סמיר ופאולה ג'מאל

סמיר ופאולה ג'מאל

Samir  Paula Jamal-white2

 

לפני הצטרפותו ל- Nu Skin, סמיר עבד כיועץ עסקי במוזמביק, הרחק מהמשפחה, ופאולה היתה גננת. סמיר הוא שראה לראשונה מצגת עם ההזדמנות של Nu Skin בסקייפ והתרשם מהחברה ומאסטרטגיית החדירה שלה לשווקים. פאולה הצטרפה אליו 3 חודשים לאחר שסמיר נכנס לעסק.

 

החלום שלנו הוא להיות חופשיים, ללא מעסיקים, ושיהיה לנו זמן איכות רב לעצמנו ולבנות שלנו, דברים שלא חשבנו שאפשריים לפני Nu Skin.

 

המניע הגדול ביותר שלנו הוא הבנות שלנו, המשפחה והעתיד. למדנו הרבה וגילינו מיומנויות שלא ידענו שיש לנו. בנוסף, אנחנו כבר לא ספקנים בנוגע לטיפוח העור ותזונה אלא הפכנו מודעים הרבה יותר בכל הקשור להזדקנות באופן בריא יותר ואנו מנחילים זאת לבנות שלנו.

אנחנו מאמינים שחשוב לרשום את היעדים שלנו בכתב, כיוון שזה גורם לנו להתמקד בבהירות במה שאנחנו רוצים וגם מניע אותנו להיכנס לפעולה, בונה מפת דרכים להזדמנויות נוספות, עוזר לנו להתגבר על התנגדויות ומאפשר לנו לראות – ולחגוג – את ההתקדמות שלנו. יחד עם זאת, כמו עסקים רבים אחרים, תמיד תיתקלו במעצורים, באתגרים בלתי פוסקים, בתסכולים, בספקות, תחשבו להפסיק... למרות שבמקרה שלנו, עזיבה מעולם לא עלתה על הפרק!

 

כאשר אנחנו הקמנו את העסק שלנו, לא היה אתר של Nu Skin בפורטוגזית, לא היו דפי מידע מתורגמים על המוצרים (PIPs) ומעט מאוד מוצרים היו זמינים בשוק שלנו. ללא תמיכה מחברים או מבני משפחה... ומעניקי החסות הישירים שלנו היו מברצלונה וארה"ב. היו לנו את כל הסיבות שלא לעשות כלום, אבל ה- 'למה' שלנו, הביטחון שלנו ביכולות שלנו, ב- Nu Skin ובמוצרים שלה היו כל כך גדולים שפשוט היינו חייבים לעשות את זה. הדרכנו את עצמנו באמצעות קריאה, צפיה בסרטונים, שיחות למוקד התמיכה של Nu Skin ושיחות בסקייפ עם מעניקי החסות שלנו.

 

אנחנו מנסים להוביל באמצעות דוגמה אישית. אנחנו משתפים את הסיפור שלנו עם הצוותים שלנו. תמיד חיוביים. אנחנו מסתכלים על כל אחד ואחד מחברי הצוות שלנו כאילו שהוא אנחנו, בתחילת הדרך, ואנחנו עוזרים להם לבנות לעצמם ביטחון בעצמם, בעסק, עד שהם הופכים עצמאיים. היו לנו מקרים שבהם נדרשו לכך מספר שבועות והיו מקרים שנדרשו מספר חודשים. במהלך התהליך... תדאגו כל הזמן להנות. מישהו אמר פעם: אם אתם לא נהנים, אתם עושים משהו לא בסדר!" כל כך נכון!

ההצלחה מגיעה כחלק ממה שאתם עושים מדי יום. כן, היו פעמים שבהם חשבנו שאותי לא נצליח, אבל כשזה קרה, עצרנו וחשבנו היטב על מה שאנחנו עושים!  נכון, קל יותר להאשים אחרים בכשלונות שלנו, אבל זה לא הדבר הנכון לעשותו.

 

במפגש ההצלחה במרבייה בשנת 2015, נייתן ריקס אמר: "אם תסגרו את הפה, העסק שלכם ייסגר!"  לכן זה פחות או יותר מה שאנחנו עושים. אנחנו גאים במה שאנחנו עושים, אנחנו אוהבים את מה שאנחנו עושים, אז למה לא לספר על כך לכל העולם?

 

אם אתם מתביישים, אולי אתם צריכים לחזור אחורה ולעבוד על הביטחון העצמי שלכם.

 

אלה הם השלבים שאנחנו מלמדים אחרים בארגון שלנו, שיעזרו להם להצליח:

 

שכפול - אל תעשו סתם מה שאנחנו אומרים לכם לעשות.

עשו מה שאנחנו עושים! – ויותר מכך, בואו נעשה זאת יחד.

 

בפורטוגזית יש אימרה: "Roma e Pavia não se fizeram num dia", כלומר "רומא ופאביה לא נבנו ביום אחד" או לפרוייקטים גדולים נדרש זמן והם נבנים שלב אחר שלב. הדבר עוזר לנו להתמקד ביעד העיקרי שלנו בכל יום !עבורנו, עזיבה מעולם לא עלתה על הפרק! 

 

Divider