ארם פלסיו קובנו

ארם פלסיו קובנו

aram-palacio-cobano-1

שמי ארם פלסיו קובנו.

 

למדתי תרגום ומתורגמנות וממש לפני סיום לימודי, היה לי המזל לקבל עבודה בתרגום של זוג ספרים... ואז הבנתי שאני מאוד משועמם וקיבלתי החלטה להיכנס לעולם העסקים.

 

הייתי צעיר מדי, לא מנוסה ובעל שאיפות גבוהות מדי ונכשלתי בעסק הגדול הראשון שלי, כשאני גורר איתי למטה את החברים והמשקיעים שלי, אשר סמכו עלי.

 

בגיל 26, פשטתי את הרגל, המוניטין שלי נותץ והיתה לי תחושה שחיי הסתיימו. לא הייתי מוכן לקבל כישלון באותו הזמן, כאשר הייתי אמור להצליח עם העסק הזה.

 

היה בי משהו לא בסדר, יותר מדי שאיפות והצורך להצליח דחפו אותי לקחת יותר מידי סיכונים ולקבל החלטות שגויות, אשר הובילו אותי לקצה.

 

החלטתי לעצור את חיי לחלוטין ולנסות לגלות באיזה מקום איבדתי את הדרך. בזמן שבדקתי וחקרתי אודות המוח האנושי ורגשות, גיליתי את הבסיס שעליו התקיימו כל השינויים החיוביים בחיי, שיטת התרפיה גשטלט.

 

לימדתי את עצמי במשך קרוב ל- 10 שנים תיאוריות שונות אודות התפתחות אישית: גשטלט, אימון הומניסטי, תכנות נויו-שפתי, תוכניות מנהיגות, אניאגרם...

 

לפני ארבע שנים, התחלתי לעבוד למחייתי כמאמן, העברתי סדנאות אודות התפתחות אישית ועודדתי אנשים להיות חופשיים, מאושרים ומאוזנים מבחינה רגשית ורוחנית.

 

באוקטובר 2013, החברה שלי אמה (מעניקת החסות שלי כיום), אשר הכירה אותי היטב כיוון שליוויתי אותה במשך מספר שנים כמאמן וכתרפיסט, הציגה בפני את העסק הזה.

 

לאחר שיחה עם השותפה שלה ונסה והדגמה, התחייבתי ללמוד את הנושא ולחקור אותו ביסודיות באינטרנט.

לאחר חודש שלם של מחקר וחיפוש סימנים לתרמית או פרצה, ולאחר שהעברתי הדגמה לאמא שלי (תוצאות מדהימות!), החלטתי להיכנס לעסק. הדבר העיר את היזם שבי, אשר ישן במשך למעלה מעשור.

 

בחודש נובמבר, התרחשו שני אירועים: ג'רונימו גסקז ופס סנרומן הגיעו לעיר שלי והסבירו לי כיצד העסק עובד. לרס קרול הגיע מספר ימים לאחר מכן וראיתי אותו במפגש ההזדמנות הראשון שלו. באותו הרגע, הבנתי שזהו העסק שלי, אני יכול להעביר מצגות כמו לרס והיו לי את פס ואת ג'רו, שהיו פשוט מדהימים, ללמד אותי את העסק.

 

התחלתי בהסמכה שלי בדצמבר ועד ינואר הגעתי לדרגת בכיר, הכל התגלגל מהר למדי, לאחר שנים כל כך רבות של ניסיון כבעל מקצוע בהתפתחות אישית, הרשת שלי גדלה בהתמדה. האנשים סמכו עלי וידעו שיחד, בעבודת צוות, נוכל לממש כל דבר שנרצה, השמים הם הגבול!

 

ביוני 2014, שבעה חודשים לאחר שהתחלתי, הגעתי לדרגת Emerald.

 

אני רוצה להגיע לדרגת Blue Diamond לפני חורף 2015 ולאחר מכן, Team Elite. חופש אישי הוא הדבר החשוב ביותר עבורי ועזרה לאחרים להגיע אליו מעניקה לי אנרגיה בלתי נדלית, אותה אני חש למן ההתחלה. החלום שלי הוא ליצור קרן ללא מטרות רווח שבה ארגונים ויחידים עם מגבלות כספיות יוכלו להנות מתוכניות לצמיחה והתפתחות אישית, כדי ליצור חברה בריאה וחופשית.

 

אלה מכם אשר רק מתחילים, התמלאו בלהט בכל הקשור לבכירים שלכם, הילחמו בכל יום על הצמיחה והיציבות שלהם, קחו חלק בחלומות שלהם כאילו שמדובר בחלומות שלכם... ובנקודה מסויימת, כאשר תפסיקו לחשוב על זה, החלומות שלכם יהפכו למציאות.

Divider