ze wszystkich regionów kraju, lecz nie jest zatłoczona przez turystów. Nie możemy doczekać się podróży do tego wspaniałego miejsca pełnego małych miasteczek z biało-złotymi domami, wyjątkową architekturą i przepięknymi plażami. Zakwalifikuj się do Podróży Sukcesu EMEA we wrześniu 2017 i na własnej skórze doświadcz wszystkich atrakcji!

2017 – Kapsztad, RPA: Poznaj to miejsce pełne przepięknych widoków, zachwyć się jego różnorodnością i zobacz, jak tętni życiem

cape-town-success-trip-2017

Cape Town (Kapsztad) to najstarsze miasto w Afryce Południowej, znane z malowniczych plaż, egzotycznych widoków i bogatej historii. W marcu 2017 r. zabraliśmy tam naszych Brand Affiliates. Zwiedziliśmy wiele zapierających dech w piersiach atrakcji, takich jak Góra Stołowa, winnica, Cape Point oraz wiele innych. Przeżyliśmy wspaniałe chwile, które zostaną w pamięci Brand Affiliates na długo.

2016 – Miami: Podróż pełna gorących wrażeń

MIAMI_v5-01

 

 

W 2016 roku wybraliśmy się do Miami – jednego z najwspanialszych miejsc na świecie! Powitały nas tam piaszczyste, białe plaże, kryształowo czysta woda i gorące słońce! Zaprosiliśmy naszych Brand Affiliates do niesamowitego Loews Hotels & Resorts – luksusowego hotelu położonego w sercu historycznej dzielnicy modnej South Beach. Z pewnością była to kolejna niezapomniana wyprawa!

 

2015 – Marrakesz, Maroko – różnorodne kolory i niesamowita kultura

 

 

„Wspaniała, fantastyczna, jedyna w swoim rodzaju...” – takimi słowami Brand Affiliates określali Podróż Sukcesu EMEA 2015 do Marrakeszu. Brand Affiliates zostali zakwaterowani w 5-gwiazdkowym hotelu Royal Palm Marrakech położonym u podnóża gór Atlas w malowniczej i spokojnej okolicy. Mogli oni korzystać z wielu atrakcji, takich jak przejażdżka quadem, przejażdżka na grzbiecie wielbłąda, wizyta w słynnej medynie w Marrakeszu i wiele więcej… Wycieczka była również okazją do rozsmakowania się w niesamowitej lokalnej kuchni. Wszyscy uczestnicy podróży nie tylko świętowali swe sukcesy, ale mogli też się cieszyć luksusami. Zdjęcia z podróży można zobaczyć na pasku po prawej stronie.

2014 – Algarve, Portugalia – ukryty skarb Europy

 

 

W czerwcu 2014 roku zabraliśmy Brand Affiliates na niesamowite, słoneczne wybrzeża portugalskiej prowincji Algarve. Była to pierwsza Podróż Sukcesu EMEA Success Trip i okazała się ona wspaniałym wydarzeniem. Brand Affiliates mogli skorzystać z okazji do relaksu na piaszczystych plażach, zjedzenia kolacji w trakcie prywatnego rejsu, dzielenia radosnych chwil i wspólnej nauki. Powyżej można zobaczyć najważniejsze momenty tej podróży. Na pewno zapragniesz dołączyć do nas podczas kolejnej wyprawy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obejrzyj najlepsze zdjęcia

z wyjazdu do Miami

This SlideShowPro photo gallery requires the Flash Player plugin and a web browser with JavaScript enabled.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RELACJE

RELACJE
RELACJE

Uczestnik Podróży Sukcesu

(2015 Maroko)

Unikalne wydarzenie pełne wyjątkowych doznań: luksus w każdym celu, entuzjazm jako wspólny mianownik, niezapomniane przeżycia, ludzie zjednoczeni pasją, zespoły wzmocnione ich wspólną wizją, radość wspólnych chwil, które odmieniają świat, feeria barw, emocje i marzenia nabierające realnych kształtów. Jestem niezwykle wdzięczna firmie Nu Skin i wszystkim uczestnikom za to, że dzięki nim jestem tak szczęśliwa. 

This SlideShowPro photo gallery requires the Flash Player plugin and a web browser with JavaScript enabled.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Thomas i Stefi Kogler – Austria

(2014 Portugalia)

Podróż Sukcesu była niezapomniana przygodą!

Nie tylko dlatego, że była to 5-gwiazdkowa wyprawa pełna atrakcji, ale również ze względu na nawiązane podczas niej przyjaźnie. Podróż ta oferuje wszystko to, co najważniejsze – od zabawy i przygód po możliwość poznania lokalnej kuchni. Dla naszego wspólnego świętowania jesteśmy w stanie poruszyć nawet niebo i ziemię. Prawdopodobnie najważniejszym elementem tej podróży jest możliwość wspólnego uczczenia naszego sukcesu.

This SlideShowPro photo gallery requires the Flash Player plugin and a web browser with JavaScript enabled.
This SlideShowPro photo gallery requires the Flash Player plugin and a web browser with JavaScript enabled.