מלאן קואטסי

מלאן קואטסי

Malan-Coetsee

“כאשר הייתי בן 5, אמי סיפרה לי שאושר הוא המפתח לחיים. כאשר הלכתי לבית הספר, שאלו אותי מה אני רוצה להיות כשאגדל. כתבתי 'מאושר'. הם אמרו לי שאני שלא הבנתי את המשימה ואני אמרתי להם שהם לא מבינים את החיים"” – ג'ון לנון

 

המסע שלי ב- Nu Skin החל בפברואר 2014. הוא החל בכך ששילבתי בין עבודתי בתחום הבניין ועבודה במשרה חלקית בעסק שלי ב- Nu Skin. עד אוגוסט 2014, העמלה שלי צמחה באופן ניכר ואיפשרה לי לעזוב את עבודתי להקדיש לעסק שלי ב- Nu Skin את כל זמני.

 

שותפות עם חברה כמו Nu Skin העניקה לי את הביטחון לגשת לאנשים, דבר שבדרך כלל נרתעתי ממנו. הביטחון העצמי שלי השתפר, לא רק בדרך שבה התייחסתי לאנשים אלא גם בלחוש בנוח לדבר בפני קהל. למדתי להקשיב לאנשים כדי לזהות את הצרכים שלהם. למדתי גם שאני יכול לתת לכל אדם את אותה הזדמנות, אבל הוא צריך להחליט עבור עצמו האם העסק הזה מתאים לו או לא.

 

סבלנות והתמדה הם המפתח לבניית עסק מצליח ב- Nu Skin. צריך גם לפעול על פי שיטה מוכחת ולהיות ניתן לאימון.

 

מאז שהקמתי את העסק שלי, חוויתי חופש נפלא מבחינת זמן. יש לי חופש להיפגש עם מפיצים מיועדים חדשים בזמנים שהכי מתאימים להם. אני גם יכול לשפר את איכות חיי בכך שאני מבלה זמן רב יותר בחדר הכושר ודואג לשגרת התעמלות וכושר כשאני משלים אותם בצריכה של תוספים מעולים. הדבר סייע לי להיכנס לכושר, להתעמל ביעילות רבה יותר עם סיבולת מוגברת ושיפר את יכולתי להתרכז באופן משמעותי. מערכת החיסון המשופרת שלי מאפשרת לי לחוש נפלא בכל יום!

 

כל המשפחה שלי משתמשת כעת במוצרי Nu Skin. הם התחילו לאחר שאמא שלי השתמשה במוצרים וקיבלה מחמאות בלתי פוסקות על "המראה הצעיר" שלה.

 

אני מתמקד בחזון וביעד לטווח ארוך, אשר מניעים אותי ביום יום. אני רוצה להיות Team Elite עד גיל 27 ולחולל שינוי משמעותי בחייהם של אנשים, באופן ספציפי, אני רוצה לשפר את איכות החיים של אנשים בעלי מוגבלויות מנטליות.

 

על מנת להצליח עליכם להוביל באמצעות דוגמה אישית. אנשים עושים מה שאתם עושים, לא מה שאתם אומרים להם לעשות.

 

“היו השינוי שאתם רוצים לראות בעולם” - מהאטמה גנדי

Divider