מריאנה הורבטובה

מריאנה הורבטובה

Marianna Horvathova

נולדתי למשפחה פולנית עניה, שבה 11 ילדים. במהלך ילדותי, היה בי להט עז להחלץ מהעוני. התחלתי לעבוד כאשר הייתי בת 12. בזמן הלימודים, עבדתי בעבודות חלקיות, כדי להרוויח מספיק כסף לרכוש בגדים. כאשר הגעתי לגיל 18, עברתי להתגורר בצ'כיה, על מנת לעבוד ולסייע להורי. שם גם התחתנתי וילדתי שלושה ילדים מקסימים: רוברט, איווטה ולדיסלבה. היום, יש לי שני נכדים מופלאים.

 

במשך זמן מה, עבדתי כנהגת מקצועית. לאחר מהפכת הקטיפה בצ'כיה, שמחתי שסוף סוף קיבלתי הזדמנות לפתוח עסק משלי. בדמי זרם "דם אשת עסקים פולניה". לא רציתי להמשיך ולעבוד למימוש חלומותיהם של אחרים, רציתי לממש את חלומותי! לבסוף הצלחתי לממש מה שרציתי למן ילדותי.

 

התחלתי לעבוד בתחום הגסטרונומיה ופתחתי מסעדה יוקרתית - שני חדרי אירוח וחדר ריקודים אחד. לרוע המזל, היה מדובר בלקיחת הלוואות גדולות. לא היה לי זמן ולא כסף. היו לי מתחרים רבים ובסופו של דבר, פשטתי את הרגל. העסק שלי והלחץ הכבד שהיה מוטל עלי גרמו לי לחלות במחלה קשה ולאחר מכן, אף הביאו לגרושיי. הייתי בתחתית וחשתי חסרת אונים ונטולת כל.

 

Nu Skin התדפקה על דלתי ב- 2008, כאשר נהניתי מגיל הפנסיה. התלהבתי מהטכנולוגיה הנהדרת של מכשיר ה- Nu Skin Galvanic Spa II בגרסת ה- ageLOC. אני חושבת שאלוהים שלח את Nu Skin לחיי. אני שמחה שהנתיבים של Nu Skin ושלי הצטלבו ואני יכולה לחלוק את ההזדמנות עם אנשים נוספים. שכולנו יחד יכולים להשפיע על הדרך שבה אנחנו מזדקנים. אנחנו יכולים להיות יפים, בריאים וגם להנות מעצמאות כלכלית. הנעורים שלנו בידינו. הודות לטכנולוגיות הייחודיות הללו ולחברה בעלת התוכנית העסקית המעולה, אנשים רבים יכולים לממש את רצונותיהם וחלומותיהם. החברה משלמת למפיציה עמלה הוגנת עבור העבודה שהם משקיעים.

 

ב-"אולימפיאדת ההצלחה" הראשונה שלי, בהונגריה, בשנת 2008, הסבירו לי את תוכנית התגמול ורק אז הבנתי שהחברה הזו היא מה שחיכיתי לו כל חיי! ההתחלה שלי, בשוק הצ'כי, לא היתה קלה כלל וכלל. היה קשה מאוד וכרוך בסבל. הייתי לבד, עם רק אמונה בליבי ש"אני יכולה לעשות את זה". מעניקי החסות שלי הלכו בדרך אחרת ונשארתי לבד, עם קומץ אנשים. היינו חמישה, אשר קיבלו החלטה שצ'כיה תהפוך לשוק הגדול הבא במזרח אירופה.

 

Nu Skin השפיעה על חיי באופן מדהים ואני יכולה להשפיע על חייהם של אנשים אחרים. זהו מעגל אשר נמשך עוד ועוד. אני אוהבת להציג את ההבדל. הלב והנשמה שלי אומרים לי: "בואי, אל תדאגי, הנה החופש שלך! תני לי יד ואני אראה לך את הדרך".

 

אני מודה על כך שאני יכולה לעבוד עם חברה שכזו, שהמשמעות שלה עבורי היא ארבע מילים: אהבה, אמונה, תקווה וחופש!

 

אני אוהבת את NU SKIN בכל ליבי!

Divider