קתרין בדיוס

קתרין בדיוס

catherine-bedejus

שמי קתרין בדיוס, אני בת 59 ויש לי.

 

אני קוסמטיקאית ותמיד התעניינתי בתזונה ובכל מה שקשור לבריאות ולרווחה, אבל מעל הכל, תמיד היה לי להט להיבט המדעי של העבודה הזו.

 

הבנתי במהירות שאני צריכה להיות עצמאית, על מנת להשיג את החופש לנהל את הפעולות ואת החיים שלי בעצמי.

 

לאחר שהקדשתי 23 שנה לעבודה במעבדת קוסמטיקה ותזונה, הרגשתי צורך בשינוי. רציתי להתקדם ולמצוא מוצרים ורעיונות חדשניים, ו- Nu Skin עמדה בכל הציפיות שלי. במדע ה- ageLOC מצאתי את ההישגים המדעיים אותם חיפשתי, כמו גם התקדמות מדעית מתמדת, צמיחה כלכלית ושיתוף פעולה עם החברה.

 

תגלית זו גרמה לכל החלקים בפזל להסתדר במקומם. הייתי צריכה הוכחות חזותיות וקיבלתי אותן כאשר ראיתי את התוצאות על העור של מיריאל נביירה, אותה אני מכירה היטב. זה היה הרגע שבו התחלתי להאמין ב- Nu Skin. (מיריאל היתה Diamond, ואם היא יכולה לעשות את זה, גם אני יכולה!)

 

מיד התחלתי לעבוד. האמונה והשכנוע שלי עזרו לי למצוא לקוחות אשר סמכו עלי ובניתי לעצמי קבוצה מעגלית מיד, על מנת לקבוע לעצמי בסיס יציב.

 

היה עלי להפיק את המקסימום מהעמלות שלי במהירות, כיוון שהיה לי מאוד חשוב לתת את התמיכה וההדרכה המתאימות ללקוחותיי. בדרך זו, רבים מלקוחותי הפכו לנאמנים והתוצאות שלי היו כמעט מובטחות מאליהן, דבר שאיפשר לי לפנות מספיק זמן על מנת לפתח את רשת המפיצים שלי.

בניתי לעצמי רשת המבוססת על אמון, מקצוענות, שיתוף והתלהבות, לכן אנשים רצו ללכת בעקבותי.

 

הגעתי לדרגת Emerald. אהבתי את תחושת ההתקדמות, ההרגשה שהכל אפשרי ואין מגבלות. הדבר נתן לי מרץ, אותו שיתפתי עם עמיתי.  

 

תמיד השתתפתי בהדרכות ובפגישות, כיוון שתמיד יש משהו נוסף אותו ניתן ללמוד ו- Nu Skin יודעת כיצד להלהיב אותנו.

לרוע המזל, באמצע המסע, איבחנו אותי כחולה ב- ALS, מחלה קטלנית ובלתי ניתנת לריפוי, אשר הורסת את העצבים השולטים על מערכת העצבים שלי, יום אחר יום.  

 

לכן, כרגע, 3 שנים בלבד לאחר מכן, אני משותקת לחלוטין ומרותקת לכסא גלגלים חשמלי.

 

איבדתי את מרבית היכולות שלי לדבר ולזוז. אני נזקקת לסיוע ב- 100% אבל מעולם לא ויתרתי על Nu Skin. לא רציתי לוותר, רציתי להמשיך להיות יעילה עבור הצוות והלקוחות שלי. אני הולכת על ניצחון, אני לא הולכת לוותר, גם אם אני לא יכולה לעשות הרבה כמו אחרים.

 

הודות לחשיבה שלי, גיליתי פתרונות אחרים להמשיך להתקדם, אני לוחמת ואשאר כזו עד הסוף, כיוון שעבורי, המשמעות היא להישאר בחיים!

אני צריכה להישאר במקום שבו דברים קורים ומתפתחים... אני נשארת נאמנה לעצמי, לא משנה מה קורה סביב.

 

כיום, יש לי עדיין נפחים גדולים, כמו גם כוחות מהצוות שלי, אשר ממשיך להתקדם ללא הרף  (עד 5 Ruby באילן היוחסין שלי) אשר הפכו לעצמאים. בתמורה, אני מקבלת תמיכה מדהימה מהם ומהלקוחות שלי.

 

אני יודעת שאני יכולה לסמוך על המנהיגים שלי, כלומר החשיבות שבהתרועעות עם אנשים יציבים, בעלי חזון ויזמים, אשר מסוגלים להטיל ספק בעצמם.

 

אני מוצאת כוח בהתפתחות ובהצלחה של הצוות שלי ובראש שלי אני לא חולה.

 

אני מאוד מתוסכלת מכך שאיני יכולה לעבוד כמוכם, כיוון שהמחלה שלי מגבילה אותי, וזה בלתי נסבל, לכן אנא נצלו את החופש היזמי שלכם. אל תתלוננו על דברים עקרים, שמרו את האנרגיות שלכם רק לדברים טובים.

 

תודה ל- Nu Skin אשר תמכה ולא היתה שוות נפש למצבי הנוכחי, שהוא דבר נדיר כיום בחברה.

 

אני שומרת על  האור בתוכי, שיעניק כוחות לאנשים שאני אוהבת.

 

תודה לכולכם!

Divider