תיס ואן מולנדורף ורינו ואן וורן

תיס ואן מולנדורף ורינו ואן וורן

thys-and-rayno

 

תיס ואן מולנדורף

בסיום התיכון למדתי שיווק ולאחר מכן, השלמתי את הסמכתי וקיבלתי רישיון טייס. בשנת 2000, התחלתי לעבוד יחד עם אבי בתחום המכירות והסחורות, אבל במהרה הבנתי שאם אני רוצה להרוויח יותר כסף, אני צריך להשיג לעצמי חוזים משלי ולפתוח עסק עצמאי. שנתיים לאחר מכן, פתחתי לעצמי עסק. זה היה העסק המושלם, כמעט. היה לי הרבה זמן פנוי, כסף טוב ומוצרים מבוקשים, שאנשים היו צריכים על בסיס יומיומי, בתחום המכירות, פרט לעובדה אחת, היה ניתן להפסיד חוזה תוך 30 יום. זה היה בסדר מבחינתי בסוף שנות העשרים שלי, כיוון שהיה מדובר בכסף טוב, אבל ידעתי שאני צריך לשנות את המצב שלי מאפס יציבות כלכלית בקרוב.

 

רינו ואן וורן

 

לאחר שסיימתי את לימודי, נכנסתי לתעשיית הייעוץ הכלכלי ובחלוף מספר שנים, הקמתי חברה משלי, שנקראה Financial Intelligence Group. במשך 13 שנה בניתי עסק מצליח וזכיתי במספר פרסי יהלום לחברת הייעוץ המובילה בתחום הייצור והיציבות הכלכלית. הבנתי שהעסק יכול לשאוב אותך לחלוטין ולגזול ממך את האפשרות לחיות חיים של מימוש ואיזון, שהם אחד מהדברים הבסיסים החשובים ביותר, לדעתי, אם רוצים לחיות חיים מאושרים. דבר חשוב נוסף בתחום העיסוק הקודם שלי היה העובדה שהייתי מחוסר עבודה מדי יום, כיוון שהייתי צריך להתחיל מחדש ולעשות עסקים כדי לשרוד בכל חודש.

 

ההתקשרות עם ®Nu Skin משמעותה שיכולנו לבנות עסק בעל יכולת להעניק לנו את החופש מבחינת זמן, לאפשר לנו להיות מסוגלים להקדיש יותר זמן לאנשים החשובים ביותר לנו בחיינו. מספק לראות אנשים בצוות שלנו מצליחים והופכים מוצלחים ולדעת שיש לנו חלק בהצלחתם. הדבר גורם לנו להתעורר כל בוקר ולרצות לחלוק את הסיפור המדהים הזה עם אנשים נוספים!

 

ביוני 2008 השתתפנו בטיול Ruby והדבר היה רגע מכריע עבור הקריירה שלנו ב- ®Nu Skin, כיוון שאז הבנו באופן מלא את המשמעות של החברה איתה עשינו עסקים באותה שנה ראשונה. זה היה טיול שלא נשכח לעולם!

 

העתיד של ®ageLOC מלהיב אותנו כל כך, כיוון שאנחנו יודעים שבשנים הקרובות כולנו נראה יותר ויותר אנשים בצוות שלנו, כמו גם אנשים חדשים שמצליחים מאוד ומעצם העובדה שנוכל להקדיש זמן לאנשים האלה ולעזור להם לבנות את העסק שלהם, נהנה גם אנחנו מתגמול כספי.

 

אנחנו רוצים להודות לכל אחד מהאנשים בעסק שלנו, למעניקי החסות ולאנשים בארגון, אשר שיחקו תפקיד מפתח בהצלחתנו. אנחנו מאמינים שיהיו עוד הזדמנויות רבות ונפלאות שבהן נוכל לבלות יחד ולדבר על ההחלטה החשובה ביותר שכולנו קיבלנו בחיינו - להפוך לשותפים של החברה המדהימה הזו.

 

אנחנו היינו חלק מהקבוצה המייסדת, אשר הקימה את הסניף של Nu Skin Enterprises בדרום אפריקה ובהתחלה, היו אתגרים רבים, אבל במבט לאחור, אנחנו יודעים שכאשר ה-"למה" שלך גדול מספיק, יחד עם עבודה קשה ומתמדת, ה-"איך" שלך יופיע אוטומטית. המפתח בעסק הזה הוא שיהיה לך "למה" גדול וגם לקחת בעלות מוחלטת על העסק ולחלוק כל הזמן את הסיפור של ®ageLOC, כיוון שישנם אנשים רבים שממתינים לשמוע אותו!

 

 

בהצלחה!

Divider