Velocity

Velocity Brochure

 

Witaj w programie Velocity stworzonym przez Nu Skin® — sprawnie działającym systemie płatności, który obejmuje elastyczne opcje dostosowane do Twojego stylu życia i opiera się na szybko zdobywanych nagrodach zapewniających dużą motywację. Znajdziesz tu wszystko, co niezbędne do tworzenia świetlanej przyszłości.

 

Chcesz zarobić dodatkowe pieniądze, dzieląc się ulubionymi produktami z przyjaciółmi? A może marzysz o tym, by być swoim własnym szefem? Bez względu na to, jakie są Twoje marzenia, w Nu Skin® znajdziesz sposób, by je spełnić. Velocity pozwoli Ci wybrać swoją drogę i swoje tempo.

 

ELASTYCZNOŚĆ

Dzięki elastycznym opcjom sprzedaży detalicznej, dzielenia się produktami oraz budowania zespołu i kierowania nim Velocity pomoże Ci poukładać codzienne zadania zgodnie z Twoimi potrzebami, umożliwiając pracę w dogodnych godzinach i dążenie do własnych celów.

 

SZYBKOŚĆ

Velocity płaci szybko za każdy sprzedany produkt. Ponieważ można zyskiwać premie dzienne, tygodniowe i miesięczne, zarówno Ty, jak osoby, które wprowadzasz do Nu Skin, szybko zyskujecie nagrody.

 

SPEŁNIENIE

Velocity nagradza za ciężką pracę szczodrymi premiami, terminowymi płatnościami, ogromną wdzięcznością i innymi motywującymi działaniami. Dróg do sukcesu jest wiele — to Twoje życie, Twój biznes i Twoje metody.

 

A co najlepsze? Przystąpienie do programu jest proste i darmowe!

 

Velocity Share
Velocity Build
Velocity Lead
Velocity Brand Representative Qualification
Velocity Glossary
Velocity Marketing Materials