Nagrody

Nagrody i wyróżnienia Nu Skin

W ciągu wielu lat swojej działalności firma Nu Skin otrzymała wiele różnych, prestiżowych nagród - zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych.

Pragniemy teraz przedstawić kilka najnowszych, zdobytych przez nas nagród:

 

BIG Innovation

ageLOC Me otrzymał w roku 2016 BIG Innovation Awards, sponsorowane przez Business Intelligence Group. Jest to nagroda przyznawana firmom, które wprowadziły w życie nowe idee i starają się zmienić sposób, w jaki ludzie doświadczają świata.
Czytaj dalej

Spark Award

ageLOC Me, jako finalistę nagród Spark Design 2015, uhonorowano za rozwiązanie codziennych problemów ludzi.  Czytaj dalej

Consumer World Awards

ageLOC Me zdobyło nagrodę Gold w kategorii Consumer Product, Service, Upgrade, or Innovation od Consumer World. Pełną listę można zobaczyć tutaj.

Good Design Award 2015 Social(1)

Nu Skin ageLOC Me otrzymało w roku 2015 Good Design Awards przyznawane przez Chicago Athenaeum: Museum of Architecture and Design, The European Centre for Architecture Art Design oraz Urban Studies. Czytaj dalej

Beauty shortlist epoch baby

Nagrodzony Baby Hibiscus Hair and Body Wash jest finalistą Beauty Shortlist Mama & Baby Awards za rok 2017.

Myfacemybody win ageLOC me

MyFaceMyBody przyznało ageLOC Me nagrodę Best Anti Ageing Product and Best Innovated Product 2016 roku. Czytaj dalej tutaj.

Pure Beauty Awards _Best Premium Skincare Product 2016

ageLOC Me otrzymał status złoty w kategorii Best New Premium Skin Care Product w ramach Pure Beauty Awards 2016. Pełną listę można zobaczyć tutaj.

A Design Award jpeg

ageLOC Me otrzymało platynową nagrodę A' Design w kategorii produktów kosmetycznych, pielęgnacji i wzornictwa. Są to nagrody przyznawane produktom koncentrującym się na innowacjach, technologii, wzornictwie i kreatywności. Czytaj dalej

Big Business Award

ageLOC Me wygrało także nagrodę New Product Of The Year przyznawaną przez Big Business. Czytaj dalej tutaj.

Beauty Awards OK 2016

ageLOC Me firmy Nu Skin otrzymało wyróżnienie za najlepszy produkt klasy premium do pielęgnacji skóry Premium w Beauty Awards organizowanych przez OK! Magazine.

MyFaceMyBody Highly Commended

Nu Skin otrzymało wyróżnienie za najlepszą obsługę klienta przez producenta lub dostawcę (ang. Best Customer Service by a Manufacturer or Supplier).

Edison award

ageLOC Me otrzymało srebro w kategorii Edison Awards - Personal Care. Nagrody Edison są przyznawane za doskonałość w dziedzinie tworzenia nowych produktów i usług, marketingu, projektowania zorientowanego na człowieka i innowacji. Pełną listę tegorocznych zwycięzców znaleźć można tutaj.

Happi award

Opracowany przez Nu Skin ageLOC Me wygrał przyznawaną przez Happi drugą coroczną nagrodę w kategorii Readers’ Choice Anti-Aging Product of the Year. Czytaj dalej tutaj.

#beauty20 Awards  Nu skin

Nagrody Beauty Shortlist Baby 2016Wyborem dziennikarzy jest Epoch Hibiscus Hair and Body Wash. Nagrody Beauty Shortlist mają na celu wyróżnienie najlepszych w przemyśle kosmetycznym w UK.

Beauty Shortlist Baby Awards 2016 Nu skin

Nagrody #beauty20 powstały, aby docenić firmy, które najefektywniej wykorzystują technologie cyfrowe do kontaktu ze swoimi klientami. W tym roku Nu Skin United Kingdom iand Ireland otrzymało nagrodę za najlepszy profil na Facebooku.

award_beauty

ageLOC Me zdobyło nagrodę 2016 Beauty Shortlist Award w kategorii Najlepszy suplement/urządzenie/innowacja pielęgnacyjna.

Szczegóły

award_techies

ageLOC Me zdobyło nagrodę „Innowacyjny produkt - sprzedaż detaliczna”. Techies 2016 wyróżnia najlepszych w sektorze technologicznym w Wielkiej Brytanii, przyznając prestiżowe nagrody najbardziej wyjątkowym technologom, twórcom firm, mentorom i inwestorom. 

award_Liverpool

W Wielkiej Brytanii przyznano Liverpool Lifestyle Awards (7. Liverpool Lifestyle Awards we współpracy z Lifestyle Magazine).

W wydarzeniu wzięło udział ponad 250 biznesmenów, którzy kształtują oblicze Liverpoolu, a także przedstawiciele mediów.

Nu Skin znalazło się w gronie finalistów w dwóch kategoriach: „Najlepszy biznes internetowy” i „Najlepszy marketing sieciowy”.

Nagrody 2016 Biotechnology Awards doceniają największe talenty, poświęcenie i odkrycia firm, które pracują w tym fascynującym i ważnym przemyśle, i nagradzają trud badaczy, klinicystów, doktorów, chemików i inżynierów, którzy wytyczają drogę dla swoich następców. Firma Nu Skin zdobyła dwie prestiżowe nagrody 2016 Biotechnology: „Najbardziej innowacyjny twórca produktów do pielęgnacji skóry i odżywczych” oraz „Uznani światowi liderzy genetyki przeciwstarzeniowej”.

Szczegóły

award_biotech
Award_Winner

Firma Nu Skin zdobyła główną nagrodę dla najlepszego produktu ściągającego za ageLOC Tru Face Essence Ultra. Nagroda MyFaceMyBody Award to jedyne wyróżnienie przyznawane przez konsumentów w zakresie kosmetyki, medycyny estetycznej i stomatologii jako uznanie marek i ich innowacyjnych i popularnych produktów. W rozdaniu nagród bierze udział 400 przodujących ekspertów branży, marek, dziennikarzy i gwiazd. Nagrody przyznawane są przez licznych profesjonalistów i poprzez publiczne głosowanie. Zdjęcia z gali można obejrzeć na naszej stronie na Facebooku.

Award_Pure

Nu Skin został doceniony za ageLOC Galvanic Spa System jako „Najlepszy produkt lub urządzenie domowe”. Nagroda MyFaceMyBody Award to jedyne wyróżnienie przyznawane przez konsumentów w zakresie kosmetyki, medycyny estetycznej i stomatologii jako uznanie marek i ich innowacyjnych i popularnych produktów. W rozdaniu nagród bierze udział 400 przodujących ekspertów branży, marek, dziennikarzy i gwiazd. Nagrody przyznawane są przez licznych profesjonalistów i poprzez publiczne głosowanie.  Zdjęcia z gali można obejrzeć na naszej stronie na Facebooku.

Award_highly

Firma Nu Skin jest szeroko wyróżniana za ageLOC Tru Face Essence Ultra. Nagrody Pure Beauty Awards są znane w branży urodowej w Wielkiej Brytanii i uwzględniają najwspanialsze i najlepiej działające produkty kosmetyczne wprowadzone na rynek w poprzednim roku. Wyniki otrzymywane są na podstawie głosów czytelników magazynu Pure Beauty, w tym sprzedawców na co dzień sprzedających produkty kosmetyczne. Zdjęcia z gali można obejrzeć na naszej stronie na Facebooku.

Award_baby

Epoch Baby Hibiscus Hair and Body Wash znalazł się w trójce najlepszych płynów do kąpieli dla dzieci w 2015 Beauty Shortlist Awards. Nagrody Beauty Shortlist Awards przyznawane są najlepszym produktom kosmetycznym w Wielkiej Brytanii.

Award8

Firma Nu Skin zdobyła DWIE cenione nagrody na rozdaniu MyFaceMyBody Awards 2014.

Wyróżnione nimi zostały ageLOC Transformation („Najbardziej innowacyjny produkt”) i ageLOC Edition Nu Skin Galvanic Spa System II („Najlepszy produkt lub urządzenie domowe”).

Urządzenie Pharmanex BioPhotonic S3 Scanner zostało uhonorowane brązowym medalem International Design Excellence Awards (IDEA) w 2014 roku.

 

 

award3

Firma Nu Skin zdobyła nagrodę Budapest Business Superbrands Award za wyjątkową świadomość marki (2012).

Szczegóły

award6

Nagroda 2012 Gold Stevie Award dla „Firmy roku w branży produktów zdrowotnych, usług i farmaceutyków”.

 

award1

Dyrektor generalny Nu Skin Truman Hunt został uhonorowany przez Direct Selling News (DSN) nagrodą Bravo Leadership Award. Dodatkowe wyróżnienie za 49-procentowy

wzrost rocznego przychodu w 2013 r. i znalezienie się

na 7. miejscu na liście DSN Global 100.

Szczegóły

award5

ageLOC Galvanic Body Spa firmy Nu Skin zdobył brązową nagrodę 2012 Best of Biz w kategorii Produkt roku.

Szczegóły

Divider