סברינה גרוטולי

סברינה גרוטולי

sabrina-grottoli

אני צרפתיה, אבל אני מתגוררת בברצלונה ב- 10 השנים האחרונות.  

 

הפעם הראשונה שבה שמעתי על Nu Skin היתה בצרפת, במהלך החופשה שלי, כשביקרתי את הוריי, כיוון שהם שמעו עת ההזדמנות זמן קצר לפני כן וחשבו שזה יהיה מושלם עבורי. לכן, לאחר מספר לילות ללא שינה בגלל ההתלהבות, הקדשתי את הקיץ שלי לבדוק כל מה שיכולתי אודות החברה, השוק, התעשייה ו... האם אתם יודעים מה קרה? כל מה שמצאתי היה טוב מכדי להיות אמיתי, הכל היה חיובי. קיבלתי מוטיבציה, ראיתי שאני יכולה לפתח עסק בינלאומי ללא מגבלות, בחברה אמריקאית עם תוכנית תגמול נפלאה, המתבססת על ערכים. כן, זה נכון שזה נשמע קצת יותר מדי כמו "החלום האמריקאי", אבל עמוק בפנים חיכיתי שמשהו כמו זה יקרה בחיי.

 

באותו הזמן, עבדתי בשיווק בחברה גדולה בתחומה ואפילו חשבתי שטוב לי שם, הייתי מודעת לכך שהגעתי לשלב הגבוה ביותר מבחינתי שם, לא משנה כמה אשקיע, לא היתה דרך לצמוח מבחינה מקצועית. עקב המשבר הכלכלי בספרד, ראיתי את כל האשליות שלי והשאיפות נעלמות בהדרגה.

 

לכן, לאחר שלקחתי את כל זה בחשבון, קיבלתי החלטה ללא היסוס לצאת להרפתקה חדשה ונפלאה.

 

התחלתי עם התלהבות בלתי ניתנת לעצירה ונחישות מוחלטת, אשר סייעו לי להתגבר על המכשול הראשון שבו נתקלתי: רשימת אנשי קשר מוגבלת למדי בברצלונה.

 

אמרתי לעצמי כל הזמן: אף אחד לא מצליח מבלי להתגבר על מכשולים. לכן, בעזרת עבודה קשה, נחישות והתמדה, מימשתי את היעדים שהצבתי לעצמי ומימשתי אותם מהר יותר ממה שחשבתי, ראיתי כיצד כל המאמצים שלי מתוגמלים ומקבלים הוקרה. הגעתי לדרגת Ruby באותה שנה ראשונה, מיד לאחר שהשתתפתי בכנס של Nu Skin בבודפשט, שהיה מדהים ושימש כנקודת מפנה עבורי. טיול ה- Ruby שלי נדחה לשנה שלאחר מכן, עקב לידתו של בני, מרקו. בינתיים, יכולתי לבסס את הארגון שלי והגעתי לדרגת Emerald. זמן קצר לאחר טיול ה- Ruby, בכוחות מחודשים, הגעתי לדרגת Diamond.

 

הרשימה של הדברים הנפלאים אשר קרו לי למן הצטרפותי ל- Nu Skin שינתה את חיי. פגשתי אנשים מדהימים, אני חופשיה לנסוע ולטייל ויש לי מספק זמן להנות מהמשפחה שלי.

 

אני בת מזל על כך שיש לי מעניקי חסות אשר נותנים לי מוטיבציה ומעוררים בי השראה ללא הרף (ונסה, ססיליה, מרגה, פז, מייטה ולארס).כמו כן, יש לי צוות של אנשים נפלאים, שאותם אני מעריצה ויש לי המזל להיות מסוגלת לקרוא להם חברים. ההדרכה שלהם, כדי שיוכלו לעבוד יחד ביישור קו עם היעדים והתמריצים של החברה, העזרה להם לממש את יעדיהם ולראות אותם גדלים הם הדברים המתגמלים ביותר עבורי.

 

במקום העבודה הקודם שלי ההזדמנויות היו נדירות ביותר, כמעט ולא קיימות, ויום אחד Nu Skin הפציעה בחיי וסיפקה לי את ההזדמנויות הטובות ביותר. הבנתי את הערך שיכול להיות לכך עבורי ועבור אלפי אנשים שאני רוצה לצרף לארגון שלי.

 

בשלוש וחצי השנים האחרונות שאני כאן, למדתי שאם עובדים מתוך נחישות והתמדה, ניתן לממש כל מה שרוצים. אתם צריכים להאמין בעצמכם ולפעול ללא מגבלות, כיוון שב- Nu Skin אין מגבלות, אין תקרה או גבול.

 

 

היעד שלי ל- 2015 הוא להכפיל את הארגון שלי, לקבל את המענק הכוכבי EMEA, את הטיול למיאמי ולהגיע לדרגת Blue Diamond וכמובן, להמשך ולהשפיע באופן חיובי על חייהם של אחרים.

 

לבסוף, אני רוצה להודות להורים שלי על תמיכתם המתמשכת ועל כך שהאמינו בי כל כך, ולשותף שלי שתמיד נמצא לצידי ומעריך את מה שאני עושה.

Divider