Jesteś tam jeszcze?

KONTYNUUJ

Nasze produkty: Nu Skin i Pharmanex

 

Nasze produkty: Nu Skin i Pharmanex

 


Czy produkty Nu Skin są wegańskie?

 

Firma Nu Skin nie twierdzi, że produkty są odpowiednie dla wegan. Wynika to z faktu, że niektóre artykuły zawierają produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego, np. w skład Sunright Lip Balm wchodzi wosk pszczeli.

 

Nasze suplementy Pharmanex posiadają składniki pochodzenia zwierzęcego (jeśli nie podano inaczej). Aby potwierdzić, czy dany produkt jest odpowiedni dla wegetarian, nie wystarczy tylko zapoznać się z listą składników. Niestety dostawcy surowych składników nie muszą śledzić pochodzenia substancji pomocniczych, jeśli Pharmanex/Nu Skin nie będzie wymagać wegańskiej/wegetariańskiej wersji danego składnika. Obecnie trudno jest potwierdzić, że do produkcji w zakupionych przez Pharmanex/Nu Skin surowych składników, nie zostały użyte żadne substancje pochodzenia zwierzęcego. Jednakże potwierdzamy, że wszystkie składniki użyte w produktach Pharmanex spełniają nasze rygorystyczne wymagania dotyczące jakości, zawarte w procesie jakości 6S oraz w przepisach prawnych.

 

Odnośnie do naszych produktów Pharmanex, kapsułki niektórych suplementów (R2, TR90, Tēgreen, etc.) są zrobione z mieszanki wieprzowiny i wołowiny, co czyni je nieodpowiednimi dla wegan. Suplementy w postaci tabletek, na przykład: LifePak+, BioGinko i OverDrive, mają cienką warstwę żelatyny, która jest zrobiona z ryby. Jest ona potrzebna ze względów bezpieczeństwa, ponieważ dzięki temu suplementy są łatwiejsze w połykaniu. Tego typu powłoka jest również używana w niektórych lekach czy suplementach innych marek.


Czy produkty Nu Skin są testowane na zwierzętach?

 

Firma Nu Skin popiera i wspiera zarówno etyczne i humanitarne traktowanie zwierząt, jak i ochronę zdrowia i bezpieczeństwa ludzi.

 

Produkty Nu Skin
Nu Skin nie testuje swoich produktów kosmetycznych na zwierzętach, ani nie wymaga od innych przeprowadzania testów w naszym imieniu, z wyjątkiem sytuacji, gdy jest to wymagane przez prawo i agencje regulacyjne. Testujemy nasze produkty w badaniach klinicznych na ochotnikach, aby zapewnić ich skuteczność i bezpieczeństwo.

 

Produkty Pharmanex
W przypadku produktów odżywczych Nu Skin kieruje się tą samą filozofią. Produkty odżywcze i ziołowe Nu Skin są spożywane wewnętrznie, w związku z czym niektóre rządowe agencje regulacyjne mogą wymagać badań na zwierzętach w celu potwierdzenia bezpieczeństwa dla ludzi i skuteczności produktu. W przypadkach, gdy konieczne jest przeprowadzenie badań na zwierzętach, dokładamy wszelkich starań, aby zrobić to w sposób etyczny i humanitarny oraz przestrzegamy obowiązujących i zatwierdzonych przez rząd protokołów dotyczących traktowania zwierząt.


Czy mogę stosować te produkty, jeśli jestem w ciąży lub karmię piersią?

 

Mimo naszych chęci, niestety nie jesteśmy w stanie określić, czy nasze produkty są odpowiednie dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią. Wynika to z braku przeprowadzonych badań na kobietach ciężarnych i karmiących.

 

Sądzimy, że nasze produkty nie powinny mieć żadnych szkodliwych działań ubocznych, ponieważ wiele kobiet w ciąży czy karmiących stosuje suplementy. Jednak zalecamy skontaktować się ze swoim lekarzem, ponieważ suplementy powinny być zażywane w odpowiednich ilościach, szczególnie podczas ciąży. Warto pokazać swojemu lekarzowi Kartę informacyjną produktu (PIP), który chce się stosować. Dzięki temu lekarz będzie wiedział, co dokładnie wchodzi w jego skład oraz będzie mógł określić, czy dany produkt jest odpowiedni dla kobiet ciężarnych i karmiących, szczególnie tych, które zażywają też inne leki lub mają pewne dolegliwości.


Który z produktów jest odpowiedni dla mojego dziecka?

 

Epoch Baby Hibiscus Hair i Body Wash to idealne produkty dla Twojego dziecka. Niestety, reszta produktów jest produkowana i testowana dla osób powyżej 18 roku życia.


Który z produktów Pharmanex może przyjmować moje dziecko?

 

Wszystkie produkty Pharmanex (poza JVi, który jest odpowiedni dla osób w każdy wieku) są przeznaczone dla dorosłych. Z tego powodu zalecamy stosowanie naszych suplementów osobom powyżej 18 roku życia.


Czy mogę połączyć ze sobą różne produkty Pharmanex?

 

Tak, ale jest to zależne od formuł dostępnych w danym kraju. Aby dowiedzieć się, jakie są zalecane dawki i kombinacje, prosimy o kontakt z lokalnym biurem obsługi.


Który z produktów Pharmanex jest dla mnie odpowiedni, jeśli mam problemy ze zdrowiem?

 

Niestety nie jesteśmy w stanie doradzić, czy nasze produkty są odpowiednie w przypadku jakichkolwiek dolegliwości, chorób, problemów ze skórą czy w trakcie ciąży. Wynika to z faktu, że Nu Skin nie jest firmą medyczną, z tego też powodu nie testowaliśmy naszych produktów na osobach z różnymi dolegliwościami. Wszystkie badania dotyczące naszego asortymentu przeprowadzane są na zdrowych uczestnikach z czystą, nieskazitelną skórą. Zalecamy pokazać swojemu lekarzowi Kartę informacyjną produktu (PIP) lub listę jego składników. Dzięki temu lekarz będzie mógł określić, czy dany produkt jest bezpieczny i odpowiedni, biorąc pod uwagę dolegliwości medyczne czy alergie oraz czy nie wchodzi w negatywne interakcje z przyjmowanymi dotychczas lekami.


Gdzie mogę znaleźć operatora Skanera?

 

Jeśli chcesz skorzystać ze Skanera i nie znasz żadnego jego operatora, kliknij tutaj.


Jak mogę się zakwalifikować do gwarancji zwrotu pieniędzy za certyfikowane produkty Skanera?

 

Aby zakwalifikować się do gwarancji zwrotu pieniędzy, należy wykonać skan i połączyć swoją Kartę Skanowania z ADR, a następnie w ciągu 7 dni złożyć zamówienie. Ponowny skan musi być wykonany w ciągu 90-100 dni od pierwszego skanowania. Jeśli wynik będzie taki sam lub niższy, wtedy można domagać się zwrotu pieniędzy. Formularz znajduje się tutaj.


 

Tematy pomocy

 


 

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

 

Skontaktuj się z nami