בריג'יט-ג'יין לונג

bridget-jane_long_wbkg

יש לי רקע עסקי, שהחל בשנות העזרה המוקדמות שלי. בהתחלה הייתי חלק מקבוצה בקייטריג של אבא שלי ולאחר מכן, היו בבעלותי מסעדה ורשת חנויות בגדים בפריס, מקום שבו התגוררתי במשך 22 שנה. אני גם קואצ'רית מוסמכת ויועצת תדמית. לראשונה הציגו בפני את Nu Skin בסוף שנת 2010 בצרפת, באמצעות מעניקת החסות שלי, אריאן הופמן, וזמן קצר לאחר מכן פגשתי במי שתהיה מעניקת החסות שלי בדרגת Blue Diamond, וכעת חברה נהדרת, קרין בארל.
 
האפשרויות להיות מסוגלת להמליץ על מוצרים יוצאי דופן בפני אנשים איתם עבדתי כקואצ'רית ויועצת נגלו באופן מיידי. יחד עם זאת, לאחר שחזרתי לעיר מולדתי, דורסט, במרס 2011, קיבלתי החלטה להתרכז יותר ב- Nu Skin, לאחר שהבנתי באופן  מלא את הפוטנציאל האדיר שיש להזדמנות הזו בארץ מולדתי. עמדו בפני אתגרים עצומים, התגוררתי רחוק במשך שנים רבות, כמעט ללא רשת של אנשים, כל מעניקי החסות שלי בצרפת ואין כל בסיס בחוף הדרומי, כמו גם אתגרים אישיים עצומים, איתם התמודדתי בחיי האישיים. בספטמבר קיבלתי החלטה להתמקד בכל הכוח, לקחת את מלוא האחריות ולקבוע פגישות שבועיות בבורנמות' וכך, הוסמכתי לדרגת Ruby ב- 24 בדצמבר.


המסע שלי עם החברה הנפלאה הזו הוא החוויה המעצימה והמדהימה ביותר שהיתה לי. ההזדמנות לחלוק את החסזון של החלום שלי עם 2000 איש או יותר באירוע פתיחת השנה בלונדון השנה היה חוויה ששינתה את חיי, כמו כן, קיבלתי עידוד משמעותי לאמונה שלי בעצמי, הודות למספר הרב של משובים חיוביים שקיבלתי מאנשים רבים כל כך. התמיכה המקצועית הבלבתי נפסקת מהמשרדים עם דיוויד תומפסון, לארד וקארה (וכל האחרים) היו חיוניים עבורי, כיוון שלא היתה לי עזרה ישירה "בשטח" וכמובן, הצוות הפטנסטי של אנשים איתם אני עובדת בדורסט. ברצוני להודות במיוחד לקריסטן קריסטאנסון, אשר תמיד סיפק לי תמיכה אדירה ועידוד למן הרגע שבו הגעתי לדורסט, לפני מספר חודשים, וגם לאחרונה, אבל החשוב מכל, לתמיכה המתמשכת וההבנה מאמי ובתי הנהדרת רוז, אשר החלה לאחרונה את המסע שלה בי- Nu Skin, בזמן שהיא לומדת לימודי תואר באוניברסיטה.
 
העסק מהנה, מלהיב, מאתגר ומשנה את החיים. החברה המדהימה הזו מעולם לא מפסיקה להדהים אותי ולעורר בי השראה, וברצוני להודות, מעומק הלב, לכל אחד ואחד מכם.

Divider