סטפני מיקל ותומאס קוגלר

stefanie_tomas_IL

הציגו בפני את Nu Skin דרך מישהו איתו שיחקתי גולף. הוא עשה הדגמה על חצי פנים עם מכשיר ה- Nu Skin Galvanic Spa II בגרסת ה- ageLOC על הפנים של בן הזוג שלי, תומאס, ואני התלהבתי מאוד מהתוצאות! באותו הזמן, הייתי שחקנית גולף מקצועית והקדשתי את כל זמני לספורט זה - אימונים ונסיעות לטורנירי גולף.

 

לאחר זמן מה, הסורק הביופוטוני של Pharmanex הוצג בפני וידעתי שאני חייבת לנצל את ההזדמנות. התחלתי לקחת LifePak ו- Vitality (עכשיו R²), ולאחר חודש אחד, הרגשתי שיפור בביצועים שלי וברמות האנרגיה.

 

התחלנו לבנות את העסק שלנו צעד אחר צעד, עם לקוחות ומפיצים חדשים, כיוון שהיינו משוכנעים שאנשים רבים ירצו להנות מהמוצרים הנפלאים הללו ומההזדמנות העסקית המצויינת.

 

תומאס, שהוא כעת הארוס שלי, הצטרף לעסק בפברואר ומאז... להגיד את האמת, Nu Skin הפכה לעסק משפחתי עבורנו. ההורים שלי – כמו בכל חברה הבנוייה היטב − לקחו על עצמם חלק מהמשימות, כדי לעזור לנו. וזה עובד ממש טוב. כל המשפחה נהנית מהיתרונות של מוצרי Nu Skin וכולם עוזרים להפוך את העסק הזה להצלחה.

 

הודות למחוייבות העמוקה שלנו לעסק הזה, אותו הקמנו בפברואר שנה זו, הצלחנו להגיע לדרגת Diamond בספטמבר ואנחנו מאושרים מכך. קיבלנו גם הזדמנות להשתתף בטיול ה- Ruby ולבקר במשרדים הראשיים של Nu Skin בפרובו, יוטה. זו היתה חוויה בלתי נשכחת.

 

בסופו של דבר, באפשרותנו להגיד כי Nu Skin ומענק החסות שלנו תמיד עמדו בהבטחותיהם ואף קיימו הרבה מעבר להן – משהו שהוא לא מובן מאליו ואינו נפוץ בעולמנו.

 

אנחנו שמחים מאוד מכך שבאפשרותנו לעבוד יחד למימוש המטרות שלנו ואנו מאחלים לכל המפיצים אושר והצלחה רבים לאורך הדרך.

Divider