דירקטוריון

דירקטוריון Nu Skin

Steve Lund

סטיבן ג'. לונד
יו"ר בפועל של חבר המנהלים, דירקטור בכיר של Nourish the Children

 

סטיבן ג'. לונד משמש כיו"ר בפועל של חבר המנהלים של Nu Skin Enterprises. הוא גם משמש כיו"ר חבר המנהלים של מיזם Nourish the Children של החברה, אשר מקל על העברת תרומות של מאות מיליוני ארוחות לילדים הסובלים מתת-תזונה ברחבי העולם.

 

לונד שימש כסגן נשיא בכיר של Nu Skin International למן שנת 1985 והחזיק במספר תפקידים נוספים מאותו הזמן, ביניהם יו"ר חברה מנהלים בין השנים 2006 ו-2012, נשיא ומנכ"ל בין השנים 1996 ו- 2003 ונשיא ומנכ"ל של Nu Skin אסיה והפסיפיק מ- 1996 ועד 1998.  

 

לונד יושב בחבר המנהללים של איגוד המכירה הישירה האמריקאי ומשמש במספר תפקידי מנהיגות אזרחיים ודתיים; הוא משמש כיו"ר חבר הנאמנים של אוניברסיטין Utah Valley ולאחרונה מונה כחבר הנהלה של מדינת יוטה.

 

לפני הצטרפותו ל- Nu Skin Enterprises, לונד עבד כעורך דין בחברה פרטית בבעלותו, לאחר שקיבל את תואר הדוקטור למשפטים מביה"ס למשפטים על שם רובן קלארק של אוניברסיטת Brigham Young (1983). 

 

 


Truman Hunt

ווד
מנכ"ל (CEO)
  

בשנת 2017. קודם לכן, ווד שימש במספר תפקידים ב- Nu Skin, ביניהם מנהל כספים ראשי בין השנים 2003 ו- 2017, סגן נשיא כספים, סגן נשיא פיתוח שווקים חדשים, דירקטור כספים של פיתוח שווקים חדשים והמפקח של חטיבת Pharmanex. הוא גם שיחק תפקיד מרכזי בפתיחת השווקים באירופה עבור Nu Skin כחלק ממינוי לתפקיד מחוץ לגבולות ארה"ב, בין השנים 1995 ו- 1997. לפני מינויו לתפקיד באירופה, הוא שימש כעוזר דירקטור למיסוי בינלאומי

 

לפני הצטרפותו ל- Nu Skin, בשנת 1993, עבד ווד עבור חברת ראיית החשבון הבינלאומית Grant Thornton. הוא מחזיק בתואר ראשון במדעים ותואר שני בראיית חשבון, בדגש על מיסוי, מאוניברסיטת בריגהם יאנג ובשנת 2010 קיבל את התואר "מנהל הכספים הראשי של השנה" ממגזין העסקים של יוטה.

 

 

 


Neil H. Offen

ניל ה. אופן

נשיא ומנכ"ל לשעבר של איגוד המכירה הישירה

 

ניל אופן משמש כדירקטור ב- Nu Skin Enterprises למן יולי 2011. לפני הצטרפותו לחברה, מר אופן שימש כנשיא ומנכ"ל של איגוד המכירה הישירה  (DSA) בין השנים 1978 ו- 2011. בנוסף, הוא שימש כמזכיר הפדרציה העולמית של איגודי המכירה הישירה וכסגן יו"ר של קרן החינוך של המכירה הישירה.

 

לפני שהצטרף ל- DSA, בשנת 1971, אופן היה עוזר תחוקתי ואדמיניסטרטיבי של אחד מחברי הקונגרס בארה"ב ולפני כן, שירת בסוכנות לפיתוח בינלאומי של מחלקת המדינה של ארה"ב.במשך ארבע שנים החזיק אופן בתפקיד סגן יו"ר הקרן הפנים-אמריקאית של מינהל קלינטון, סוכנות סיוע של ממשלת ארה"ב שלשם פעילותה נדרש אישור מהסנאט וכן כסגן יו"ר חבר המנהלים של איגוד המנהלים הבכירים האמריקאים. הוא גם מופיע בהיכל התהילה של איגוד המכירה הישירה, מעגל הכבוד של הן DSEF, קיבל אות על הישג חיים מה- WFDSA והוא עמית במינהל של ה- DACD. אופן נבחר כמנהל הבכיר של השנה על ידי המזכיר לענייני רווחה ושירותים חברתיים עבור פעילותו הברוכה בתוכנית לתרומת איברים.

 

אופן, שהינו חבר בלשכת עורכי הדין של וושינגטון הבירה, קיבל את תואר הדוקטור שלו במשפטים מאוניברסיטת ג'ורג' וושינגטון ואת תואר ה- B.A. מקולג' קווינס.


Daniel W. Campbell

דניאל ו. קמפבל

שותף ניהול כללי, EsNet, בע"מ

 

דניאל ו. קמפבל משמש כדירקטור ב- Nu Skin Enterprises ממרץ 1997 וכיום משמש כדירקטור עצמאי מוביל ויו"ר וועדת התגמול. מר קמפבל משמש שותף ניהול כללי של EsNet, בע"מ, חברת השקעות בבעלות פרטית, למן שנת 1994. בין 1992 ו- 1994, מר קמפבל היה סגן נשיא בכיר ומנהל הכספים של WordPerfect Corporation, חברת תוכנה, ולפני כן היה שותף בחברת Price Waterhouse LLP.

 

 

הוא קיבל את התואר הראשון שלו במדעים מאוניברסיטת Brigham Young. לאחרונה הוא נבחר כיו"ר חבר המנהלים לש Regents, גוף מפקח על החינוך הגבוה במדינת יוטה. מר קמפבל גם פעיל בקהילה והוא חבר במספר וועדים, ציבוריים וקהילתיים.

 


Andrew D. Lipman

אנדרו ד. ליפמן
שותף, Bingham McCutchen, LLP

 

אנדרו ד. ליפמן משמש כדירקטור בחברה שלנו ממאי 1999. למן שנת 1988, מר ליפמן היה שותף וראש מחלקת קבוצת הטלקומוניציה, המדיה והטכנולוגיה של חברת Morgan, Lewis & Bockius LLP, חברת עריכת דין בינלאומית אליה הצטרף בשנת 1994. לפני כן, הוא החזיק בתפקידים דומים בחברת Bingham McCutchen LLP  בשנים 2006 עד 2014 וחברת Swidler Berlin, LLP בשנים 1988 עד 2006.

 

בין השנים 1987 ו- 1997, שימש גם מר ליפמן כסגן נשיא בכיר לענייני חוק וסדר בחברת MFS Communications, Co., ספקית טלקומוניקציה מתחרה. הוא יושב כיום גם בחבר המנהלים של MPower Telecom, ספקית של שירותי טלקומוניקציה מקומיים וארוכי טווח, תאגיד Sutron, ספק של מוצרי פיקוח הידרולוגיים ומטאורולוגיים ושל קבוצת Management Network, Inc., חברת ייעוץ בתחום הטלקומוניקציה. למן לימפן תואר ראשון מאוניברסיטת רוצ'סטר ותואר דורקטור למשפטים מאוניברסיטת סטאנפורד.


Patricia A. Negrón

אדווינה ד. וודברי

נשיאה ומנכ"לית, The Chapel Hill Press, Inc.

 

אווינה ד. וודברי משמשת כנשיאה ומנכ"לית של The Chapel Hill Press Inc. למן שנת 1999. נסיונה הקודם כולל למעלה מ- 20 שנה בתחום המכירה הישירה ותעשיית מוצרי הטיפוח האישי, לאחר שעבדה בחברת אבון כמנהלת כספים ראשית ומנהלת תפעול, כמו גם בתפקידי ניהול כספיים ותפעוללים אחרים, בין השנים 1977 ו- 1998.

 

וודברי ישבה גם במספר מועצות מנהלים בתעשייה, בנוסף לתפקידה הנוכחי כיו"ר חבר המנהלים של קרן רפואית ללא מטרות רווח של צפון קרולינה. לוודברי תואר ראשון מאוניברסיטת צפון קרולינה שב- Chapel Hill.


Thomas R. Pisano

תומאס ר. פיסאנו
היה הנשיא והמנכ"ל של Overseas Military Sales Corporation

 

הקריירה של פיסאנו נפרשת על פני 40 שנה, עם 25 שנים בתחום המכירה הישירה. מר פיסאנו, שעבד שנים בחברת אבון, החזיק במספר תפקידי מנהיגות מובילים בחברה, ביניהם סגן נשיא לפיתוח עסקי עולמי, סגן נשיא ליבשת אמריקה וסגן נשיא לאזור אמריקה הלטינית/הפאסיפיק. משנת 2005 ועד יציאתו לגמלאות, בשנת 201, שימש פיסאנו כנשיא ומנכ"ל של חברת Overseas Military Sales Corp., אשר פועלת ב- 30 מדינות ברחבי העולם. לפני תפקיד זה, החזיק פיסאנו בתפקיד מנכ"ל התפעול בין השנים 1998 ו- 2004. הוא גם שימש שנתיים כסגן נשיא וראש המחלקה הטכנולוגית של חברת The Topps. פיסאנו הנו בוגר של המוסד הטכנולוגי של מדינת ג'ורג'יה ומחזיק בתואר ראשון בניהול תעשייתי וכן בתואר שני במינהל עסקים ממכללת דרטמות', עם דגש על פיננסים ושיווק.

 


Nevin N. Andersen

נווין נ. אנדרסן

גימלאי

 

אנדרסן הוא מקצוען רב-הישגים, עם למעלה מ- 40 שנות ניסיון במספר רב של תפקידי ניהול פיננסיים. אנדרסן הקדיש קרוב ל- 24 שנים לתאגיד שאקלי, במספק תפקידים פיננסיים, ביניהם מנהל הכספים הראשי של חברת שאקלי, מאפריל 1990 ועד תחילת שנת 2003, כאשר יצא לגמלאות. בשנת 2005, ביקש תאגיד שאקלי מאנדרסן לחזור לשמש כמנהל כספים בכיר זמני, על מנת שיעזור לחנוך את מנהל הכספים החדש, תפקיד שנמשך עד פברואר 2008. לפני עבודתו בשאקלי, אנדרסן עבד עבור חברת ניהול החשבונות Price Waterhouse & Co. במשך 10 שנים ולאחר מכן, כבכיר בחיל הפיננסים של צבא ארה"ב. אנדרסן הנו בוגר של אוניברסיטת 10 Brigham Young עם תואר ראשון בניהול חשבונות ותואר שני בראיית חשבון.

 


Nevin N. Andersen

סימון שן  

סימון שן הוא חבר מייסד של חברת ZQ Capital Limited, חברה להשקעות בוטיק וייעוץ עם קשרים נרחבים וידע מקומי בסין. לשן ניסיון רב בשווקי ההון של אסיה, עם התמחות מיוחדת וקשרים בסין.

לפני שייסד את ZQ Capital בשנת 2015, שן היה מנכ"ל וראש המוסדות העסקיים הפיננסיים של סין בבנק ברקליס משנת 2011 ועד 2015. בין השנים ו- 2010, הוא עבד בגולדמן זקס כבנקאי השקעות במשרדים בניו יורק והונג קונג.

 

לפני שייסד את ZQ Capital, בשנת 2015, שימש שן למעלה מעשור כבנקאי יועץ השקעות לחברות בינלאומיות בנושאים פיננסיים, מיזוגים ורכישות. הוא היה דירקטור מנהל וראש חטיבת העסקים למוסדות פיננסיים בסין של חברת Barclays Capital Asia בין השנים 2011 ו- 2015. לפני הצטרפותו לברקליס, הוא עבד מספר שנים עבור חברת Goldman Sachs כבנקאי השקעות בסניפי ניו יורק והונג קונג של החברה וכן בחברת Lehman Brothers במשרדיה שבניו יורק.

 

לשן תואר ראשון במתמטיקה וכלכלה מאוניברסיטת Wesleyan