הנהלה בכירה

הנהלה בכירה

truman

טרומן האנט
נשיא ומנכ"ל

טרומן האנט מונה לתפקיד נשיא Nu Skin Enterprises בינואר 2003, ולתפקיד המנכ"ל במאי 2003. תחת שרביטו, החברה מנהלת עסקים ב- 49 שווקים, עם התרחבות לסין, מזרח אירופה ואמריקה הלטינית.

האנט פעיל גם בשותפויות בתעשייה, כשלאחרונה שימש כיו"ר הפדרציה העולמית של איגוד המכירה הישירה (WFDSA) מ- 2005 ועד 2008. כיו"ר, היה האנט מחוייב להרחיב את ההשפעה של שותפויות המכירה הישירה המקומיות, לחזק עוד יותר את האתיקה בתחום ולשפר את מעמד המכירה הישירה בקרב קהל הלקוחות.

הוא ממוקד בייעודה של החברה, להפוך לכוח מניע לטוב ברחבי העולם באמצעות העצמת אנשים לשפר את החיים דרך הזדמנויות עסקיות מתגמלות, מוצרים חדשניים ותרבות מעשירה ומרוממת. האנט יושב בוועדה המייעצת של קרן Force for Good של Nu Skin ומיזם Nourish the Children.

לפני תפקידו הנוכחי, האנט שימש כסגן נשיא ויועץ כללי של Nu Skin Enterprises משנת 1996 ועד ינואר 2003. הוא גם מונה לסגן נשיא בפועל של Nu Skin Enterprises בינואר 2001 ושימש כסגן נשיא משפטי מספטמבר 1996 ועד מאי 1998.

לפני שהצטרף ל- Nu Skin Enterprises, הוא שימש כנשיא ומנכ"ל של חברת Better Living Products, Inc., חברת בת של Nu Skin הקשורה בייצור והפצה של מוצרים לבית, הנמכרים דרך רשתות קמעוניות מוכרות. לפני שהצטרף ל- Better Living Products בשנת 1991, הוא היה עו"ד ניירות ערך ועסקים בחברה פרטית. האנט קיבל את תואר ה- B.S. שלו מאוניברסיטת Brigham Young ואת תואר הדוקטור למשפטים מאוניברסיטת יוטה.


Joe Chang

ג'וזף י. צ'אנג, .Ph.D

המדען הראשי וסגן נשיא בפועל, פיתוח מוצרים

ג'וזף י. צ'אנג, Ph.D., מונה למדען הראשי ולסגן נשיא בפועל לפיתוח מוצרים בפברואר 2006. ד"ר צ'אנג, סופר פורה, פרסם מספר רב של מאמרים, מחקרים וספרים אודות מחקר פרמקולוגי במהלך למעלה מ- 20 שנה בתעשיית הבריאות והטיפוח, כולל ספר שהגיע לראש רשימת רבי המכר של הניו יורק טיימס The Aging Myth, . ד"ר צ'אנג נהנה מידע מקיף גם בתחום הפרמקולוגי וגם בתחום תוספי התזונה ומשמש כחבר בחבר המנהלים של Nu Skin Enterprises. לפני הצטרפותו לחברה, הוא שימש כנשיא וכמדען ראשי של Pharmanex, אשר נרכשה על ידי Nu Skin בשנת 1998.

 

לפני Pharmanex, ד"ר צ'אנג שימש כנשיא וכמדען ראשי של .Binary Therapeutics, Inc, משנת 1994 ועד 1997 וכן בחברת .OsteoArthritis Sciences, Inc, משנת 1991 ועד 1994. הוא החזיק במספר תפקידי ניהול בכירים בתחום המחקר בחברת Wyeth-Ayerst, בחברת Rhone Poulenc Rorer ובחברות ביוטכנולוגיה נוספות, בהן הוא היה קשור במחקר מוצרים טבעיים לטיפול בדלקת פרקים וסרטן. הוא קיבל את תואר ה- B.S. מאוניברסיטת Portsmouth ואת תואר ה- Ph.D. מאוניברסיטת לונדון.


Ryan-Napierski

ריאן נפירסקי
נשיא, מכירות ותפעול עולמיים

ריאן נפירסקי משמש כיום כנשיא מכירות ותפעול עולמיים. לפני תפקידו הנוכחי, הוא שימש כנשיא Nu Skin אזור צפון אסיה ונשיא Nu Skin יפן. נפירסקי גם שימש כנשיא Nu Skin יפן וכסגן  נשיא לפיתוח עסקי לאזור צפון אסיה. הוא שירת במספר תפקידים מאז שהצטרף לחברה, בשנת 1995, כולל תפקיד כפול של פיקוח על האסטרטגיה של החברה עבור השוק ביפן וסגן נשיא למחלקת העסקים העולמית של החברה להצלחת מפיצים, כשהוא משמש כמנכ"ל של אנגליה, סגן נשיא של פיתוח עסקי באירופה ומנהל חשבון ראשי לבכירים בארה"ב. לנפירסקי תואר ראשון בעסקים, תואר שני בניהול עסקי מאוניברסיטת דיוק ותואר שני בעסקים בינלאומיים מאוניברסיטת Goethe שבגרמניה.


Tyler Whithead Bio

טיילר ו. ווייטהד

נשיא, אזור אמריקה

 

טיילר ווייטהד הוא נשיא אזור אמריקה ב- Nu Skin, כולל ארה"ב, קנדה ואמריקה הלטינית. לפני מינויו לתפקיד זה, טיילר שימש כסגן נשיא מכירות ותפעול של אזור אמריקה. הוא גם שימש קודם לכן כסגן נשיא וכיועץ כללי של harmanex ו- Nu Skin.

 

ווייטהד הצטרף ל- Nu Skin Enterprises בשנת 2004 כיועץ כללי ל- Pharmanex. לפני הצטרפותו ל- Nu Skin, הוא היה עורך דין במשרד פרטי, אשר התמחה בחוקי חברות, תאגידים, כלכלה וניירות ערך. לווייטהד תואר ראשון מאוניברסיטת איידהו ואת הדוקטורט שלו במשפטים עשה באוניברסיטת Willamette.

 

 


Ritch Wood

Ritch N. Wood
מנהל כספים ראשי (CFO)

ריץ' וונדס קודם לתפקיד מנהל הכספים הכללי בנובמבר 2002. וודש שימש כסגן נשיא לכסיפם למן יולי 2002. הוא קודם לתפקיד סגן נשיא פיתוח שווקים חדשים במאי 2001, לאחר שעבד כדירקטור כספים לפיתוח שווקים חדשים מינואר 1997. לפני כן, שימש מר ווד כחשב חטיבת Pharmanex. הוא גם שיחק תפקיד מרכזי בפתיחה של מדינות אירופה עבור Nu Skin משימה שקיבל, משנת 1995 ועד1997. לפני המשימה באירופה, הוא שימש כעו"ד דירקטור למיסוי בינלאומי. כמנהל חשבונות מוסמך, מר ווד עבד עבור חברת הנהלת החשבונות הבינלאומית Grant Thornton לפני שהצטרף ל- Nu Skin Enterprises בשנת 1993. מר ווד קיבל את תואר ה- B.S. ואת מנהל חשבונות מוסמך, עם דגש על מיסוי, מאוניברסיטת Brigham Young בשנת 1991.


Matt Dorny

ד. מת'יו דורני

סגן נשיא, יועץ ומזכיר כללי

ד. מ'תיו דורני מונה לתפקיד היועץ הומזכיר הכללי והיועץ המשפטי הבכיר במרס 2006. לפני מינוי זה, שימש מר דורני כסגן נשיא ויועץ כללי וכל כעוזר היועץ הכללי של Nu Skin Enterprises. לפני הצטרפותו ל- Nu Skin Enterprises, מר דורני שימש כעו"ד לענייני אגרות חוב ועסקים בחברה פרטית. מר דורני קיבל את תארי ה-  B.A., ה- M.B.A. והדוקטור למשפטים מאוניברסיטת יוטה.

Divider