איטקה פסיובה

איטקה פסיובה

jitka-psejova

למען האמת, הצטרפתי ל- Nu Skin לגמרי במקרה. באותו הזמן, עמלתי על התואר השני שלי במדעי התקשורת ועבדתי כמנהלת הפקה, עבודה שאהבתי מאוד. הסיבה העיקרתי היתה שיכולתי לעמוד בקשר עם אנשים מעניינים, הסתובבתי בחוגי האמנים והרגשתי שבכך אוכל ליצור משהו נפלא.  

 

היתה בי עקשנות כבר מגיל צעיר, תחושה שאני מבזבזת את זמני, שהחיים שלי חומקים מבין אצבעותי ושאם לא אשנה משהו, לא אגיע לשום דבר בחיים. הסיבה העיקרי שבגללה החלטתי לפצוח במסע שלי עם Nu Skin היתה שהדבר יעזור לי להשאיר משהו מאחור וליצור עבורי ערך. אני מעריצה את התורמת הצ'כית הדגולה לאמנות מדה מלדקובה והייתי רוצה ללכת בעקבותיה. החלום שלי הוא לקדם את האמנים, הציירים, מעצבי האופנה או היזמים הנבונים הצ'כיים, שיעזרו ליצור השכלה טובה ויעילה יותר במדינה שלנו. לשם כך אני זקוקה לשני דברים: זמן וכסף. או, אם לדייק, אני צריכה הרבה כסף. הקשרים אינם מהווים בעיה ובדרך כלל, כשמחזיקים בעבודה של 9 עד 5, לא ניתן לגרום לדבר שכזה להתרחש. מבחינתי, המחשבה להתחתן עם גבר עשיר לא היתה מקובלת כלל וכלל.

 

אני חשה אסירת תודה ומאושרת בו-זמנית על כך שההזדמנות הזו נקרתה בדרכי. Nu Skin היא כלי נפלא ליצור את החיים עליהם אני חולמת. עבורי, זוהי הזדמנות לחופש מוחלט בכל דבר שאני עושה, למשל לטייל לאן שאני רוצה, למשך כמה זמן שאני רוצה, לקנות מה שאני אוהבת ולחשוב אילו דברים בעלי ערך נוספים אני יכולה ליצור מבלי לדאוג לעולם שלא אוכל להרשות אותם לעצמי, בגלל מחסור בזמן או בגלל מצב כלכלי.

 

מוטו שהיה נכון עבורי בעסק הזה הוא: "אתה מציע את המיטה שלך, כעת לך ושכב בה". המוטו השני, שאני מאמינה בו בכל ליבי, הוא: "ככל שתעבוד קשה יותר, כך יתמזל מזלך יותר". המוטו השלישי שנכון עבורי הוא: "חשבו בגדול ותהנו לממש זאת". הכל נמצא בראש שלנו. למשך זמן מה הצטערתי שלא היו סביבי אנשים מדליקים כמו שהיו לי כאשר עבדתי כמנהלת הפקה. ואז, חשבתי לעצמי, למה שלא לעשות ההיפך? למה לא להתחיל לעבוד יחד עם האנשים המדליקים ביותר? לכן הצבתי לעצמי יעד שיהיה לי את הצוות הסטייליסטי ובעל המראה הטוב ביותר ושכולם גם יהיו חכמים, יעשו את העסק מכל הלב כל הזמן, ובכך יפרסמו את Nu Skin בדרך הטובה ביותר. אני יכולה לומר שדברים אלה מתרחשים ואני לא יכולה להפסיק להתפעל מכמה נפלאים האנשים שאיתם אני עובדת וכמה דינמי העסק שאני בונה.

 

הדבר שממנו אני נהנית בעיקר ב- Nu Skin היא העובדה שאין מגבלות, גם במונחים של גבולות וגם במונחים של כסף. יכולים להיות לך לקוחות ביפן ואתה לא צריך לדבר יפנית וגם אין מגבלה לכמות הכסף שניתן לשאוף להרוויח בעסק הזה. מה שממלא אותי היא השלווה הפנימית המוחלטת וההזדמנות ההוגנת לכולם. כולנו מתחילים מאפס ולכולם פוטנציאל רווחים שווה

 

אני עם Nu Skin כבר למעלה משנתיים וחצי. הגעתי לדרגת Ruby תוך שנה ולאחר חצי שנה נוספת הגעתי לדרגת Emerald. זוהי רק ההתחלה של המסע, הגיע הזמן לנוע קדימה... יש לי חזון בראש עד 2027! החוויה הנפלאה ביותר שלי, בנוסף לטיול ה- Ruby בארה"ב, היתה הכנס העולמי בסולט לייק סיטי, מקום שבו הבנתי כי העסק הזה נמצא בחיתוליו באירופה בהשוואה לאסיה. ראיתי את גודל העסק, את רמת המקצועיות הגבוהה ואת האפשרויות המדהימות. אבל יותר מכל, ראיתי את הלב של החברה. התרבות. האנשים. החזון. הבנתי שאין דבר אשר חומק מבין אצבעותי. להיפך. אני יושבת בכסא הנכון בזמן הנכון. דברים נפלאים עומדים לקרות לי והטוב ביותר עוד לא קרה... בואו נתחיל!

 

איטקה פסיובה, Emerald, צ'כיה

Divider