וורן ואן זיל

וורן ואן זיל

warren_150_200

הצטרפתי ל- Nu Skin באוקטובר 2012. הדבר הראשון שהרשים אותי היה המדע. לאחר שהייתי חבר בצוות הרפואי של נבחרת הרגבי Sharks במשך שנים רבות, התרשמתי עמוקות מההזדמנות שקיבלה נבחרת הרגבי Blue Bulls, להשתמש במוצרי Pharmanex ומכך ש- Nu Skin הפכה למעניקת החסות הרשמית של תוספי התזונה לקבוצת ה- Blue Bulls באוקטובר 2012.

 

בדצמבר 2012 הגעתי לדרגת בכיר, 4 חודשים לאחר מכן, לדרגת Ruby ולאחר חודש נוסף - Emerald.

 

התמיכה מהמשרדים המקומיים שלנו בדרום אפריקה פשוט פנטסטית ו- Nu Skin ארה"ב בפרובו, יוטה, היא חברה שתענוג לעבוד איתה. כולם מאוד מקצועיים ופותרים כל שאלה או בעיה במהירות וביעילות.

 

לאחר שהייתי בעל עסק עצמאי במשך 18 שנה, הבנתי שאני צריך לחפש עסק שיצור לי מינוף הכנסה והכנסה פאסיבית. אני רוצה להקדיש זמן רב יותר לשני הבנים שלי, כיוון שהם נכנסים לתיכון ואני רוצה שיהיה לי זמן להגיע לכל אירועי הספורט שלהם וגם לפעילויות בבית הספר.

 

כאשר אשתתף בטיול ה- Ruby בספטמבר 2013, אוכל לטייל בפעם הראשונה מתוך ידיעה שאני נהנה מהכנסה פאסיבית בזמן שאינני עובד.

 

המפתח להצלחה עם Nu Skin הוא להציג את ההבדל. לחברה יש כלים נפלאים להציג את התוצאות שכולנו חושקים בהן. הסורק הביופוטוני של Pharmanex היה המפתח להצלחה שלי עם Nu Skin.

 

Nu Skin נמצאת בשלב מאוד מלהיב בדרום אפריקה ובעולם כולו. היא צוברת מומנטום אדיר ועם TR90, התוכנית הראשונה אי פעם אשר מתמקדת במקורות הפנימיים והחיצוניים לפיקוח על המשקל, אשר עומדת להיות מושקת באוקטובר 2013, התגובות עומדות להיות אדירות! זהו הזמן המושלם להצטרף ולקפוץ על הספינה של Nu Skin, כדי לחלוק ולהנות מההצלחה!

 

אני מאחל לכולכם הצלחה ובריאות טובה מכאן בדרבן, דרום אפריקה!

 

וורן ואן זיל

 

Divider