פיבוברובה נדזדה

פיבוברובה נדזדה

Pivovarova Nadezhda

 

אני מהנדסת עם תואר בטכנאות ייצור ואני גם פרפקציוניסטית. הקדשתי למעלה מ- 30 שנה לעסקי המסעדנות, בהם החזקתי במשרות בכירות במשך 15 שנה. הבעל הנהדר, הבת האהובה, התעמלות ויצירתיות בתחום המדיה והאמנות משמחים אותי, אבל תמיד רציתי עוד….

 

שמעתי על שיווק רב-שכבתי (MLM) בפעם הראשונה בשנת 1994. המשקל שלי ובעיות בריאות מרובות הובילו אותי לפרוייקט ה- MLM הראשון שלי ברוסיה. במהרה, לאחר שהשגתי תוצאות, התחלי לבנות עסק בעיר מולדתי מגדן. סוג כזה של עסק היה חריג ביותר עבורי. עבודה קשה ומסירות איפשרו לי להגיע להצלחה בפרק זמן קצר ביותר, אבל במהרה נתקלתי באתגר נוסף. התחלתי להבחין בסימני הזדקנות הולכים ומתרבים ובריאותי הכללית הלכה והתדרדרה. הרגשתי חסרת אונים…

 

יום אחד, חבר משפחה שהוא רופא יצר איתי קשר לאחל לי חג שמח. במהלך שיחתנו, התלוננתי על בריאותי והוא הציע שאני אנסה מוצרים של חברה אמריקאית, שבדיוק נכנסה לשוק הרוסי. לאחר רגע של היסוס, נרשמתי באמצעות הטלפון והתחלתי ללמוד את המידע אודות החברה. כיוון שהייתי טכנאית ייצור, היה לי חשוב מאוד לדעת מהי טכנולוגיית הייצור, כדי לבצע הערכה מלאה של המוצר. לא היה לי כסף באותו הזמן, לכן רכשתי את ערכת המוצרים הראשונה שלי עם כסף שקיבלתי ממכירה של תכשיטים למשכונאי. התוצאות של המוצר החדש היו מדהימות והבנתי שאני לא יכולה להחמיץ את ההזדמנות הזו.

 

לאחר החודש הראשון בעסק שבניתי עם Nu Skin, הגעתי לדרגת בכיר. היעד שלי היה להפוך למנהיגה מקצועית בשיווק רשתי, אשר יכולה להצמיח יזמים פרטיים. ניצלתי את הניסיון שהיה לי בשווקים זרים כדי ללמוד ולשפר את המיומנויות שלי. צירפתי את הלקוחות שלי מהרחוב, בכך שהצעתי להם סדנה לטיפוח אישי. יצרתי תיקיה נפרדת לכל לקוח, עם פרופיל "לפני ואחרי" ואני בקשר איתם עד היום. הגישה האישית ללקוחותיי הפכה לסוד שלי להצלחה.

 

לאחר שנים של עבודה עם Nu Skin, הפכתי לא רק למנהיגה מצליחה אלא גם לסמל של מוצרי Nu Skin. התוצאות וההישגים שלי ממשיכים להלהיב ולהדהים את כולם. החלום שלי הוא להפוך את כל האנשים ליפים יחד עם Nu Skin, כדי שהם יוכלו לגלות את הטוב ביותר של עצמם.

 

 

 

Divider