לוסי ופאבל סבובודובי

לוסי ופאבל סבובודובי

lucie_svobodová_pavel_svoboda1

הסיפור שלנו עם Nu Skin התחיל ברגע שבו ציפינו לו פחות מכל. ניהלנו עסק מצליח בתחום של תזונה ובריאות אלטרנטיבית, בנינו מרכז חדש וכבר היתה לנו תוכנית להקים מסעדה צמחונית. באמת שלא חיפשנו הזדמנות עסקית נוספת באותו הזמן, ועדיין זה קרה.

 

נפגשנו עם מעניקת החסות שלנו כיום, דנה דובריצ'וסקה, באמצעות חבר משותף. למרות שלא התפתינו לעשות עסקים עם Nu Skin, אני (לוסי) התלהבתי מאוד מהטכנולוגיות והמוצרים, כיוון שחקרתי את התחום באוניברסיטה והרגשתי שיש להם פוטנציאל אדיר. לעומתי, בעלי , פאבל, היה בעל גישה שלילית ביותר. למרות זאת, התחלנו שנינו לבדוק את המוצרים, כיוון שהאיכות והיעילות שלהם היו חשובים לנו מאוד. תוך חצי שנה של שימוש ובדיקת המוצרים, התחלנו להבין מה יש לנו בידיים. פאבל נתן לי תמיכה מלאה לעבוד עם החברה, הוא פשוט לא רצה לקחת חלק פעיל בזה. וזה היה הרגע המכריע, כיוון שאני אמרתי: "או שנעשה Nu Skin ביחד או שלא נעשה את זה בכלל".

 

כך, נסענו יחד לכנס במרץ 2015, מקום שבו למדנו להכיר את התרבות ואת גודל החברה וגם אנשים שהגיעו להצלחה אדירה ומימשו את החלומות שלהם. פתאום הכל הפך הגיוני עבורנו והרגשנו חשק עז להיות חלק מכל זה.

 

לאחר שחזרנו הביתה, קיבלנו החלטה שאנחנו לא רוצים לשמור על הדברים הנפלאים שראינו ולמדנו לעצמנו והתחלנו להפיץ את ההתלהבות שחשנו. הגענו לדרגת בכיר תוך 14 ימים ותוך ארבעה חודשים הגענו לדרגת Ruby. חגגנו את יום השנה שלנו עם Nu Skin במרץ השנה במהלך טיול ההצלחה EMEA במיאמי, כשאנחנו כבר בדרגת Emeralds.

 

ההצלחה מעולם לא היתה הכוח המניע שלנו. העובדה שאנחנו יכולים לשנות את החיים של אנשים אחרים היא זו שמניעה אותנו. יש לנו צוות נפלא וכולנו מושכים יחד, וזהו הכוח שמוביל את כולנו להצלחה.

 

כמו שאומרים - ללא השקעה אין פירות - זוהי האמת שבה אנו  מאמינים ואנחנו עובדים קשה כל הזמן. בדומה, הבנייה של העסק דורשת מסירות ונחישות גדולות, משמעת עצמית, כנות, פשטות ותמיכה מהילדים שלנו. אבל המתנות שאנחנו מקבלים הן הגדולות והמתוקות ביותר שאי פעם קיבלנו. החיים שלנו התעשרו משמעותית והשתנו לטובה בפרק זמן קצר מאוד. אנחנו שמחים שמצאנו את Nu Skin ואנחנו יודים שזהו העסק הטוב ביותר עבורנו.

 

לוסי ופאבל סבובודובי

 

Divider