חבר המנהלים

חבר המנהלים

Ritch Wood

ריץ' נ. ווד
מנכ"ל

ריץ' ווד מונה למנכ"ל Nu Skin בשנת 2017. לפני כן, ווד שימש במספר תפקידים ב- Nu Skin, ביניהם מנהל כספים ראשי, סגן נשיא לפיננסים, סגן נשיא לפיתוח שווקים חדשים, דירקטור כספי לפיתוח שווקים חדשים ובקר של מחלקת Pharmanex. הוא גם שיחק תפקיד מרכזי בפתיחת מדינות רבות באירופה עבור Nu Skin במהלך משימה מיוחדת שקיבל, בין 1995 ו- 1997. לפני כן, הוא הוצב באירופה ושימש כעוזר דירקטור למיסוי בינלאומי.

 

לפני הצטרפותו ל- Nu Skin, בשנת 1993, ווד עבד עבור חברת ראיית החשבונות הבינלאומית Grant Thornton. יש לו תואר ראשון במדעים ותואר שני בראיית חשבון עם דגש על מיסוי מאוניברסיטת בריגהם יאנג ובשנת 2010 הוכרז כ- CFO של השנה על ידי מגזים העסקים של יוטה.


Ryan-Napierski

ריאן נפירסקי
נשיא

ריאן נפירסקי משמש כיום הנשיא Nu Skin. לפני מינויו לתפקיד זה, הוא שימש כנישא מכירות ותפעול עולמיים, נשיא Nu Skin לאזור צפון אסיה ונשיא Nu Skin יפן.

 

נפירסקי גם שימש כסגן נשיא לפיתוח עסקי ומנכ"ל של אזור צפון אסיה. הוא החזיק במספר רב של תפקידים ב- Nu Skin למן הצטרפותו לחברה, בשנת 1995, כולל סגן נשיא לפיתוח עסקי עולמי, מנהל כללי של אנגליה, סגן נשיא לפיתוח עסקי באירופה ומנהל חשבון ראשי לבכירים בארה"ב.

 

לנפירסקי תואר ראשון בעסקים ותואר שני בניהול עסקי מאוניברסיטת דיוק וכן תואר שני בעסקים בינלאומיים מאוניברסיטת Goethe שבגרמניה.


Joe Chang

ג'וזף י. צ'אנג, .Ph.D

המדען הראשי וסגן נשיא בפועל, פיתוח מוצרים

ג'וזף י. צ'אנג, Ph.D., מונה למדען הראשי ולסגן נשיא בפועל לפיתוח מוצרים בפברואר 2006. ד"ר צ'אנג, סופר פורה, פרסם מספר רב של מאמרים, מחקרים וספרים אודות מחקר פרמקולוגי במהלך למעלה מ- 20 שנה בתעשיית הבריאות והטיפוח, כולל ספר שהגיע לראש רשימת רבי המכר של הניו יורק טיימס The Aging Myth, . ד"ר צ'אנג נהנה מידע מקיף גם בתחום הפרמקולוגי וגם בתחום תוספי התזונה ומשמש כחבר בחבר המנהלים של Nu Skin Enterprises. לפני הצטרפותו לחברה, הוא שימש כנשיא וכמדען ראשי של Pharmanex, אשר נרכשה על ידי Nu Skin בשנת 1998.

 

לפני Pharmanex, ד"ר צ'אנג שימש כנשיא וכמדען ראשי של .Binary Therapeutics, Inc, משנת 1994 ועד 1997 וכן בחברת .OsteoArthritis Sciences, Inc, משנת 1991 ועד 1994. הוא החזיק במספר תפקידי ניהול בכירים בתחום המחקר בחברת Wyeth-Ayerst, בחברת Rhone Poulenc Rorer ובחברות ביוטכנולוגיה נוספות, בהן הוא היה קשור במחקר מוצרים טבעיים לטיפול בדלקת פרקים וסרטן. הוא קיבל את תואר ה- B.S. מאוניברסיטת Portsmouth ואת תואר ה- Ph.D. מאוניברסיטת לונדון.


Tyler Whithead Bio

טיילר ו. ווייטהד

נשיא, אזור אמריקה

 

טיילר ווייטהד הוא נשיא אזור אמריקה ב- Nu Skin, כולל ארה"ב, קנדה ואמריקה הלטינית. לפני מינויו לתפקיד זה, טיילר שימש כסגן נשיא מכירות ותפעול של אזור אמריקה. הוא גם שימש קודם לכן כסגן נשיא וכיועץ כללי של harmanex ו- Nu Skin.

 

ווייטהד הצטרף ל- Nu Skin Enterprises בשנת 2004 כיועץ כללי ל- Pharmanex. לפני הצטרפותו ל- Nu Skin, הוא היה עורך דין במשרד פרטי, אשר התמחה בחוקי חברות, תאגידים, כלכלה וניירות ערך. לווייטהד תואר ראשון מאוניברסיטת איידהו ואת הדוקטורט שלו במשפטים עשה באוניברסיטת Willamette.

 

 


Matt Dorny

ד. מת'יו דורני

סגן נשיא, יועץ ומזכיר כללי

 

ד. מ'תיו דורני מונה לתפקיד היועץ הומזכיר הכללי והיועץ המשפטי הבכיר במרס 2006. לפני מינוי זה, שימש מר דורני כסגן נשיא ויועץ כללי וכל כעוזר היועץ הכללי של Nu Skin Enterprises. לפני הצטרפותו ל- Nu Skin Enterprises, מר דורני שימש כעו"ד לענייני אגרות חוב ועסקים בחברה פרטית. מר דורני קיבל את תארי ה-  B.A., ה- M.B.A. והדוקטור למשפטים מאוניברסיטת יוטה.

Divider