קתרין ומייקל גלאונינגר

קתרין ומיקאל גלאונינגר

kathi-and-michi-glauninger

בעלי ואני תמיד היינו מאוד פעילים. מיקאל היה שחקן כדורגל מקצועי בצעירותו ואני הייתי רקדנית עד גיל 15, רקדתי יחד עם אחי על אינספור במות. גם היום, אמי אומרת שהייתי צריכה להפוך לשחקנית, כיוון שיש לי הרבה ביטחון עצמי, שקיבלתי מהריקוד בילדותי. ואז פגשתי את בעלי, אשר גם הוא לא היה אדם ביישן, הודות לאינספור גולים שהבקיע בטורנירי כדורגל בהם עזר לזכות בעבר. ניתן לומר שלא חיפשנו האחד את השני אלא שסוף סוף מצאנו זה את זו.

 

כאשר נפגשנו, בשנת 2012, שנינו עבדנו בתעשיית הכושר. בבעלותי היה חדר כושר קטן בעיר מולדתי Voitsberg, אוסטריה, והוא היה מאמן אישי ב- Graz. ראשית עמיתים לעבודה, לאחר מכן בני זוג, היום הורים גאים לילד בן ½2, ליאון. אנחנו מנהלים כעת בהצלחה את חדר הכושר יחד.

 

בשנה האחרונה, התחלנו לבנות פלטפורמה מקוונת לאימון בנושא כושר ותזונה בשיתוף עם חברת האם. אנחנו עדיין מספר 1 בתחום באוסטריה. תמיד נהנינו לתמוך בלקוחות שלנו עד למימוש יעדיהם. הודות לתוכנית המקוונת שלנו, כעת אנחנו מסוגלים לעזור לאנשים בכל האזור דובר הגרמנית! במהלך השנתיים וחצי האחרונות, יכולנו לראות עד כמה מהר דברים יכולים לצמוך בעולם של האינטרנט והמדיה החברתית.

 

לאחר שתומס וסטפני קוגלר, מעניקי החסות בדרגת Blue Diamond שלנו, הציגו בפנינו את מכשיר ה- ageLOC Galvanic Spa לגוף ומוצרים נפלאים אחרים של Nu Skin (כולל התוספים), התחלנו להמליץ על +Pharmanex LifePak ו- Marine Omega בקהילה המקוונת שלנו, שכבר היתה קיימת מזה זמן מה. ההצלחה היתה מדהימה והוספנו תוספים נוספים לתוכנית. כיוון שהפניה בתוכנית האימון המקוונת היא בעיקר לנשים, היתה דרישה אדירה למוצרי קוסמטיקה, גדולה עוד יותר מהדרישה לתוספים. לכן החלטנו לפתח את הפלטפורמה המקוונת שלנו גם לתחום היופי - picbe נולד.

 

עם “picbe – קופסת היופי” נשים וגברים באזור דובר הגרמנית קיבלו אפשרות להשתמש בתמיכה מקוונת של נערות picbe המיומנות שלנו, על מנת לקבל את קופסת היופי האישית שלהם. יועצות היופי שלנו קיבלו הדרכה במשך 3 חודשים, שבמהלכם הדרכנו אותן באופן אישי וגם מקוון. במהלך ההדרכה, הם למדו אודות מוצרי Nu Skin ויכלו לחוות את יעילותם. החזון שלנו הוא, יחד עם Nu Skin והמוצרים הנפלאים שלה, להרחיב את picbe באוסטריה וגרמניה ככל שניתן, כדי להפוך לצוות החזק ביותר של Nu Skin באזור זה.

 

כל הרעיונות הללו לא היו אפשריים ולא היו מגיעים לכלל מימוש לולא העזרה של תומס וסטפני. הם לא השאירו אותנו לבד אפילו לרגע ותמיד ראו את הגדולה שבנו. בהתחלה, לא רצינו להאמין כמה אפשרויות יש בשיווק רשתי. אפילו לא ידענו איך זה עובד. אבל, תומס וסטפני, תמיד היו שם כדי לתמוך בנו , לעודד אותנו ולהזמין אותנו לאירועים. תמיד לאחר שהשתתפנו באירועים גדולים ומפגשים, התמלאנו במוטיבציה ופיתחנו עוד יותר את הרעיונות שלנו.

 

והנה אנחנו כעת, לאחר שיחות, אירועים והדרכות. משהו שמעולם לא חלמנו עליו. עם Nu Skin, אנחנו סוף סוף מסוגלים לחיות את החיים שתמיד דמיינו לעצמנו. בשל כך, אנחנו רוצים להודות לכל מי שתמך בנו והאמין בנו. בהדרכה הראשונה שלנו של picbe באוגוסט, כבר הדרכנו 40 יועצות חדשות וכעת אנחנו בדרגת Ruby מספטמבר.

 

אנחנו מצפים לעתיד יפהפה, יחד.  

Divider