Jesteś tam jeszcze?

KONTYNUUJ
Build - pl

 

STWÓRZ GRUPĘ KLIENTÓW I BRAND AFFILIATE, BY ZDOBYWAĆ TYGODNIOWE PREMIE ZA BUDOWANIE ZESPOŁU Z TYTUŁU SPRZEDAŻY CAŁEJ GRUPY.

 

JAK DZIAŁAJĄ MODUŁY

 

Wyróżniamy dwa rodzaje modułów — Building Block i Sharing Block. Każdy moduł Building Block oznacza 500 punktów wartości sprzedaży Twojej grupy. Moduły Sharing Block to Building Block przyznawane tylko za produkty kupione przez zarejestrowanych1 przez Ciebie klientów detalicznych, członków, Brand Affiliate i Qualifying Brand Representative.

 

Image-1-pl

 

Moduły są resetowane na koniec każdego miesiąca, dzięki czemu śledzenie miesięcznej sprzedaży jest naprawdę proste.

 

Aby zdobywać tygodniową premię za moduły Building Block, musisz uzyskać tytuł Brand Representative, wykonując trzy poniższe kroki:

 

KWALIFIKACJA

 

Image-2-pl

 

Gdy ukończysz kwalifikację, z początkiem kolejnego tygodnia uzyskasz tytuł Brand Representative. Oznacza to, ze możesz otrzymywać tygodniową premię za moduły Building Block, która wynosi od 5% nawet do 40% wartości sprzedaży prowizyjnej Twojej grupy. Od tej pory, aby utrzymać status Brand Representative, musisz w każdym miesiącu uzyskać cztery nowe moduły Building Block (albo wykorzystać do trzech modułów Flex Block — szczegóły znajdziesz poniżej).

 

MODUŁY FLEX BLOCK

 

Image-3-pl

 

JAKO BRAND REPRESENTATIVE OTRZYMUJESZ PREMIĘ ZA MODUŁY BUILDING BLOCK

 

JAK TO DZIAŁA?

 

Moduły pomagają określić Twoje postępy i wysokość zarobków. Ogólnie ułatwiają one kontrolowanie i organizowanie działalności Tobie i Twojej grupie sprzedażowej (do której zaliczasz się Ty oraz Twoi klienci detaliczni, członkowie, Brand Affiliate i Qualifying Brand Representative).

 

PREMIA ZA MODUŁY BUILDING BLOCK

Zdobywaj coraz większą premię wynoszącą od 5% CSV* Twojego pierwszego modułu Building Block aż do 40% modułu 16. i kolejnych. Premia jest wypłacana na podstawie CSV poszczególnych modułów Building Block. Każdy moduł Building Block jest premiowany na poziomie procentowym powiązanym wyłącznie z tym modułem Building Block — ilustruje to poniższy wykres.

 

Image-4-pl

 

ZARABIAJ CO TYDZIEŃ

 

Cztery razy w miesiącu wypłacamy premię za nowe ukończone moduły Building Block. Wysokość Twoich zarobków obliczamy na podstawie wartości sprzedaży do 7., 14., 21. i ostatniego dnia miesiąca, dzięki czemu nie musisz czekać na wypłatę do końca miesiąca. Premie są widoczne na Twoim koncie w zakładce Wartość i genealogia&w ciągu jednego dnia roboczego i automatycznie wypłacane na konto w zarejestrowanej przez Ciebie instytucji finansowej.

 

HARMONOGRAM WYPŁATY TYGODNIOWEJ PREMII ZA MODUŁY BUILDING BLOCK

 

Image-5-pl

 

PREMIE SĄ OBLICZANE 8., 15., 22. I PIERWSZEGO DNIA MIESIĄCA WEDŁUG STREFY CZASOWEJ MST (UTC-7)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1Francja: „Rejestrowanie” — wprowadzanie klientów detalicznych, członków i Brand Affiliates do Nu Skin zgodnie z własnym statusem VDI.