Nourish the Children

Nourish the Children – unikalna koncepcja

Nasze wyjątkowe rozwiązanie

 

Nourish the Children (NTC) to inicjatywa stosująca zasady biznesowe w celu rozwiązania problemu głodu wśród dzieci w sposób zrównoważony. Podstawą programu jest pełnowartościowa żywność opracowana przez naukowców żywieniowych Nu Skin, znana jako VitaMeal. Liderzy sprzedażowi firmy, klienci i pracownicy mogą zakupić VitaMeal oraz zdecydować się na darowanie żywności, która zostanie dostarczona przez niezależne, wyspecjalizowane organizacje non-profit ludziom cierpiącym na niedożywienie i głód. Od 2002 roku Nu Skin wraz z liderami sprzedaży, klientami i pracownikami podarowali  około 650 milionów posiłków  niedożywionym dzieciom na całym świecie. Tak jak w przypadku innych produktów Nu Skin, dystrybutorzy opłacają prowizje, a Nu Skin pobiera marżę zysku z każdego sprzedanego VitaMeal, która jest znacząco niższa od faktycznej marży pozostałych produktów Nu Skin.

 

Dlaczego właśnie Nourish the Children?

 

Wiedzą też Państwo, że dzięki ofiarowanym funduszom przekazane zostaną pożywne posiłki VitaMeal. Wiedzą Państwo, że darowana przez Państwa paczka VitaMeal dotrze do najbardziej potrzebujących dzieci. Dzięki Państwa darowiznom możliwe będzie przekazanie dzieciom posiłków, zapewnienie im wykształcenia i wdrożenie programów profilaktyki chorób. Mają też Państwo poczucie dokonania zmiany, gdyż m.in. dzięki Państwu ponad 120 000 dzieci na całym świecie jest codziennie nakarmionych.

 

Prosimy o zakup i przekazanie jeszcze jednego opakowania VitaMeal miesięcznie lub do zachęcenia, aby zrobił to ktoś z Państwa otoczenia.

 

 

nourish the children

Próg 650 milionów

 

W październiku 2019 r. firma Nu Skin świętowała osiągnięcie progu 650 milionów posiłków zakupionych i przekazanych w ramach inicjatywy Nourish the Children od chwili jej założenia w 2002 r. Partnerzy instytucjonalni Nu Skin dostarczają VitaMeals do ponad 50 krajów, dla 120 000 dzieci dziennie.

 

„Inicjatywa Nourish the Children niesie światełko nadziei niedożywionym dzieciom. Wierzę, że ten program odmieni ich życie! To, co zrobiliśmy dla programu, może stanowić 5% naszego życia, ale to jednocześnie 95% tego, kim jesteśmy. W imieniu Nu Skin i dzieci pragnę wyrazić wdzięczność za całą okazaną miłość i wpłacone darowizny!”. Blake Roney, Założyciel Nu Skin