Jesteś tam jeszcze?

KONTYNUUJ

Nu Skin Force for Good Day

Force for Good Month

Wszyscy w Nu Skin czujemy się częścią misji na rzecz dobra w lokalnych społecznościach i na całym świecie. W tym roku Nu Skin pozytywnie wpływa na życie dziesiątek tysięcy ludzi, we wszystkich regionach zgłaszając pracowników i wolontariuszy do pomocy we wspieraniu lokalnych projektów.

 

Przez cały czerwiec pracownicy z regionu EMEA brali udział w naszym dorocznym Force for Good Day, poświęcając swój czas i środki. Oto niektóre z realizowanych projektów:

 

russia

Rosja

 

W maju pracownicy Nu Skin Rosja spędzili dzień w internacie Chotkowo. Placówka ta zajmuje się dziećmi w wieku 16 i 17 lat, które mają problemy z mową i artykulacją. Zespół wziął udział w wielu czynnościach, takich jak sprzątanie obszareu wokół szkoły, prace ogrodowe, zorganizowanie obiadu i zabawa z dziećmi.

neu

Europa Północna

 

13 czerwca  Nu Skin Europa Północna było gospodarzem wydarzenia, które odbyło się w salonie sprzedaży w Kopenhadze, gdzie zaprosiliśmy Brand Affiliates z rodzinami i przyjaciółmi. Liczyliśmy również na zainteresowanie tym projektem w naszych biurach w Londynie i Oslo poprzez informowanie Brand Affiliates i umożliwienie im składania darowizn. Celem było zebranie 30 000 koron duńskich i przeznaczenie ich na zakup 30 łóżek dla sierocińca St. Nicolae w Bukareszcie, w Rumunii. Zbiórka pieniędzy nastąpiła w drodze wielu interesujących aktywności podczas Dnia Siły na Rzecz Dobra w Kopenhadze i podczas tygodni świadomości w Oslo i Londynie.

brussels

Belgia

 

Pracownicy Nu Skin Belgia  zebrali ponad 6000 EUR, które zostaną przekazane lokalnej organizacji dobroczynnej  Moeders voor Moeders (Matki Matkom). Organizacja wspiera matki z małymi dziećmi w trudnej sytuacji finansowej poprzez rozdawanie jedzenia, ubrań dziecięcych, wyposażenia pielęgnacyjnego i szkolnego, łóżek itp. Zebrana kwota pochodzi z obiadu dobroczynnego, loterii, warsztatów, biegu „miles for smiles” (mile dla uśmiechu), w którym każda przebiegnięta mila zapewniała datek, oraz sprzedaży przygotowanego w domach jedzenia współpracownikom.

za

Republika Południowej Afryki

 

19 czerwca pracownicy z  Nu Skin RPA  pracowali charytatywnie w Kids Haven. Otwarty w 1992 r. ośrodek zajmuje się dziećmi bezdomnymi i w ciężkiej sytuacji życiowej w regionie Ekurhuleni w RPA. Pracownicy spędzili dzień, bawiąc się z dziećmi i fundując im pyszną pizzę na obiad. Złożyli też hojną darowiznę, która pokryła dużą część listy potrzeb organizacji. Nu Skin RPA zamierza zmienić życie wszystkich dzieci z Kids Haven poprzez częste odwiedziny i nieprzerwane wparcie przez cały rok.

eastern europe

Węgry

 

Pracownicy biura  Nu Skin Europa Środkowo-Wschodnia  pomogli  klubowi sportowemu Honvéd w Budapeszcie . Klub nie tylko szkoli przyszłych mistrzów, ale też uczy dzieci zdrowego trybu życia i zaraża pasją do sportu, bez względu na to, czy są to dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, licealnym, a także niepełnosprawne. A ponieważ nawet najlepsze ekipa potrzebuje kapitana, pomógł nam siedmiokrotny mistrz Europy i sześciokrotny mistrz świata Ákos Kállai (kierownik sekcji pięcioboju nowoczesnego w Honvéd, trener młodzieżowej reprezentacji Węgier).

 

 

A w jaki sposób Ty przyłączysz się do inicjatywy Force for Good w tym miesiącu?

Odwiedź nasz profil na Facebooku i pochwal się, jak chcesz być częścią Force for Good.  Wystarczy na przykład proste udzielenie wsparcia lokalnej organizacji charytatywnej.  Możesz też przekazać darowiznę VitaMeal  lub zakupić produkty z naszej serii Epoch. Gdy zakupisz dowolny produkt Epoch, przekażemy 0,25 USD na rzecz fundacji Nu Skin Force for Good Foundation celem sfinansowania projektów na całym świecie i podarowania uśmiechu setkom dzieci każdego dnia. Jeśli zakupisz Kolekcję Epoch Force for Good, przekażemy 4 EUR na rzecz malawijskiej wioski Mtalimanja, aby wesprzeć rozwój rolnictwa.