מייסדים

מייסדים

blake

בלייק רוני

מייסד

בלייק רוני הוא אחד מהמייסדים של החברה ושימש כנשיא וכמנכ"ל שלה משנת 1984 ועד שנת 1996, וכיושב ראש חבר המנהלים של החברה משנת 1996 ועד 2012. כיום, Nu Skin Enterprises היא אחת מחברות המכירה הישירה הגדולות ביותר בעולם ומוצריה נמכרים ב- 52 מדינות ברחבי אמריקה, אירופה ואזור אסיה והפסיפיק. המניה של החברה נסחרת באופן ציבורי בבורסת המניות של ניו יורק.

 

הישגיו העסקיים והאזרחיים של רוני רבים ביותר, כדוגמת פרס העסקים הבינלאומי, אשר קיבל בשנת 2009 בקטגוריית יו"ר השנה ופרס הישג חיים, אותו קיבל בשנת 2011 מ- Ernst & Young בקטגוריית היזם של השנה, בתוכנית לאזור יוטה. בשנת 2004 הוא קיבל את הכבוד להימנות על 100 האנשים המשפיעים ביותר ביוטה. ההוקרות האחרונות להן זכה היו פרס עמוד התווך של העמק מאיגוד המסחר של יוטה, בשנת 2011, נשיא כפר Mtalimanja שבמלאווי אפריקה ותואר דורקטור של כבוד במדעי החברה מהקולג' הקהילתי של סולט לייק. רוני מחזיק בתואר אקדמי במינהל עסקים ביה"ס לניהול ע"ש מריוט של אוניברסיטת בריגהם יאנג, 1983. כאב לשמונה ילדים, הוא יושב במספר חברי מנהלים של קהילות ואוניברסיטאות ופעיל בארגונים אזרחיים ודתיים.

 

 

 

 

sandie

 

סנדי נ. טילוטסון
מייסדת, סגנית נשיא בכירה

סנדי נימן טילוטסון היא מייסדת של  Nu Skin Enterprises. בשנת 1984, טילוטסון סייעה להקים את Nu Skin International, כשהיא עוזרת בפיתוח קו המוצרים המקורי של Nu Skin והקמת תוכנית השיווק העולמית הייחודית של החברה. טילוטסון היתה גם חברה בחבר המנהלים של החברה עד שנת 2012. מנהיגותה סייעה ל- Nu Skin להתפתח לכדי חברה בינלאומית רבת-השפעה, הפועלת ב- 52 מדינות, עם למעלה ממיליארד דולר במכירות שנתיות. כבר בשנת 1993, מגזין Working Woman הכריז על סנדי טילוטסון כעל אחת מ- 10 נשות העסקים המובילות בארה"ב. בשנת 2001, מגזין Feminine Fortunes העניק לה את הכבוד להיכלל ברשימת 50 "הנשים של המילניום החדש", לצד קייטי קוריק, אופרה ווינפרי וסנדרה דיי אוקונור. בשנת 2011, טילוטסון קיבלה הוקרה כאחת מ- 30 הנשים המשמשות מודל לחיקוי ממגזין Utah Business .

 

טילוטסון קשורה גם בפעילויות פילנטרופיות רבות. היא נאמנה של קרן "Force for Good" של Nu Skin, קרן פרטית אשר הוקמה על מנת לשפר את חייהם של ילדים ולהעניק להם תקווה לחיים חופשיים ממחלות, בורות ועוני. טילוטסון גם שימשה כסגנית נשיא של "Seacology", ארגון בינלאומי סביבתי ללא מטרות רווח, אשר מתמקד בהצלת מינים, סביבות מחיה ותרבויות בסכנת הכחדה באיים ברחבי העולם. טילוטסון מחזיקה בתואר B.S. בחינוך מאוניברסיטת בריגהם יאנג ולימדה במספר בתי ספר ציבוריים ביוטה. היא נהנית מתפקידיה הרבים כאשת עסקים, פילנטרופית ויותר מכל, אמא לארבעה ילדים ושבעה נכדים.

 

 

 

steve

סטיבן ג'. לונד
יו"ר בפועל של חבר המנהלים, דירקטור בכיר של Nourish the Children

סטיבן ג'. לונד משמש כיו"ר בפועל של חבר המנהלים של Nu Skin Enterprises. תפקידיו הקודמים של לונד כללו סגן יו"ר חבר המנהלים, משנת 2006 ועד 2012, נשיא ומנכ"ל משנת 1998 ועד 2003 וכן נשיא ומנכ"ל של Nu Skin אסיה והפסיפיק (NSAP) מנובמבר ועד מאי 1998. לונד שימש גם כסגן נשיא בכיר של Nu Skin International למן הקמתה, בשנת 1984.

 

לפני הצטרפותו ל- Nu Skin Enterprises, לונד היה עורך דין והבעלים של חברה פרטית לעריכת דין, אשר התמחתה בחקיקה וחבות מוצרים. הוא מחזיק בתואר דוקטור למשפטים מביה"ס למשפטים ע"ש ג'. רובן קלארק של אוניברסיטת בריגהם יאנג (1983). הוא חבר בלשכת עורכי הדין של יוטה, אריזונה וארה"ב וישב בחבר המנהלים של איגוד המכירה הישירה. לונד מחזיק גם במספר תפקידי מנהיגות אזרחיים ודתיים ולאחרונה שימש כיו"ר חבר הנאמנים של אוניברסיטת וואלי שביוטה.