איווטה סינוביצ'קה ולדיסלב סינוביצ'קי

איווטה סינוביצ'קה ולדיסלב סינוביצ'קי

Iveta-and-Ladislav

הזוג סינוביצ'קי החל את הקריירה שלו כשכירים. לדיסלב היה נהג קטר ואיווטה עבדה כפקידה. מתוך רצון להשיג יותר בחיים, הם הקימו עסק עצמאי ב- 1989. בבעלות הזוג היתה חנות עם מותגי ספורט יוקרתיים, ברחוב הראשי של Košice. מאוחר יותר, כאשר 4 ילדיהם גדלו, הם פתחו חנות נוספת של אופנת ילדים יוקרתית ב- Hypertesco Košice. החלום שלהם היה להציע סחורה באיכות טובה ובמחיר הוגן. הם שיפרו את עצמם בכך שביקרו בירידי טקסטיל. הם רצו ליצור הבדל בינם לבין המתחרים שלהם, אשר הגבילו אותם בכל. הודות לספרים אודות חשיבה חיובית, Nu Skin נכנסה לחייהם.

 

הפרוייקט כולו הוצג בפניהם על ידי חבר בסלון ביתם. הם התעניינו בסורק הביופוטוני של Pharmanex. מאוחר יותר, לאחר שהיתה להם התנסות חיובית מהיתרונות של תוספי התזונה של Nu Skin, הם רצו לחלוק אותה עם אחרים. הם נמשכו למעמד ולפטנטים של Nu Skin. חודש אחד לאחר מכן, הם השיגו סורק ביופוטוני. לדיסלב ביצע את הסריקות, בעוד שאיווטה עשתה משמרות יחד עם אחד מהעוזרים שלהם בשתי החנויות. לא היתה כל תמיכה עסקית ב- Košice באותו הזמן ולכן, הם היו אסירי תודה שינקה ינקובה הצטרפה אליהם. ינקה גם סיפרה להם אודות מעניקת החסות שלהם, מריאן קלמנט, אשר מתגוררת בפראג.

 

הם החלו להשתתף באירועים בברטיסלבה יחד ולאחר מכן, הוצגו בפני צוות התמיכה העסקי, יחד עם מריאן וינקה. לאר שהשתתפו בכנס בינלאומי, הם קיבלו החלטה אמיצה לסגור את העסק הקטן שלהם, למרות הסנקציות מצד הספקים ואובדן הכנסה ראשוני. הם זכו בחזון ברור של עסק בינלאומי, מבלי להבין את השפה. עבורם, Nu Skin הוכחה כפתרון כיצד להפוך להיות חופשיים ולקבל זמן לבלות עם המשפחה. העסק עם Nu Skin הציע להם את הביטחון במותג עוצמתי והם הבינו כיצד הם יכולים ליצור הכנסה קבועה בלתי מוגבלת. זו היתה הדרך שלהם לעתיד מובטח.

 

החלק הקשה ביותר עבורם היה לקבל עצות, לפעול על פי השיטה ולהתחיל מחדש, מההתחלה, כמו גם להבין שצמיחה אישית מתחילה בשלב זה. עצם היותם לבד במזרח סלובקיה סייעה להם לגלות את הקסם שבעבודת צוות ב- Nu Skin. המוטיבציה הגדולה ביותר עבורם היתה להפוך לעצמאים כלכלית, ללא מגבלות זמן, כיוון שזוהי הדרך היחידה לעורר השראה באנשים אחרים לשנות את חייהם. כשהם מספרים את הסיפור הזה, הם רוצים להדגים שכישלון וקשיים רק סייעו להם לסיים כמנצחים.

 

שיתוף ההצלחה בצוות מביא להם אושר גדול. הם אוהבים לצפות בחברי הצוות שלהם המתקדמים בסולם הדרגות בכנסים בילנואמיים והם אסירי תודה על כל אחד ואחד ממפעילי הסורק. הם מנתחים את החלומות והיעדים שלהם 3 פעמים ביום, דבר היוצר גישה נכונה כנגד מצבים שליליים. בכל יום הם כותבים 3 דברים שבהם השתפרו ו- 3 דברים שבהם הם רוצים להשתפר, בעתיד.

 

הם מלמדים את חברי הצוות שלהם להעריך את הדברים הקטנים ולראות מצבים יומיומיים כמתנה, כמו גם להיות אסירי תודה לכל מה שקורה, כיוון שרק זה מסייע להם להשתפר. העובדה שהם החלו ב- Košice לבד, יחד עם ינקה ינקובה והם רצו להראות את החשיבות הגדולה שבעסק, סייעה להם ליצור ולהשתמש במשפט קסום אחד: "אנחנו לא יודעים עדיין מהי התשובה, אבל אתם תקבלו תשובה על כל השאלות שלכם באירוע הגדול בברטיסלבה". כך הזוג סינוביצ'קי הזמין אנשים למצגת עסקית בברטיסלבה, המרוחקת למעלה מ- 400 ק"מ מ- Košice. הם נמצאים בקשר יומי עם חברי הצוות שלהם ויחד הם נהנים מהצלחות קטנות.

 

למן היום הראשון שלהם בעבודה עם Nu Skin, הם לא הפסיקו לשאול מה עליהם לעשות על מנת להגיע לדרגת Team Elite. כיום, הם שואלים מי הם צריכים להפוך להיות כדי להיות Team Elite. עבורם, Nu Skin איננה מסע בלבד, היא אורח חיים. זוהי הדרך היחידה שבה הם יכולים לשנות את חייהם ולעזור לאחרים לעשות כמותם.

Divider