קירסטי ופרודה

קירסטי ופרודה

1112_Kjersti_Frode

הסיפור שלי Nu Skin התחיל במרס 2010, פרודה הצטרף מאוחר יותר. אנחנו נשואים ויש לנו חמישה ילדים בין גיל ארבע לשלוש-עשרה. אני עבדתי בעסקי המלונאות, בזמן שפרודה עבד במאפייה במשמרת הלילה.

בזמן שבו הציגו בפני את ההזדמנות של Nu Skin לא עבדתי, הייתי בבית וטיפלתי בבן הצעיר ביותר שלנו. החלום שלי היה להיות אמא במשרה מלאה, אבל לרוע המזל, מסיבות כלכליות, הדבר היה בלתי אפשרי.

עמיתה שלי לשעבר היא שהציגה בפני את Nu Skin. בהתחלה הייתי ספקנית והרגשתי לא בטוחה בכל מה שקשור לשאלה אם זה משהו שאני יכולה לעשות. המחשבה הראשונה שלי היתה שזה טוב מדי מכדי להיות אמיתי! אבל, החלטתי לתת לזה הזדמנות. הענקתי לעצמי שלושה חודשים להבין אם זה משהו שאני מעוניינת לעשות.

היה לי מזל רב ובעזרת מעניקי חסות נפלאים, הצלחתי לבנות צוות קטן במהלך שלושת החודשים הללו. התחלתי להרוויח כסף. בעלי רצה לעזור לי עם העסק והחל להזמין את החברים שלו למצגות. כאשר שמענו על טיול ה- Ruby, הוא הפך במהירות ליעד חשוב עבורנו והחלטנו לממש אותו יחד.

מימשנו את היעד הגדול הראשון שלנו ויצאנו לטיול ה- Ruby בפברואר 2011. הטיול גרם לנו להבין עד כמה גדולה ההזדמנות הזו. בנקודה הזו, הצבנו לעצמנו יעד נוסף - לגרום לפרודה להיות מסוגל לעזוב את העבודה שלו בלילות. מימשנו גם את היעד הזה והגענו לדרגת Blue Diamond בשנת 2012, כאשר שנינו עובדים במשרה מלאה עם Nu Skin.

היה זה חיוני עבורנו לכלול את הילדים שלנו בתהליך, כיוון שחשנו שחשוב מאוד שכל המשפחה תעבוד יחד כצוות. בדרך זו נוכל לממש את היעדים שהצבנו לעצמנו יחד. ברצוננו לנצל את ההזדמנות כדי להודות לכל מי שהאמין בנו, גם למעניקי החסות וגם לאנשים בארגון שלנו - הם האמינו בנו יותר ממה שהאמנו בעצמנו! לא היינו יכולים להיות במקום שבו אנחנו נמצאים היום ללא הצוות המדהים הזה, שיש לנו מזל אדיר להיות חלק ממנו.

כפי שאחד מעמיתי אומר: העתיד הוא כל כך זוהר עד שנצטרך לחבוש משקפי שמש!

 

Divider