טיזיאנה אסמן

טיזיאנה אסמן

tiziana

תמיד הייתי אישה בעלת ייעדים וחלומות, צמיחה והתפתחות חשובות מאוד עבורי ומרגשות אותי. נולדתי וגדלתי ברפובליקה הדמוקרטית של גרמניה, למדתי שני מקצועות ורציתי לחיות חיים עצמאיים, לטייל ולנסות דברים חדשים. לכן, היגרתי "בסוד" לרפובליקה הפדרלית של גרמניה עם הבת שלי ממש לפני שהגבול בין שתי המדינות הוסר.

 

תמיד הייתי חרוצה, אמינה ויצירתית. כאמא צעירה, למדתי במהירה לקחת אחריות. המנהלים שלי ראו זאת והציבו אותי בעמדות ייצוגיות, שדרשו עבודה אינטנסיבית ואחריות. באותן שנים למדתי מה זה אומר לעבוד קשה, להרוויח משכורת סטנדרטית ובלי מספיק זמן פנוי. זה היה תגמול מקובל בכסף עבור השקעה בזמן.

 

לקחתי סיכון ועזבתי את העבודה כשכירה כאשר בני נולד והקמתי עסק משלי. מה שבא לאחר מכן היה שלב ההתחלה שדרש השקעה מרובה, עלויות גבוהות ותשלומים מראש עבור סחורה שהייתי צריכה לקנות לפני כל עונה החדשה. במשך מספר שנים, המאזן בין המאמצים והרווח לא היה ממריץ במיוחד.

היה לי מזל והייתי מספיק אמיצה להפוך את התחביב שלי לעסק. שידורי טלוויזיה ומדיה החלו להביע עניין בשירותים שסיפקתי כיועצת תדמית וסגנון, העסק שלי צמח והרווחים הפכו להיות סבירים. אבל, עקב הפרסום הייתי צריכה לנסוע הרבה יותר. אהבתי את העבודה שלי ואהבתי לעבוד, אבל היא גזלה את כל זמני. הרגשתי מותשת לחלוטין ולא בטוחה כמה זמן אוכל להמשיך ולשמור על הקצב. אבל איזו חלופה היתה לי? שוב, התגמול היה כסף עבור זמן.

 

הייתי בדרכי להשתתף בתוכנית טלויזיה כאשר הרכבת שלי בוטלה ופגשתי בדוריס פוסטלט בתחנת הרכבת. נפגשנו שוב 6 חודשים מאוחר יותר. כאשר היא סיפרה לי על Nu Skin, הצלחתי לחשוב רק על כך שיהיה מדובר בעבודה נוספת עבורי ולא הייתי מעוניינת להוסיף לעצמי עבודה כלל. אבל, רציתי את מכשיר ה- Galvanic Spa מיד. מספר חודשים לפני כן, ראיתי את עצמי בטלוויזיה על מסך HD ענק ושמתי לב לסימנים שהלחץ התמידי הותיר על פני.

 

השתמשתי בחלק מהמוצרים של Pharmanex, במוצרי ageLOC וב- Galvanic Spa. במהרה התחלתי להרגיש בנוח יותר בתוך העור שלי והפנים החלו להראות שיפור ניכר. אנשים אחרים שמו לב לשינוי שחל בי. הופתעתי מכך שהשגתי תוצאות שכאלה תוך פרק זמן כל כך קצר. שיתוף ההתלהבות שלי עם אחרים עזר לי להשיג את הלקוחות הראשונים שלי ב- Nu Skin. זה היה קל ומהנה. לכן החלטתי לנסות את החלק העסקי.

 

27 באוגוסט 2010 הוא "יום ההולדת" שלי ב- Nu Skin. שלושה חודשים מאוחר יותר הגעתי לדרגת בכיר, כיוון שרציתי לקבל את העמלה הגבוהה ביותר מהר ככל שניתן. לאט לאט התחלתי להבין כי יצירה והדרכה של מנהיגים חדשים מאפשרות לכולם להנות מזמן וכסף. כל מה שצריך הוא לספר לאנשים אחרים אודות ההזדמנות. מה ששכנע אותי היה גם שהודות למדע ה- ageLOC ניתן לשמור על מראה צעיר למשך זמן רב וניתן להישאר מלאי חיוניות גם בגיל מבוגר. לאורך החיים כבר ניסיתי מוצרים רבים אבל ההבדל הזה היה פריצת דרך משמעותית עבורי. רציתי לפעול על פי הדרך הזו. בדצמבר 2011 הגעתי לדרגת Gold, בפברואר 2012 לדרגת Lapis, במרס Ruby, במאי Emerald, ביולי 2012 דרגת Diamond ומתחילת 2014 אני מחזיקה בדרגת Blue Diamond. ברגע שעשיתי את השינוי בראש, הכל קרה ממש מהר.

 

אני אסירת תודה לכל מה שהשתנה ועל התמיכה שקיבלתי מהחברה וממעניקי החסות. איכות החיים שלי השתפרה מאוד. אני עדיין אוהבת את העסק האחר שלי, אבל אני כבר לא צריכה לקבל כל עבודה בכל מקום. אני גם אוהבת להיות באותה רמה שבה נמצאים השותפים העסקיים שלי, ללא היררכיה. למרות שכולם עצמאיים ושווים, אנחנו עובדים יחד כצוות, דבר שסייע לי רבות בהתחלה. אתם לא עובדים לבד. אתם לא צריכים מחסן. עבודת המנהלה מתבצעת על ידי החברה ואין כל עלות בהעסקת עובדים או שכירת חנות. כיום, אני יכולה לקבוע מה יהיו שעות העבודה שלי ואני עובדת ממקומות שונים בעולם. עבורי, זה יתרון אדיר.

 

קראתי פעם ש"מקרה זה משהו שנופל עליך". הבחירה לנצל את ההזדמנות היא מה שכל אחד צריך לעשות בעצמי. יכול להיות שאתם חושבים שהסיפור שלי הסתיים, אבל עבורי זוהי רק ההתחלה.

Divider