סאסיתורן קומלאפ

Sasithorn Kumlap

כולי תקווה כי בכך שאחלוק את סיפורי, אוכל לעורר השראה באחרים לנצל את ההזדמנות של ההזדמנות העסקית המדהימה הזו ש- Nu Skin מציעה. שמי סאסיתורן קומלאפ, תמיד הייתי אישה מלאת חלומות ויעדים. אני במקור מתאילנד, אבל כעת אני מתגוררת בנורבגיה. נולדתי לתוך משפחה חמה ואוהבת. אבי היה מנהל בית ספר יסודי, אמי היתה עקרת בית, שטיפלה בי ובשני אחיי. משפחתי תמיד סייעה לאנשים שהיה להם פחות; אוכל, בגדים, ידע שחלקנו עם אחרים בכפר ותמיד לא ציפינו לדבר בתמורה. כמעט כולם בכפר היו עניים ולא משכילים, אבל בשונה מהם, אני קיבלתי הזדמנות ללמוד.

 

קיבלתי תואר בהנהלת חשבונות וכלכלה ועבדתי במחלקה לתעבורה עירונית בפרובינציית אודון של תאילנד במשך 10 שנים. יום אחד, המליצו לי להכיר גבר, שכיום הוא בעלי, ולאחר מכן החלטנו לעבור לנורבגיה. אני חיה כאן כבר שש שנים ויש לנו ילדה בת שלוש.


בנורבגיה, עבדתי כעוזרת בית במשך שנה, אבל התפטרתי כאשר נכנסתי להריון. כאשר בתי היתה בת שנה ותשעה חודשים, היא נכנסה לגן ילדים ואני התחלתי לחפש עבודה חדשה. היה מדובר בעבודה שהתחילה מוקדם בבוקר ונמשכה עד לשעות אחר הצהרים המאוחרות, דבר אשר הקשה עלי לשלב עם היותי אמא לילדה קטנה. המשכתי לחפש עבודה חדשה, ללא הצלחה, קרוב לוודאי כיוון שהאנגלית שלי היתה עלובה למדי.

 

אבל יום אחד היה לי המזל לפגוש חברה וותיקה, אותה לא ראיתי שנים. הפנים שלה נראו הרבה יותר צעירים ממה שזכרתי. היא המליצה שאני אנסה את מוצרי Nu Skin ועשיתי זאת. המוצרים סייעו לי לנקות את עורי וניסיתי גם את מכשיר ה- Nu Skin Galvanic Spa, שאני אוהבת במיוחד.


הקמתי את העסק שלי ב- Nu Skin באוקטובר 2013. לא רק שהפנים שלי נראו טוב יותר, תוך זמן קצר הפכתי מאדם ביישן, שלא העז לפגוש באנשים חדשים, לאדם בעל ביטחון רב. התחלתי למכור את מוצרי Nu Skin לאנשים הקרובים אלי ומעולם לא חשבתי שהדבר יביא לי הכנסה שכזו. עסקתי רק בנעורים ובשיפור הבריאות. בעלי ואני ניסינו את R², אשר גרם לנו לחוש מלאי חיוניות ודינמיים.

 

כאשר סיפרתי לבעלי לראשונה וגם למשפחתי בתאילנד שאני רוצה להקים עסק של Nu Skin, כולם אמרו ששיווק רב-שכבתי הוא קשה ורבים חשבו שאני לא אצליח. אבל אני יצאתי לפגוש בזרים וסיפרתי לכל מי שפגשתי אודות ההזדמנות העסקית. יש לי ביטחון מלא ב- Nu Skin ובמוצרים ואני עובדת מהלב. המלצתי לכולם לטפל בכל לקוח במתן עצות ותמיכה. התוצאה הרשימה את משפחתי וחבריי וכעת הם מפנים אלי לקוחות.

 

לאחר העבודה הקשה שלי, קיבלתי מ- Nu Skin תגמול בצורת טיול בחינם עם כל המשפחה. נסענו לטיול Ruby לארה"ב באוגוסט 2014 והרגשתי כאילו שהכל קסום. יחד עם זאת, אני מרגישה שזה מגיע לי, כיוון ששיניתי רבות בתהליך שעברתי. למדתי מאחרים שאני חברת אמת, מישהו שניתן לדבר איתו בביטחון מלא. קיבלתי מסרים ממעניקי חסות שהודו לי ואמרו שהם מעריכים את העבודה הקשה שלי ואת התוצאות שהשגתי. הבריאות שלי טובה יותר, אני במצב כלכלי טוב יותר ואני מקבלת תמיכה מעולה ממשפחתי. הדבר מעניק לי אושר עצום.


עבודה קשה היא המפתח, ואני לא פוחדת ממנה. אם אכשל, הדבר ישפיע על מעניק החסות שלי וגם על האנשים תחתיי. יש לי מזל רב שיש לי מעניק חסות מצויין, אדם שפועל כמערכת תמיכה עבורי, מודל מעולה לחיקוי שאני שואפת להיות כמותו. יש לי גם המזל שיש לי מעניק חסות נלהב ומחוייב, הדבר מעניק לי חוסן מנטלי רב לצאת ולעזור לאנשים נוספים. החיים שלי השתנו לטובה וזה גורם לי לרצות לתת משהו בחזרה. החלום שלי הוא להיות מודל לחיקוי לאחרים. אני סתם בחורה פשוטה, אבל יש בי אמונה. הכוונות שלכם צריכות להיות טהורות ואתם צריכים לפעול בהתאם, מבלי להתפשר, עם המון אהבה ואמון. באמצעות לימוד מאחרים והתייחסות אליהם כמודל לחיקוי, חלומות יכולים להפוך למציאות.

 

היעד הסופי שלי הוא שמשפחתי ואני נוכל ליצור קרן השכלה לעזור לחסרי מזל ולאפשר להם לחיות חיים טובים יותר. אני אחלוק את הרווחים שלי ב- Nu Skin כדי להקים את הפרוייקט הזה. אני גם רוצה להודות ל- Nu Skin, על שנתנה לי את ההזדמנות לממש את החלום הזה. למדתי המון. חשוב מכל, הדבר גרם לי לממש את הפוטנציאל שלי. אני לא גיבורה, אני פשוט ממשיכה לעשות מה שאני עושה. גם אתם יכולים לעשות זאת.

 

 

לאחר חודשיים הגעתי לדרגת בכיר, לאחר ארבעה חודשים Emerald ,Ruby לאחר חמישה חודשים ו- Diamond בחלוף שישה חודשים. הצבתי יעדים לעבוד כדי להגיע להצלחה. תוך שנה אחת בלבד, בניתי עסק. יש עוד צעדים רבים שעלי לבצע, אבל אני לא צועדת לקראתם לבד, יש לי מעניקי חסות ואנשים בארגון שלי, בעלי והבת שלי, כולם הולכים יחד איתי. הם תומכים בי בכל שלב לאורך הדרך!


אני לעולם לא אפסיק לפתח את עצמי ואני אבנה צוות חזק עוד יותר. תודה לך, Nu Skin.

Divider