Jesteś tam jeszcze?

KONTYNUUJ

Program darowizny kolekcji Epoch

Program darowizny kolekcji Epoch

Czy wiedzą Państwo, że dokonując zakupu Kolekcji Epoch Force For Good, wnoszą Państwo różnicę w życie mieszkańców Malawi? Ta wyjątkowa kolekcja zawiera sześć najlepiej sprzedających się produktów serii Epoch i znajduje się w nadającym się do ponownego użytku opakowaniu inspirowanym afrykańskimi mowywami. 

 

Wytwarzane na bazie ekstraktów roślinnych, produkty Epoch to znakomity sposób na zadbanie nie tylko o swoją skórę, ale też o otaczający Państwa świat. Istotnie firma Nu Skin wspiera organizację Force for Good Foundation przekazując na jej rzecz 0,25 USD ze sprzedaży każdego produktu linii Epoch, ponadto każde zakupione przez Państwa opakowanie masła do ciała Epoch Baobab Body Butter. Dodatkowo Nu Skin Europe przekazuje 4 EUR ze sprzedaży każdego zestawu Kolekcji Epoch wspierając w ten sposób SAFI - Rodzinną Szkołę Niezależności.

 

SAFI koncentruje się na udzielaniu pomocy Malawijczykom w opanowaniu skuteczniejszych metod uprawy roli, aby mogli zapewnić byt sobie i swoim rodzinom. Malawi jest jednym z najbiedniejszych krajów na świecie, a jeden na trzech Malawijczyków na co dzień boryka się z problemem głodu. Większość mieszkańców kraju to rolnicy, którzy zarabiają mniej niż 1 euro dziennie.

 

W 2007 roku Nu Skin Force for Good Foundation we współpracy z lokalnymi organizacjami non-profit i grupami działaczy społecznych, wybudowała prawdziwą wioskę w miejscowości Mtalimanja. Wioskę tą zamieszkują rolnicy i ich rodziny, podczas pierwszego roku pobierania nauk o systemach nawadniania, rolnictwie racjonalnym, ochronie zasobów leśnych, hodowli zwierząt i innych zagadnieniach. Po zakończeniu nauk pierwszego roku, studenci wracają do swoich domów, aby tam wdrażać nowo poznane umiejętności, które zapewniają im oraz przyszłym generacjom samowystarczalność.

Dotychczas dzięki darowiznom ze sprzedaży zestawów Epoch Force for Good Collection, udało nam się udzielić wsparcia wiosce Mtalimanja poprzez sfinansowanie następująych projektów:

 

  • Zapewnienie 50 rolnikom edukacji w ramach dwuletnich kursów w latach 2009-11. Firma Nu Skin opłaciła podręczniki i materiały szkolne niezbędne dla rolników uczęszczających na zajęcia w SAFI.
  • W 2010 roku dokonaliśmy zakupu 50 hektarów ziemi w celu powiększenia obszaru opraw. 
  • W 2012 roku wybudowaliśmy nowy budynek z pomieszczeniami mieszkalnymi dla nauczycieli.

 

Zachęcamy do promocji działalności naszej siły na rzecz dobra w Malawi. Nawet niewielki datek może w olbrzymim stopniu odmienić życie ludzi w Malawi.