קארינה ולואיס וורסטר

קארינה ולואיס וורסטר

carina-lowies-vorster

לואיס ואני ניסינו סוגים שונים של עסקים, עבדנו עבור מעסיקים, היו בבעלותנו סניפים של חברות שונות ולפני 7 שנים פתחנו את העסק העצמאי הראשות שלנו בתחום הבריאות והכושר. למרות שהגענו לרמה מסויימת של הצלחה בעסק, היינו צריכים לעבוד מאוד קשה, שעות ארוכות, כדי לגרום לו להתרומם. וגם אז, לא היה הרבה במה להתגאות.

 

באותה התקופה, כאשר ניסינו לשמור על הראש מעל המים, הפסדתי הרבה רגעים מיוחדים של בתי בת ה- 18 שלעולם לא אוכל לקבל בחזרה ובו-זמנית, איבדתי את החברה הכי טובה שלי ואת בעלה. היינו צריכים לחולל מפנה דרסטי בחיינו על מנת לשנות זאת.

 

בפברואר 2015, חברה טובה מאוד שלי הזמינה את הבת שלי, בעלי ואותי לאירוע Nu Start.  התרשמנו עמוקות. לא ידענו ש- Nu Skin חברה כל כך גדולה.  ראינו את הצלחה של החברה שלי ומה שהיא הצליחה להשיג מאז שהצטרפה ל- Nu Skin. 

 

הבת שלי התעקשה שנלך למצגת העסקית הבאה. הודות לה, ראיתי את ההזדמנות ולא יכולתי לתת לה לחמוק ממני. התחלנו מיד. מרץ 2015 היה החודש הראשון שלנו עם Nu Skin.  היינו חדורי מטרה ויעדים. לכן קבענו לעצמנו יעד לצאת לטיול ההצלחה EMEA ב- 2016 למיאמי ועשינו את זה! איזו חוויה מדהימה!

 

לא היה קל להגיע לדרגת Ruby. המוח שלנו שיחק איתנו משחקים כל הזמן, נתן לנו סיבות למה אנחנו צריכים לוותר. אבל לא החמצנו מעולם מפגש אחד של Nu Skin, הדרכה או מצגת עסקית. הדבר גרם לנו להמשיך ולהתקדם ואנחנו מלמדים זאת את הצוות שלנו! בהתחלה לא היינו טובים, אבל המשכנו להציב לעצמנו מטרות יומיות. עכשיו אנחנו חייבים לדבר עם מינימום של שני אנשים ביום, כיוון שמטרה שכזו היא ברת-השגה.

 

Nu Skin היתה מסע נפלא עד כה והחיים שלנו השתנו בדרך נפלאה. לא רק עבורנו, אלא גם עבור האנשים המיוחדים בצוות שלנו. באפריל 2016, הפסקנו למכור את הזמן שלנו עבור כסף. אנחנו רק מפקחים על שתי קליניקות הבריאות שלנו ואנחנו עוסקים ב- Nu Skin במשרה מלאה. אני מקדישה זמן איכות לבעלי ולבתי, ששניהם נמצאים בעסק יחד איתי. לודה לך Nu Skin!

 

Divider