Historia

Historia

 

Od powstania Nu Skin Enterprises w 1984 roku, misją firmy była poprawa życia ludzi—dzięki produktom wysokiej jakości, tworzeniu możliwości rozwoju biznesowego, wspieraniu i wzbogacaniu kultury.

 

W 1993 roku podczas swojego wystąpienia na konwencji, Blake Roney, prezes i współzałożyciel Nu Skin Enterprises, użył wyrażenia siła na rzecz dobra określając w ten sposób wspólną wizję jednoczącą działania firmy, jej dystrybutorów i pracowników, która stała się znakiem rozpoznawczym Nu Skin. To sformułowanie określiło wartości wyznawane przez naszą firmę i stało się myślą przewodnią ogólnej misji Nu Skin oraz jej działań filantropijnych.

 

 

Pierwsza kampania Force for Good została zapoczątkowana w związku z linią produktów Nu Skin Epoch® w 1996 roku. Unikalna marka produktów do pielęgnacji skóry i włosów powstała we współpracy z najlepszymi na świecie etnobotanikami — naukowcami, którzy badają związki między roślinami i rdzennymi kulturami społeczeństw. Darowizna w postaci 25 centów ze sprzedaży każdego produktu Epoch była przekazywana na ochronę środowiska, języków, stylu życia oraz na pielęgnację tradycji rdzennych mieszkańców na całym świecie.

 

 

Dwa lata później firma Nu Skin Enterprises zdecydowała się na sformalizowanie swoich działa filantropijnych poprzez stworzenie własnej fundacji. Nu Skin Force for Good Foundation powstała, aby wzmocnić wsparcie dla dzieci i nadal była finansowana ze sprzedaży produktów Nu Skin Epoch .

 

 

Od pierwszego projektu wsparcia tradycji i środowiska rodzin żyjących w wiosce Falealupo w Zachodnim Samoa aż do setek projektów humanitarnych wspieranych obecnie w ponad 50 krajach, Nu Skin Force for Good Foundation zmienia życie tysięcy, jeśli nie milionów, dzieci tworzących nowe pokolenia.

 

 

Firma Nu Skin Enterprises pokrywa wszystkie ogólne i administracyjne koszty Force for Good Foundation, zapewniając że wszystkie darowizny trafiają bezpośrednio do potrzebujących pomocy.

 

Nu Skin Force for Good Foundation ma swoją siedzibę w Provo, w stanie Utah i jest zarejestrowana w Stanach Zjednoczonych pod nr 501(c)(3) jako organizacja non-profit.

 

 

Dołącz do Nu Skin Zostań Dystrybutorem