אולגה ואנדריי טרופימובי

אולגה ואנדריי טרופימובי

olga_andrey

לפני שהצטרפנו ל- Nu Skin, אולגה ואני הצלחנו במידה לא מועטה בעסק שלנו. אני עבדתי במשך 17 שנה ואולגה 11 שנה באחת מחברות הנדל"ן הטובות ביותר ברוסיה. רק באמצעות עבודה קשה והתמדה, הצלחנו להגיע לרמת שגשוג גבוהה. לא רבים בעסק הזה יכולים להצליח כמונו.

 

“לעבודה יחד כצוות יש השפעה סינרגטית!” – זהו המוטו במשפחה שלנו. אנחנו חולמים, אנחנו מציבים יעדים שאפתניים, אנחנו פועלים על פי תוכנית להצלחה, אנחנו נעים מיעד אחד לאחר. כמו ספוג יבש, אנחנו סופגים דברים חדשים ומעניינים! לאחר 7 שנות עבודה, 4 מהסוכנים הטובים ביותר (כולל אולגה) קיבלו מעמד מיליונר (הדרגה הגבוהה ביותר בסוכנות הנדל"ן). אני עבדתי כמנהל של צוות מוביל במשך 8 שנים. אבל בעסק המסורתי יש מגבלה לרמת ההכנסה. לא ניתן לעבוד 25 שעות ביום ואני נקלעתי למשבר אישי כעובד, כמומחה ומגדל בעלי חיים.

 

אולגה ואני חיפשנו משהו שלא הצלחתי להבין. אולגה רצתה להפוך את חייה למעניינים וצבעוניים יותר. לאור זאת, קיבלנו החלטה להשתתף ב- Nu Skin Expo ב-  16 בספטמבר 2013. בדרכנו חזרה הביתה מהאירוע, חשבנו על כך שמה שראינו הוא בדיוק הדבר עליו חלמנו כל הזמן!

 

כן, אנחנו רק בתחילת הדרך כלפי מעלה.

לאחר חודש וחצי הגענו לדרגת בכיר, לאחר חודשיים – Gold, יצרנו בסיס לקוחות מתמידים של למעלה מ- 50 איש, קבוצה של אנשים שחושבים כמונו, אשר נמצאים ברמות שונות של תהליך ההסמכה.

 

כשאנו מסתכלים על פרק הזמן הקצר שבו אנו עובדים עם Nu Skin, אנו חשים להט לחלוק את הסיפור שלנו וסדרי עדיפויות חשובים בבניית העסק שלנו.

 

1.       לצאת מאזור הנוחות;

2.       לוודא שיש לך חלום, להציב יעדים ברורים ולתכנן את העסק שלך;

3.       ללמוד, ללמוד וללמוד!

4.       לשמוע ולהקשיב לכולם ולהיות חיוביים;

5.       לשכפל ולדבר רק עם אלה שרוצים לשמוע וללמוד.

 

למה דווקא Nu Skin?

כי היא מאפשרת לנו להנות מהכנסה נוספת, יציבה ובלתי מוגבלת. להיות בצוות של מנהיגים מצליחים – אלנה וסרגיי שוליקובי, אשר יצרו ארגון עסקי מתקדם והגון. אנו גם אסירי תודה לסבטלנה מוסלובה, מעניקת החסות שלנו.

 

תמיד רצינו ליצור הכנסה שיורית, להוסיף ניצחון חדש לנצחונות הישנים ולהגיע לדרגת Team Elite, לעבוד באחת מהחברות האמינות ביותר בעולם, אשר גדלות בקצב מסחרר, ולהיות עצמאיים ומצליחים.

 

 

אולגה ואנדריי טרופימובי

 

בכירים בדרגת Gold

Divider