Jesteś tam jeszcze?

KONTYNUUJ
Qualification - pl

 

KROK 1:

STWÓRZ GRUPĘ
PRZEŚLIJ DO NU SKIN LIST INTENCYJNY ONLINE

 

Image-1-pl

 

KROK 2: UKOŃCZ KWALIFIKACJĘ

 

OPCJA 1

KWALIFIKACJA OBEJMUJĄCA 12 BLOKÓW BUDULCOWYCH

Skompletuj W CIĄGU 6 KOLEJNYCH MIESIĘCY 12 BLOKÓW BUDULCOWYCH, Z CZEGO 4 MUSZĄ BYĆ BLOKAMI UDOSTĘPNIANYMI

 

PRZYKŁADOWA KWALIFIKACJA

 

Image-2-pl

 

MIESIĘCZNE MINIMUM: 2 MODUŁY BUILDING BLOCK

 

Velocity-External to External Training Presentation-Global 5-14-2018

 

OPCJA 2

KWALIFIKACJA OBEJMUJĄCA 4 BLOKI UDOSTĘPNIANE

ABY ZOSTAĆ BRAND REPRESENTATIVE, Skompletuj W CIĄGU 1 MIESIĄCA KALENDARZOWEGO (W OKRESIE OD 15 STYCZNIA 2021 R. DO 31 GRUDNIA 2022 R.) 4 BLOKI UDOSTĘPNIANE*

 

 

Od 15 stycznia 2021 r. do 31 grudnia 2022 r. program jest realizowany w wersji próbnej, zgodnie z definicją podaną w zmienionym Planie wyników sprzedaży.

 

 

KROK 3:

UKOŃCZ KWALIFIKACJĘ I UZYSKAJ TYTUŁ BRAND REPRESENTATIVE.

 

MIESIĘCZNE UTRZYMANIE STATUSU: 4 MODUŁY BUILDING BLOCK

 

Velocity-External to External Training Presentation-Global 5-14-2018

Uwaga: po ukończeniu kwalifikacji Qualifying Brand Representative przechodzą na najbliższy poziom Brand Representative. Aby zachować osoby ze swojej grupy w swoim zespole, ukończ pierwszy miesiąc kwalifikacji w tym samym miesiącu lub jeden miesiąc wcześniej niż one.

 

Qualifying Brand Representative, który nie spełni miesięcznych wymagań kwalifikacyjnych albo nie ukończy kwalifikacji w ciągu sześciu miesięcy, musi ponownie przesłać list intencyjny i zacząć kwalifikację od początku.

 

 

Kwalifikacja — dodatkowe przykłady

 

MODUŁY FLEX BLOCK

 

PODSUMOWANIE

• Stanowią zamiennik modułów Building Block na potrzeby utrzymania statusu Brand Representative na dany miesiąc.

• Są wykorzystywane automatycznie w przypadku niespełnienia wymagań niezbędnych do utrzymania statusu Brand Representative, pod warunkiem uzyskania w danym miesiącu co najmniej jednego modułu Building Block.

• Można wykorzystać tylko całe moduły.

• Brand Representative nie może otrzymać premii kierowniczej w miesiącu, w którym zostały wykorzystane.

• Są przydzielane w chwili zdobycia tytułu Brand Representative, a następnie raz do roku.

• Nie generują wartości sprzedaży ani CSV i nie mają wartości pieniężnej.

 

W życiu zdarzają się różne sytuacje. Może więc zdarzyć się tak, że Twoja grupa nie zdobędzie wymaganych w miesiącu czterech modułów Building Block niezbędnych do utrzymania statusu Brand Representative. Właśnie w takich sytuacjach przydają się moduły Flex Block.

 

 

JAK TO DZIAŁA?

Moduły Flex Block pomagają spełnić miesięczne wymagania niezbędne do utrzymania statusu Brand Representative. W każdym miesiącu, w którym nie zdobędziesz czterech pełnych modułów Building Block, z Twojego zapasu automatycznie pobierane są maksymalnie trzy moduły Flex Block, które zastępują brakujące moduły Building Block. W miesiącu, w którym tak się stanie, nie otrzymasz premii kierowniczej.

 

Otrzymasz premię za pełne moduły Building Block, ale nie zakwalifikujesz się do premii za moduły niepełne zdobyte w miesiącu, w którym wykorzystasz moduły Flex Block.

 

Warto zauważyć, że każdy Flex Block zawsze stanowi jeden pełny moduł, który zastępuje brakujący moduł Building Block niezależnie od poziomu jego ukończenia. Innymi słowy, jeśli uda Ci się ukończyć tylko dwa moduły Building Block i rozpocząć trzeci, automatycznie zostaną wykorzystane dwa moduły Flex Block, które zastąpią brakujące pełne moduły Building Block.

 

 

JAK ZDOBYĆ MODUŁY FLEX BLOCK

Gdy uzyskasz tytuł Brand Representative, otrzymasz pulę modułów Flex Block, która będzie się odnawiać raz do roku. W pierwszym miesiącu, w którym będziesz mieć tytuł Brand Representative, otrzymasz trzy moduły Flex Block — zostaną dodane do Twojego konta w zakładce Wartości i genealogia.

 

W drugim miesiącu otrzymasz kolejne dwa moduły — razem będziesz mieć już pięć. Ostatni moduł otrzymasz w trzecim miesiącu. Kolejne trzy moduły Flex Block pojawią się w rocznicę uzyskania tytułu Brand Representative. A co najlepsze? Moduły Flex Block nigdy nie tracą ważności, więc możesz ich zgromadzić całkowicie dowolną liczbę. Jeśli jednak utracisz status Brand Representative, wszystkie zgromadzone przez Ciebie moduły Flex Block przepadną. Mimo wszystko nawet wówczas możesz odzyskać niewykorzystane moduły, przechodząc proces zaczynania od początku.

 

Velocity Additional Details North America

 

WIĘCEJ INFORMACJI

Jeśli nie uda Ci się zdobyć pełnych modułów Building Block wymaganych do utrzymania statusu Brand Representative, a na Twoim koncie nie będzie dość modułów Flex Block, pierwszego dnia kolejnego miesiąca wrócisz do statusu Brand Affiliate. Gdy tak się stanie, stracisz wszystkich Brand Representative będących w tym czasie w Twoim zespole. Przez ograniczony czas będziesz mieć możliwość zaczęcia od nowa — jeśli Ci się uda, możesz odzyskać Brand Representative, którzy byli w Twoim zespole, oraz zgromadzone wcześniej moduły Flex Block.

 

 

CZĘSTE PYTANIA NA TEMAT MODUŁÓW FLEX BLOCK

 

P1: Dlaczego nie mogę otrzymać modułów Flex Block, gdy tylko uzyskam status Brand Representative, jeśli stanie się to przed końcem miesiąca?
O1: Nie będą Ci potrzebne! Moduły Flex Block pojawiają się na koncie w miesiącu po ukończeniu kwalifikacji, ponieważ jest to pierwszy miesiąc, w którym musisz uzyskać cztery moduły Building Block, by utrzymać swój nowy status.

 

P2: Czy to prawda, że moduły Flex Block nie tracą ważności?
O2: Nie do końca — są ważne tak długo, jak długo zachowujesz status Brand Representative. Nie ma ograniczeń co do liczby modułów, które możesz zgromadzić.

 

P3: Ile są warte moduły Flex Block?
O3: Moduły Flex Block nie generują wartości sprzedaży ani CSV, nie mają wartości pieniężnej i nie można ich wymienić na gotówkę — ich zadaniem jest wyłącznie pomoc w utrzymaniu statusu Brand Representative.

 

P4: Czy mogę odstąpić swoje moduły Flex Block znajomemu?
O4: Nie. Moduły Flex Block są przyznawane w ramach nagrody za Twoje sukcesy i tylko Ty możesz z nich korzystać

 

P5: Czy to, że mój Brand Representative G1 użyje modułów Flex Block, wpływa na mój tytuł Brand Representative?
O5. W żadnym wypadku! Twój tytuł jest uzależniony od liczby Brand Representative G1 i zespołów kierowniczych — nie ma znaczenia, czy Brand Representative G1 używają modułów Flex Block.

 

P6: Co się stanie, jeśli nie będę mieć dość modułów Flex Block, by utrzymać status Brand Representative?
O6: Jeśli nie będziesz mieć wystarczającej liczby modułów Flex Block, wrócisz do statusu Brand Affiliate — będziesz jednak mieć szansę, by zachować niewykorzystane moduły Flex Block. Szczegółowe informacje znajdziesz w sekcji poświęconej procesowi Zacznij od nowa.