Jesteś tam jeszcze?

KONTYNUUJ
Velocity Brochure

 

Witaj w Velocity – finansowym programie motywacyjnym Nu Skin® oferującym elastyczne możliwości, które dopasują się do Twojego stylu życia, przyniosą szybkie, motywujące nagrody i pomogą Ci zbudować własny biznes.

 

Chcesz zarabiać dodatkowe pieniądze, udostępniając znajomym swoje ulubione Produkty? A może marzysz o tym, by mieć własną firmę? Niezależnie od tego, jaki masz cel, Twoja podróż z Nu Skin® będzie wyjątkowa. Właśnie dlatego w ramach Velocity wybierasz własną drogę – i własne tempo.

 

ELASTYCZNOŚĆ

Dzięki elastycznym możliwościom prowadzenia sprzedaży detalicznej, udostępniania, tworzenia i kierowania program Velocity pomoże Ci żyć na własnych warunkach. Możesz samodzielnie określać godziny pracy i realizować swoje konkretne aspiracje.

 

SZYBKOŚĆ

Płatności z programu Velocity otrzymujesz w krótkim czasie po sprzedaży Produktu. Możesz zdobywać premie w trybie dziennym, tygodniowym i miesięcznym. W ten sposób zarówno Ty, jak i osoby, które dołączą do Nu Skin za Twoją namową, szybko otrzymacie nagrody.

 

SATYSFAKCJA

Program Velocity nagradza ciężką pracę hojnymi premiami, terminowymi płatnościami, niesamowitym uznaniem i innymi atrakcyjnymi dodatkami. Możesz osiągać cele na wiele sposobów – to Twoje życie, Twoja firma, Twoje zasady.

 

A wiesz, co jest najlepsze? Przyłączenie się jest bardzo proste i bezpłatne.

 

Velocity Share
Velocity Build
Velocity Lead
Velocity Brand Representative Qualification
Velocity Glossary
Velocity Marketing Materials