פרנדס שרפה

פרנדס שרפה

frands_sharpe_5

לפני שהצטרפתי ל- Nu Skin, הייתי דירקטור מכירות ושיווק בחברת Admiral IT.  לפני כן, היו לי חברות בבעלותי, עם ובלי שותפים, וחוויתי ממקור ראשון אתגרים הקשורים בניהול עסקים עצמאיים.

 

למן הרגע הראשון, היתה לי גישה חיובית ל- Nu Skin. ראיתי כיצד המודל העסקי של החברה פותר מספר גדול של קשיים שחוויתי בקריירות הקודמות שלי. יתרה מכך, הכרתי חברים וקרובים אשר כבר הכירו את Nu Skin ואת המוצרים שלה. הדבר סייע לי, באופן טבעי, לבנות רמת אמון טובה.

 

החלום שלי היה תמיד לבנות עסק המעוגן ב"טוב" לא רק עבורי אלא עסק כזה שיעניק לי את ההזדמנות לטפל באנשים אחרים.

 

המוטיבציה החזקה ביותר שלי היתה לקבל חופש ולהיות מסוגל לעבוד עם אנשים פעילים וחדורי מוטיבציה. בשיווק רשתי, באפשרותכם להיות מנהיגים אמיתיים, מהלב. אף אחד לא יכול להרוס לכם את העסק. אתם יכולים להתמקד במטרה.

 

Nu Skin חוללה מהפכה, הלכה למעשה, בחלום שלי והפכה אותו למציאות. ראיתי כיצד אנשים גדלים, משיגים חיים חדשים והופכים מאושרים באמצעות המודל העסקי.

 

כדי לעזור לי לגדול ולבנות את העסק שלי, עשיתי הסכם מחייב עם מעניקי החסות שלי. התחייבתי להתקשר אליהם מדי יום - והם היו צריכים להתקשר אלי במקרה שלא התקשרתי אליהם. אני קורא לכך הטכניקה שלי לשמור על העסק מול העיניים כל הזמן.

עזיבה מעולם לא עלתה על הפרק. כיוון שכבר הייתי קשור בעסקים אחרים קודם לכן, האתגרים והעיכובים בהם נתקלתי, עד כמה מתסכלים שהיו, לא ריפו את ידי כי ידעתי שעבודה קשה משתלמת.

 

כדי להתגבר על מכשולים, צריכים שני דברים - את היכולת "לעצור, להעריך ולבצע התאמות" לגישה שלכם מדי פעם בפעם ושנית, צוות חזק - ובהתחלה הצוות הזה הוא מעניקי החסות שלכם.

 

כמנהיגים, עלינו לכבד את העובדה שאיננו יכולים "להכריח" אף אחד לחשוב באופן הגיוני כאשר הוא מתמודד עם אתגרים וקשיים. המוח תמיד יגרום לאנשים לנטות כלפי "האזור הבטוח", כאשר הם רואים שיש סיכון כלשהו בחייהם. כמנהיגים, אתם צריכים להיות מסוגלים "להרחיק" את עצמכם מהתוצאות. משמעות הדבר שאין זו אשמתכם אם אדם כלשהו בוחר ללכת בכיוון אחר. כמנהיגים, אתם צריכים לשלוט גם בצד המקצועי וגם לתמוך בצוות שלכם לאורך כל הדרך.

               

אני מתמקד בעשיית אותם דברים פשוטים שאני עושה למן היום הראשון. להיות תוצר של המוצר. ליצור קשר עם מעניקי החסות שלי. לצרף אנשים חדשים מדי יום.

 

להוביל באמצעות דוגמה הוא דבר חשוב ביותר. כדי להצליח בעסק הזה, יש לפעול על פי העצות הבאות מדי יום:

 

  • לשמור על העסק שלכם ב- Nu Skin מול העיניים כל הזמן
  • לשמור שהרגליים יהיו על הקרקע
  • להעריך את הצוות שלכם, לקבל בברכה ובחום אנשים חדשים
  • לתמוך ולהיות זמינים לצוות שלכם
  • המוח האנושי הוא דבר מוזר. כאשר היעדים שלכם נמצאים במערכת בכתב, אתם תחוו שאפילו בתת מודע, המוח שלכם יתחיל לעבוד למימושם. אם אתם מזכירים לעצמכם ללא הרף מהי המטרה שלכם, תהיו מוכנים מנטלית טוב יותר להתגבר על כל מכשול.

     

Divider