איידר גובאידולין ואלנה דמיטרנקו

איידר גובאידולין ואלנה דמיטרנקו

Aydar-and-Elena

העסק שלנו מורכב מלקוחות אשר צורכים את המוצרים שלנו ומספר שותפים, אשר מקדמים את המוצרים בשוק. 

אם יש לכם לקוחות, יש לכם מכירות טובות ואם יש מסחר הוגן, יהיו גם הסמכות מוצלחות. הלקוחות צריכים להיות אסירי תודה לנו, על התוצאות שהמוצרים שלנו מספקים. אם אנחנו מאמינים במוצרים המעולים שלנו, אנחנו יכולים להפיץ את השמועה על יעילותם לאנשים רבים ככל שניתן. רק אז, הלקוחות יהפכו לקבועים ויודו לנו לשארית חייהם. לכן, זהו הנושא העיקרי אותו אנו מנסים לפתור.

אחרון חביב, הבחירה בשותפים טובים ואמינים. אנשים באים אלינו כדי לממש את היעדים שלהם ולהפיק את התוצאות שהם רוצים. אם תפתרו את הבעיות של השותפים שלכם, הם יהיו שותפים חדורי מוטיבציה לשארית חייהם.

הכל מתחיל בחלום. אתם צריכים לחלום ועליכם לעשות זאת בקביעות. כילדים, כולנו חולמים על משהו. אנחנו חולמים על לטוס לחלל או לרקוד בלט. אבל, החברה מתחילה להשפיע עלינו ואומרת לנו שאנחנו לא מסוגלים לעשות זאת. אנחנו מתחילים להאמין שאנחנו לא יכולים לממש את החלומות והיעדים שלנו. אבל אנשים נולדים ברי-מזל, מסוגלים להכל, הלכה למעשה. ראשית אנחנו חולמים ולאחר מכן, מציבים יעדים עם מועדים מוגדרים למימוש. היעדים יכולים להיות שונים: קצרי-טווח, לטווח בינוני וארוכי-טווח. כדי לממש אותם, האחד אחרי השני, אנחנו תמיד הולכים צעד אחד קדימה בכיוון של מימוש החלומות והפיכתם למציאות. כאשר אנחנו מממשים אותם, אנחנו נהנים מכך ויש לנו אנרגיה רבה יותר להמשיך להתקדם.

לכן, בדצמבר 2011, הצבנו לעצמנו אתגר והגדרנו בבירור מה אנחנו רוצים ומדוע התוכניות הישנות עדיין לא יושמו. אין מספיק זמן, התמדה ועבודה שיטתית. התרגזנו על עצמנו והחלטנו מה עלינו לעשות! לאחר מכן, הכל החל להתחבר יחד...

כעת, פתחנו את היומן וספרנו את מפר הפגישות שקיימנו עם לקוחות ועם שותפים במהלך שלושה החודשים האחרונים. בינואר, המספר עמד על 57, בפברואר 104 ובמרס 192. במהלך שלושת החודשים האלה, ביקרנו בחמש ערים, נפגשנו עם שותפים והעברנו מצגות. כתוצאה - הגענו לדרגת Blue Diamond! בפרק זמן זה, יצרנו 16 בכירים חדשים, שישה מהם בדור הראשון.

היעדים הכלליים הללו אינם מושגים בקלות. מדובר בעניין רציני, בעבודה קשה. אבל כאשר רואים את התוצאות, מרגישים תחושת הישג אדיר. עבודה בקצב הזה מתחילה בלמשוך אליך אנשים אחרים: בעיניים חדורות להט וחלומות. הם אומרים: "אני רוצה לעבוד רק איתך". כאן אנחנו רואים כמה טוב פועל כוח המשיכה. אבל הכל מתחיל בלהט ובנכונות לעזור לאנשים אחרים לממש את היעדים והחלומות שלהם.

כעת אנחנו פשוט לא יכולים לעצור, למרות כל הקשיים. האנשים סביבנו חושבים שאנחנו עובדים הרבה ומקדישים לכך זמן רב. אב, אנחנו לא מבחינים בכך, כיוון שאנחנו מממשים את היעדים שלנו ומפיקים מכך הנאה עצומה.

אנחנו מקווים שכולם יתחילו לחלום. חלומות הם המנוע לתוצאות ולהישגים שלנו. היו חדורי מוטיבציה, חלמו והפכו את החלומות למציאות, לאחר מכן חלמו שוב ושוב, לעולם אל תוותרו והתקדמו צעד-אחר-צעד!

ברצוננו להודות למנטורים שלנו, לשותפים, לעובדים ולהנהלת החברה על תמיכתם, אמונתם ומסירותם.

Divider