Jesteś tam jeszcze?

KONTYNUUJ
founders-banner-image

 

 

Poznaj Założycieli

 

Pełni pasji, zmotywowani, zapracowani… Między innymi to można powiedzieć o naszej trójce założycieli. Każda z tych osób słynie z działalności na rzecz lokalnej społeczności oraz pionierskiej wizji, która doprowadziła do stworzenia Nu Skin. Firma, którą powołali do życia w 1984 r., wyraźnie odzwierciedla ich cechy charakteru.

 

 

 

founders-sandie-image

Sandie N. Tillotson

Założycielka, Senior Vice President

 

W 1984 r. Sandie pomogła w założeniu firmy, uczestnicząc w opracowywaniu oryginalnej linii produktów Nu Skin i tworzeniu wyjątkowego globalnego planu marketingowego. Do 2012 r. zasiadała w Zarządzie firmy. Już w 1993 r. magazyn „Working Woman” nazwał ją jedną z 10 najważniejszych właścicielek firm w USA. W 2001 r. magazyn „Feminine Fortunes” wyróżnił ją jako jedną z 50 „Kobiet Nowego Tysiąclecia” – obok osób takich jak Katie Couric, Oprah Winfrey i Sandra Day O'Connor.

 

Sandie angażuje się również w liczne działania filantropijne. Jest członkinią zarządu fundacji Nu Skin Force for Good Foundation oraz pełni funkcję Vice President w Seacology.

 


 

founders-blake-image

Blake Roney

Założyciel

 

Blake Roney to President i CEO Nu Skin w latach 1984–1996 oraz prezes zarządu firmy w latach 1996–2012. Ma na swoim koncie liczne osiągnięcia o charakterze biznesowym i obywatelskim. Otrzymał między innymi następujące nagrody: International Business Awards 2009 dla Prezesa Roku, Lifetime Achievement Award 2011 od Ernst & Young w ramach programu Entrepreneur of the Year Award w regionie Utah, a także wyróżnienie w 2004 r. jako jeden ze 100 Najbardziej Wpływowych Ludzi w Utah i Wódz wioski Mtalimanja w Malawi.

 

Dla Blake’a rodzina jest pasją. Czerpie motywację ze wspierania ludzi wokół siebie oraz pomagania im w realizacji ich potencjału. Te wartości są w znacznym stopniu odzwierciedlone w kulturze Nu Skin.

 


 

founders-steven-image

Steven J. Lund

Współzałożyciel, Executive Chairman of the Board, Executive Director of Nourish the Children

 

Ze względu na to, że Steve wcześnie zaangażował się w proces zakładania firmy, zajmował w niej różne stanowiska, w tym wiceprezesa zarządu w latach 2006–2012, President i CEO w latach 1996–2003 oraz Executive Vice President Nu Skin International. Przez kilka dekad Steve wywierał znaczący wpływ na swoje społeczności biznesowe, religijne i obywatelskie. Zajmował stanowiska w Zarządzie amerykańskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej, w Radzie Doradców uczelni BYU Law School oraz w Radzie Ogólnej organizacji Young Men przy kościele The Church of Jesus Christ of Latter Day Saints, a w 2015 roku został mianowany członkiem Utah State Board of Regents – stanowej rady ds. szkolnictwa wyższego.

 

Oprócz służby obywatelskiej i angażowania się w życie społeczności Steve lubi także grać na gitarze, czytać dobre książki i spędzać czas z rodziną.

 

 „Postanowiliśmy stworzyć firmę, która będzie łączyć innowacyjne produkty do pielęgnacji ze składnikami odpowiadającymi filozofii: «tylko to, co dobre»”.


 

 

 

Dowiedz się więcej o Nu Skin

 


 

Nasza misja i wartości

 


Sprawdź, co nas motywuje

 

Nauka stojąca za naszymi produktami


Poznaj informacje naukowe

 

Różnica dzięki ageLOC

 


Dowiedz się więcej o ageLOC