הנדן לואיס

הנדן לואיס

Handan-Lewis

יש לי רקע בתחום טיפוח העור וכך נתקלתי ב- Nu Skin. באותו הזמן, היה בבעלותי מכון יופי פעיל מאוד. כיוון שעבדתי שעות ארוכות בכל יום, באופן טבעי היה לי פחות זמן למשפחתי ולעיתים קרובות החמצתי אירועים מיוחדים שאף אמא לא צריכה להחמיץ בזמן שילדיה גדלים.

 

לאחר שבחנתי היטב את מה שאני עושה, הבנתי שלא משנה כמה שעות אשקיע במכון היופי שלי, הוא מעולם לא יכניס לי את הכסף ואורח החיים אליהם שאפתי. משהו היה צריך להשתנות או שזה יהפוך לסיפור חיי ולא יהיה לי למה לשאוף.

 

בינואר 2015 קיבלתי החלטה להתחייב לבנות עסק עם Nu Skin על בסיס יומיומי סביב החיים הכבר מאוד עסוקים שהיו לי, אבל זה היה שווה את זה. מהרגע שהתחייבתי ל- Nu Skin, נדרשו לי 6 חודשים בלבד של עבודה קשה במשרה חלקית כדי להכפיל את ההכנסה אליה הגעתי בעבודה במכון היופי שלי במשרה מלאה.

 

ביולי 2015 סגרתי את דלתות מכון היופי שלי בפעם האחרונה והייתי חופשיה לבנות את העסק המדהים הזה במשרה מלאה, מהבית, בשילוב עם מחוייבויותיי למשפחתי. עכשיו אני תמיד נמצאת שם כדי לחבק את הבן שלי כאשר הוא חוזר מביה"ס, לעזור לו בשעורי הבית ואני לעולם לא מחמיצה את אותם רגעים מיוחדים.

 

החלק המתגמל ביותר בלהיות מנהיגה בעסק הזה הוא שככל שאתה עוזר לאחרים להשיג יותר, כך אתה בעצמך מצליח יותר. אתה מצליח לגעת בחיים של אנשים בדרכים קסומות ותחושת הסיפוק שאני מקבלת היא עצומה. אני אוהבת לצפות בצוות שלנו מגיע ליעדים שהציב לעצמו ומתפטר מהעבודה בשעות 9-5, לראות כיצד תשלומי העמלה החודשיים שהם מקבלים משפרים את חייהם. אני משגשגת מתוך עבודה עם אנשים חדורי מוטיבציה ואוהבת את העובדה שהמשפחה המורחבת שלי הולכת וגדלה על בסיס יומיומי. גם לביירן וגם לי יש תוכניות לטייל בעתיד ואנחנו נרגשים ואסירי תודה עבור כל מה שהעתיד צופן לנו. Nu Skin העניקה לנו את החופש לעבוד בכל מקום בעולם שבו יש חיבור אינטרנטי, דבר המאפשר לנו לחיות את חיינו בדיוק כפי שאנחנו רוצים.

Divider