דן וליאנה בארנוס

דן וליאנה בארנוס

Dan_Liana

הציגו בפני את Nu Skin בדצמבר 2008, בזמן שהבנתי שרבים מההיבטים של עתידי לא עלו בקנה אחד עם רצונותיי, חלומותיי וזהותי.

אני רופאה ומחוייבות זו לחיים היא חלק בלתי נפרד ממני. הייתי חלוקה בין שתי עבודות, כרופאה אשר בדיוק נכנסה לשלב ההתמחות וכשותפה בחברת פרמצבטיקה בינלאומית, לכן הזמן שהיה לי להקדיש לילדים ולמשפחה הלך ופחת.

 

השתתפתי בפגישה, שבמהלכה מצאה חן בעיני הגישה של אוטו באלוג. למרות שהוא שכנע אותי, התחלתי לחפש תשובות לשאלות רבות שהיו לי ובזמן שמצאתי אותן, השתכנעתי יותר ויותר ובינואר 2009 הצטרפתי ל- Nu Skin. דן היה עדיין ספקן, עקב הרקע המשפטי שלו, אבל הוא תמך בי מאוד וסמך עלי שההזדמנות העסקית הזו היא משהו ייחודי.

 

הדברים החלו לזוז קדימה ולמעלה, ההתלהבות הלכה וגברה וכך גם התוצאות: דרגת בכיר, Ruby ,Gold תוך 5 חודשים. דן התחיל לקחת חלק יותר ויותר והדבר הועיל לנו מאוד, כיוון שהוא היה מסור לחלוטין לעסק הזה.

אני מאמינה שמשכנו אלינו או יותר נכון ביקשנו מהיקום את ההזדמנות הזו בחיינו, למרות שבהתחלה היו לנו נקודות מבט שונות. חשנו שבדרך להצלחה אנחנו נמצאים "בבית", שזו היתה הזדמנות של פעם בחיים, תוכנית בטוחה שתביא לנו חופש, עצמאות, התפתחות ושגשוג, המימוש של החלומות שלנו ושל הילדים שלנו, אלקסיה ומארק.

 

הדבר הפך לאורח חיים עבורנו, משימה לחלוק עם אנשים; התרבות הייחודית הזו של Nu Skin וההזדמנות שלה.

אנו מסורים באופן מלא, מימשנו את אחד מהחלומות שלנו, להגיע לדרגת Diamond, ונממש עוד חלומות ויעדים רבים וגדולים. אנחנו  מאמינים שכאשר יש לך חלומות גדולים, אתה מקבל החלטה ופועל, אתה מתחיל לשנות את העולם כדי להפוך לכוח של שינוי ודבר אינו בלתי אפשרי.

 

אנחנו מאמינים באנשים, ביופי שבהם ובפוטנציאל של בני האדם ויחד עם Nu Skin, ניתן להגשים את כל החלומות, אם רק מקבלים החלטה שרוצים יותר בחיים!

 

אנחנו אסירי תודה בכל יום לכך ש- Nu Skin קיימת בחיינו ובחיים של הילדים שלנו.

 

אנחנו רוצים להודות למייסדים של החברה, למשרד בבודפשט, לשיטת ההדרכה של OTG/S7S ואחרון חביב למעניק החסות שלנו.

 

ליאנה ודן בארנוס

Divider