Dzień Siły na Rzecz Dobra Nu Skin

Miesiąc Siły na Rzecz Dobra

Wszyscy w Nu Skin czujemy się częścią misji na rzecz dobra w lokalnych społecznościach i na całym świecie. W poprzednim roku firma Nu Skin pozytywnie wpłynęła na życia dziesiątek tysięcy ludzi, we wszystkich regionach zgłaszając pracowników i wolontariuszy do pomocy we wspieraniu lokalnych projektów.

 

Przez cały czerwiec pracownicy z regionu EMEA brali udział w naszym dorocznym Dniu Siły na Rzecz Dobra, poświęcając swój czas i środki. Oto niektóre z podejmowanych projektów:

 

russia

Rosja

 

W maju pracownicy Nu Skin Rosja spędzili dzień w internacie Chotkowo. Placówka ta zajmuje się dziećmi w wieku 16 i 17 lat, które mają problemy z mową i artykulacją. Zespół wziął udział w wielu czynnościach, takich jak sprzątanie otoczenia szkoły, prace ogrodowe, zorganizowanie obiadu i zabawa z dziećmi.

neu

EUROPA PÓŁNOCNA

 

 

13 czerwca oddział Nu Skin Europa Północna był gospodarzem wydarzenia, które odbyło się w salonie sprzedaży w Kopenhadze, gdzie zaprosiliśmy dystrybutorów z rodzinami i przyjaciółmi. Mogliśmy także liczyć na zainteresowanie tym projektem w naszych biurach w Londynie i Oslo poprzez informowanie dystrybutorów i umożliwienie im składania darowizn. Celem było zebranie 30000 koron duńskich i przeznaczenie ich na zakup 30 łóżek dla sierocińca St. Nicolae w Bukareszcie, w Rumunii. Zbiórka pieniędzy nastąpiła w drodze wielu interesujących aktywności podczas Dnia Siły na Rzecz Dobra w Kopenhadze i podczas tygodni świadomości w Oslo i Londynie.

 

 

brussels

Belgia

 

Pracownicy Nu Skin Belgia  zebrali ponad 6000 €, które zostały przekazane lokalnej organizacji dobroczynnej  Moeders voor Moeders (Matki Matkom). Organizacja wspiera posiadające kłopoty finansowe matki z małymi dziećmi poprzez rozdawanie jedzenia, ubrań dziecięcych, wyposażenia pielęgnacyjnego i szkolnego, łóżek itp. Zebrana kwota pochodzi z obiadu dobroczynnego, loterii, warsztatów, biegu „mile dla uśmiechu”, w którym każda przebiegnięta mila zapewniała donacje, oraz sprzedaży przygotowanego w domach jedzenia współpracownikom

za

RPA

 

19 czerwca pracownicy z  Nu Skin RPA  pracowali charytatywnie w Kids Haven. Otwarty w 1992 r. ośrodek zajmuje się dziećmi bezdomnymi i w ciężkiej sytuacji życiowej w regionie Ekurhuleni w RPA. Pracownicy spędzili dzień bawiąc się z dziećmi i fundując im pyszną pizzę na obiad. Złożyli też hojną darowiznę, która pokryła dużą część listy potrzeb organizacji. Nu Skin RPA zamierza zmienić życia wszystkich dzieci z Kids Haven poprzez częste odwiedziny i nieprzerwane wparcie przez cały rok.

eastern europe

Węgry

 

Pracownicy biura  Nu Skin Europa Środkowo-Wschodnia  pomogli  klubowi sportowemu Honvéd w Budapeszcie . Klub nie tylko szkoli przyszłych mistrzów, ale też uczy dzieci zdrowego trybu życia i zaraża pasją do sportu, bez względu na to, czy są to dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, licealnym, a także niepełnosprawne. A ponieważ nawet najlepsze ekipa potrzebuje kapitana, pomógł nam siedmiokrotny mistrz Europy i sześciokrotny mistrz świata Ákos Kállai (kierownik sekcji pięcioboju nowoczesnego w Honvéd, trener młodzieżowej reprezentacji Węgier).

 

 

A w jaki sposób Państwo przyłączają się do Siły na Rzecz Dobra w tym miesiącu?

Warto odwiedzić nasz profil na Facebooku i pochwalić się, jak chcą być Państwo Siłą na Rzecz Dobra.  Wystarczy na przykład proste udzielnie wsparcia lokalnej organizacji charytatywnej.  Mogą też Państwo przekazać darowiznę VitaMeal  lub zakupić produkty z naszejserii Epoch. Przy zakupie produktów serii Epoch 0,25 USD jest przekazywane na rzecz Fundacji Nu Skin Force for Good celem sfinansowania projektów na całym świecie, dzięki którym na twarzach setek dzieci każdego dnia może zagościć uśmiech. Ponadto 4 EUR trafi do malawijskiej wioski Mtalimanja za każdym razem, gdy kupują Państwo kolekcję Epoch Force for Good.

Dołącz do Nu Skin Zostań Dystrybutorem