אדריאן וגאבור

אדריאן וגאבור

adrienn-and-gabor-2

נולדתי בהונגריה והפכתי ליזמת בגיל 18: הייתי הבעלים של חדר כושר. ספורט ואורח חיים בריא היו תמיד חלק חשוב מאוד מחיי.


בשנת 2008, אחד מעובדי לשעבר הזכיר את ההזדמנות העסקית של Nu Skin, אבל כיוון שהחלטתי לעבור להתגורר באירלנד באותו הזמן, לא התעניינתי. בשנת 2009, פגשתי את בעלי גאבור באירלנד. גם הוא הונגרי.

 

באירלנד, עבדתי כשכירה האחראית על ניהול שני חדרי כושר. לאחר שנתיים, הבנתי שעבודה 10 עד 12 שעות ביום עבור החלומות של מישהו אחר לא היה מה שמדבר אלי. לכן, בשנת 2010, כאשר התחלתי לחפש הזדמנויות, יצרתי קשר עם רחינה, מדריכה ותיקה בחדר הכושר הקודם שלי, וביקשתי ממנה לספר לי מהו העסק של Nu Skin, כיוון שיכולתי לראות עד כמה היא והשותף שלה הצליחו.

 

הם הזמינו אותי לאירוע בן 3 ימים בהונגריה ואז הבנתי באיזו הזדמנות נפלאה מדובר. אבל, לא מצאתי אף אחד באירלנד שפעל לבניית העסק שלו ברצינות ולא חשבתי שאני מספיק חזקה כדי להתחיל לעבוד לבד בשוק “בתולי”. התחלתי להשתמש במוצרים אבל לא פעלתי לבניית העסק.

 

בשנת 2012 חלה נקודת מפנה נוספת בחיי, לכן בעלי ואני החלטנו שאני אתפטר מעבודתי ואתחיל לעשות משהו שיגרום לי לשמחה. לא היה קשה להחליט במה מדובר. מייד ידעתי שזהו הזמן בשבילי לבנות את העסק שלנו, כיוון שכבר זמן רב אהבתי את החברה, דרך השימוש במוצריה.

 

ראשית התחלתי לעבוד באירלנד, אבל כאשר מעניקי החסות שלי החליטו שהם רוצים להעיר את השוק בפולין, אמרנו שאנחנו רוצים להיות חלק מההזדמנות הנפלאה הזו.

 

היינו נשואים כבר 4 שנים, אבל הקדשנו שנתיים מתוכן לקשר בשלט רחוק, כיוון שהחל מקיץ 2013, אני התמסרתי לחלוטין לשוק בפולין. מבלי להכיר אף אחד במדינה הזו, מבלי לדבר פולנית בכלל, אני כעת המנהיגה של צוות פולני מופלא ואנחנו מתכוונים להזניק את השוק בפולין.

 

בינתיים, אני מקבלת את התמיכה של בעלי, שגם הוא משתמש במוצרים בעונג רב. הוא כבר עשה את תוכנית TR90 פעמיים, ירד 26 קילו, עוסק בספורט על בסיס קבוע ואוכל הרבה יותר בריא. לכן אני יכולה להגיד שבאמצעות Nu Skin, קיבלתי בעל חדש לגמרי.

 

הודות ליעדים שמימשנו עד כה בעסק שלנו ב- Nu Skin, בעלי החליט לעבור גם הוא לפולין באוקטובר. לכן, בכנס העולמי, נחגוג לא רק את ההצלחה של כל האחרים אלא גם את ההתחלה של החיים המשותפים שלנו יחד ב-  Nu Skin.

Divider