דיאנה וון קייץ

דיאנה וון קייץ

0812-Diana_von_Keitz

כאשר הציגו בפני את מכשיר ה- Nu Skin Galvanic Spa® II בגרסת ה- ®ageLOC, בשנת 2011, בהתחלה הייתי ספקנית. כיוון שבעלי אורתופד ורופא ספורט, ידעתי שבתחום הרפואה נעשה שימוש בזרמים גלווניים. לכן, בעלי ואני התעניינו מיידת במכשיר. במהלך החודשים שלאחר מכן, משפחתי ואני ניסינו מספר מוצרי ®Nu Skin. התוצאות היו מרשימות ואיכות המוצרים שכנעה אותנו. בשלב הבא, בעלי ואני חשבנו אודות המודל העסקי הנכון, כיוון שהבנו במהירות שבהזדמנות המוצעת טמון פוטנציאל אדיר. אני חיפשתי נקודת מבט עסקית חדשה, לאחר שהמצב התעסוקתי שלי השתנה ולכן, התייחסתי אל ®Nu Skin כאילו נשלחה אלי משמים.

 

בינתיים, בנינו צוות נפלא והגענו לדרגת Emerald, אשר גרמה לנו להיות מוסמכים לזכות במכונית ®Nu Skin כחלק מפרוייקט הניידות של Nu Skin בגרמניה. אני לעולם לא אשכח את הרגע שבו קיבלתי את המפתח למכונית אלפא רומאו ג'ילטה חדשה לגמרי מול קרוב ל- 1,000 איש., במהלך אירוע פתיחת השנה בגרמניה, בינואר 2012!

®Nu Skin מציעה הזדמנות לעבוד עם אנשים אשר אוהבים ומעריכים אתכם ולהעשיר את חייהם של אנשים אחרים באמצעות שיפור המראה שלהם ואיכות חייהם. זוהי חוויה מרתקת - בכל יום מחדש.

 

אבל גם למרות ההזדמנויות הנפלאות ש- ®Nu Skin מציעה, עדיין צריך לעבוד קשה. רק אנשים אשר באמת מחוייבים - יצליחו. אנחנו חושבים שכדי להצליח חיוני לרכוש ידע טוב במוצרים ולהזדהות בעצמכם עם המוצרים. ההדרכות וההתפתחות של המפיצים שלנו הם בעדיפות עליונה, כיוון שההצלחה שלהם מבטיחה את הצלחתנו.

 

התוכנית העסקית שלנו פרושה על פני חמש שנים וכך, באפשרותנו להתגבר על כל מכשול זמני - אנחנו פשוט ממשיכים. מה שאני אוהבת יותר מכל הוא שאני יכולה לעבוד יחד עם בעלי. אנחנו תומכים האחד בשני ומשלבים את נקודות החוזק השונות שלנו, אחד מגורמי המפתח התורמים להצלחתנו המשותפת. כשאני קולטת מה הצלחנו להגשים תוך זמן כל כך קצר, אני סקרנית לראות היכן אנחנו והצוות שלנו נהיה בעוד 4 שנים.

 

 

אנחנו יכולים להמליץ לכולם: התחילו עכשיו!

 

 

 

דיאנה וון קייץ ודאג סטייגר וון קייץ

 

Divider