ג'ודית קסאני

ג'ודית קסאני

judit

סיפור ההצלחה שלי הוא סיפור פשוט, אשר בהחלט יכול לקרות לכל מי שמקדיש את הזמן כדי להבין את ההזדמנות של Nu Skin ולאלה שיודעים שהם מסוגלים להתמקד ביעדים שהם מציבים לעצמם בחיים.

 

את ילדותי ביליתי ביפן, חוויה עשירה מבחינה תרבותית. החיים בסביבה רב-תרבותית סייעו לי לבנות בסיס יציב לחיי. חזרתי להונגריה על מנת לסיים את הקולג' במסחר בינלאומי ופצחתי בקריירה בתחום הכלכלה כבנקאית. זה היה תחום חדש בזמנו. לאחר 10 שנות עבודה קשה ומסירות, הגעתי לתפקיד ניהולי בחברות בהן עבדתי. מה שהיה חסר לי היתה יצירתיות, לכן החלטתי לעבור לשיווק ולפתוח סוכנות משל עצמי.

 

אהבתי את החופש והאתגרים של היותי בעלת עסק משלי. אבל, העסק שלי סבל מבעיות של תזרים מזומנים וההכנסה לא היתה קבועה, בעוד שההוצאות היו גבוהות. למרות שהפכתי למומחית ברישוי ומסחר באזור שלי, נסעתי הרבה, הרגשתי מצליחה ומאושרת, הדאגה היחידה שלי היתה שאין לי זמן לחיים פרטיים ולא היה לי תזרים מזומנים יציב.

 

נתקלתי ב- Nu Skin באוקטובר 2008 דרך חברת ילדות שלי. לאחר מפגש ההזדמנות העסקית הראשון שלי, חשתי ש- Nu Skin היא בדיוק בשבילי – הזדמנות חדשה ומרגשת. לקח לי שנה להגיע לדרגת Ruby. היתה זו תקופה מלהיבה, שבה הבנתי לחלוטין את החזון של Nu Skin.

 

לקחתי את אמא שלי איתי יחד לטיול ה- Ruby, חוויה ששינתה את חיי. שישה חודשים לאחר מכן, הגעתי לדרגת Emerald והייתי מאושרת מאוד מהישג זה, כיוון שלקח לי זמן רב להגיע לדרגה הבאה. לא יכולתי להגיע לדרגת Diamond מוקדם יותר, כיוון שהייתי צריכה לפתח את כישורי המנהיגות ואת החוסן האישי שלי.

 

הגעתי והשתתפתי בכל הכנסים בארה"ב ובאירופה בחמש השנים האחרונות. המשכתי לעבוד קשה, חובה אם רוצים להצליח. כאשר Nu Skin השיקה את המושג LTO (הצעה לזמן מוגבל), הרגשתי שזהו הזמן הנכון להתחיל לנסוע ולמצוא מנהיגים חזקים חדשים לשם הסמכה לדרגת Diamond. שנת 2013 היתה עבורי אודות יושרה, שינוי, לצאת מאזור הנוחות, לנסוע ולפגוש אנשים חדשים. שיניתי את שגרת היום יום שלי, את הדרך שבה אני אוכלת והתחלתי לעסוק בספורט. התחלתי לחזור וללמוד שפות והקדשתי זמן לאנשים הנכונים. כל אלה גם הביאו איתם שינוי לארגון שלי ואני אוהבת את העוצמה שבשכפול.

 

סיימתי את ההסמכה לדרגת Diamond באוקטובר 2013 עם ה- LTO של ה- TR90. סייעתי גם לשניים מהבכירים ברמה הראשונה שלי להגיע לדרגת Ruby באותו החודש. זכיתי בקרב נגד עצמי, דבר שהפך אותי חזקה יותר וכעת אני יכולה לסייע לאחרים להתגבר על הבעיות שלהם..

 

אני אסירת תודה על ההזדמנות שניתנה לי, על השותפות המדהימה עם החברה המובילה בעולם, עם מודלים מדהימים לחיקוי גם מקרב החברה וגם מקרב המפיצים סביבי. עבדתי בשירות לקוחות לפני כן, לכן אני יודעת איך זה מרגיש לקבל שירות איכותי. עם Nu Skin אני יודעת שאני במקום הנכון.

 

אני מודה למעניקת החסות שלי, אשר נתנה לי את ההזדמנות של Nu Skin. בנוסף, היא נתנה לי זמן להתגבר עד שהגעתי לדרגה המיוחדת. אני אוהבת לעבוד עם כל האנשים איתם אני עובדת לאורך השנים.

 

היעד שלי ל- 2014 הוא להקים עסק יציב בדרגת Blue Diamond ולהכפיל את מספר ה- Ruby בארגון שלי. אנו ניצבים בפני צמיחה אדירה והעתיד מזהיר!

 

עם Nu Skin, אני חיה את החיים עליהם חלמתי. תזרים המזומנים שלי בטוח ויציב מאי פעם, אני מוקפת בקשרים איכותיים ואני חיה חיים בינלאומיים. תודה לך Nu Skin!!

Divider