אן קריסטין אסליד

אן קריסטין אסליד

ann_kristin_aslid

עבדתי כספרית במשך למעלה מ- 20 שנה. במהלך 13 מתוך אותן שנים, ניהלתי מכון יופי משלי, בו עובדים כיום חמישה עובדים.
לראשונה הציגו בפני את מוצרי ®Nu Skin בסתיו של שנת 2008. כאשר ראיתי את התוצאות המדהימות, לאחר טיפול אחד בלבד, מיד התלהבתי ממכשיר ה- Nu Skin Galvanic Spa® II בגרסת ה- ®ageLOC. מכרתי את המכשיר הראשון שלי בתום שתי דקות מהרגע ששמעתי עליו וכך זה המשיך. אני חושבת שהגעתי לדרגת בכיר מבלי אפילו להבין במה מדובר!


כך התחלתי את דרכי בעסק הנפלא הזה. כדי להיות כנה, לא היה לי מושג עד כמה ההזדמנות הזו יכולה להיות גדולה עבורי. לקח לי בערך שנה עד שהבנתי שאני יכולה להמשיך להשתמש במוצרים ולפתח את ההזדמנות העסקית. החלטתי לשמור על ראש פתוח, ללכת לסמינרים וללמוד מהטובים ביותר.


הימים ארוכים מאוד כשאתה עצמאי. הפכתי לאמא לפני חמש שנים והייתי צריכה להתחיל לעבוד שוב, כאשר בני הגיע לגיל שישה חודשים. באותו זמן הבנתי שאני רוצה יותר זמן עם המשפחה. כעת יש לי את האפשרות הזו.


לפעמים אני חושבת: “מה היה קורה אם הייתי בוחרת להיות ספקנית? דמיינו מה הייתי מחמיצה!” תמיד הייתי בעלת חלומות, מאז שהייתי קטנה. אני אסירת תודה על כך שניתנה לי ההזדמנות להפוך את החלומות שלי ליעדים מציאותיים.


יצאתי ל"מסע" שהקשיח אותי והתחלתי להכיר את ערכה של ההתפתחות העצמי. פגשתי בהמון אנשים מעוררי השראה וידידותיים. עזרה לאחרים היא הדבר ממנו אני נהנית יותר מכל. קיבלתי הזדמנות לטייל יותר, אבל הטוב מכל: יש לי את האפשרות לבחור.
לאחר הכנס ב- 2011 בסולט לייק סיטי, יוטה (ארה"ב) קיבלתי החלטה "לפרוש" מהספרות ולהקדיש יותר זמן לבניית הארגון ולעזרה לאחרים. כעת אני בדרגת Diamond, אבל Blue Diamond ממש מעבר לפינה, ואני מצפה ל"מסע" קדימה. זה נפלא לעבוד עם כל כך הרבה אנשים חדורי מוטיבציה, ידידותיים וחיוביים.


ברצוני להודות לכל הצוות שלי, לעונג הוא לי לעבוד איתכם. תודה למעניקי החסות שלי, אתם נפלאים, אנשים מעוררי השראה, ואני כל כך שמחה שפגשתי בכם. תודה ענקית לליז, על כך שהציגה את ®Nu Skin בפני. גם את וגם רנה מעניקי חסות נפלאים. למדתי מכם המון!
ברצוני גם להודות לקמילה וג'סטין במשרדים באוסלו, אתם תמיד זמינים כשאני צריכה אתכם ואתם עושים עבודה מעולה.


אסיים באמירה:


”בין אם אתם מחליטים שתצליחו ובין אם לאו, קרוב לוודאי שתהיו צודקים. בחרו בהצלחה!"

Divider