לינדה אנדרסן

לינדה אנדרסן

linda_IL

אני מורה לחינוך חברתי, עם הסמכה נוספת. ב- 10 השנים האחרונות, עבדתי ב- 150% משרה וכן ניהלתי חברה לעיצוב גנים. בספטמבר 2012, חברה שלי הציגה בפני את מכשיר ה-  Nu Skin Galvanic Spa System II בגרסת ה- ageLOC. חשבתי לעצמי, אם רק חצי ממה שהיא אומרת נכון, אני רוצה את זה!

 

מתוך שימוש במכשיר בעצמי, גיליתי במהרה את התוצאות שהוא מספק ומיד חשתי כי מדובר במשהו שכולם ירצו! ביקשתי ממנה ערכת מפיץ מתחיל. לקחת חלק באירוע של Nu Skin ב- Fredrikstad ובאירוע פתיחת השנה באוסלו. רציתי לקבל כמה שיותר מידע.

 

חשבתי על החיים שלנו ואיך הם ייראו בעוד 10 שנים, אם אני אמשיך לעשות מה שעשיתי עד כה. לאחר מכן, חשבתי על הדרך שבה יכולים להיראות חיינו אם אני אקדיש את 10 השנים הבאות להתמקדות בהזדמנות של Nu Skin. ידעתי שהעבודה שלי בשירותי הבריאות הארציים לא יכולה להעניק לי את מה שאני רוצה, לכן קיבלתי החלטה. בעלי קיבל אפשרות לתמוך בי או לא להתערב. חשתי שאין לו מספיק מידע כדי לגבש דעה בעניין זה. הבטחתי לילדים שלי שאני אקנה להם משהו שהם רוצים כאשר אגיע לדרגת Ruby. הם בטח חשבו שהשתגעתי, אבל הם תמכו בי. ובעזרת מעניקי החסות הנפלאים שלי, התקדמתי במהירות שיא למן היום הראשון. להזמין, להזמין, להזמין; להציג, להציג, להציג. הגשתי מכתב הצהרת כוונות (LOI) בספטמבר 2012. בפברואר 2013 הגעתי לדרגת Ruby והגשמתי לילדים שלי את משאלתם. חשוב שהילדים יהיו מעורבים.

 

בזכות Nu Skin, קיצצתי את שעות העבודה שלי ב- 50% וכעת אני עובדת רק 100%, דבר שמותיר לי 50% ל- Nu Skin. מאז שהגעתי לדרגת Ruby, המיקוד שלי היה לעזור לצוות שלי. יש לי מפיץ אחד בדרגת Ruby ברמה הראשונה שלי ואני עובדת כרגע לעזור לשני להגיע ליעד זה. חשוב לי שאלה איתם אני חולקת את ההזדמנות יממשו גם הם את היעדים שלהם. כיום, אנחנו מתכוננים לפעם הבאה שבה תהיה הצעה לזמן מוגבל, ממנה אני רוצה שהצוות שלי ייתרם ככל שאפשר, מכך שיעזרו לאחרים.

 

אני בוחנת את היעדים שלי בכל יום ומגלה יעדים חדשים שאני מוסיפה להם. אני תמיד מוצאת סיבות חדשות לעבוד עם Nu Skin. מה שאנשים מסויימים יקראו לו תירוץ, עבורי הוא סיבה לממש את היעדים שלי. המטרה המרכזית שלי היא להבטיח את זמן הפנסיה שלנו ואת עתיד ילדינו. להיות מסוגלת לעשות זאת בזמן שאני עוזרת לאחרים - זה פשוט מדהים.

 

אנשים רבים שאלו אותי כיצד אני מוצאת זמן לעבוד עם Nu Skin, אבל הסיבה שאני עושה זאת היא לקחת בחזרה את הזמן. הזמן העומד בפני כולנו זהה, אנחנו פשוט ממלאים אותו בדברים שונים. אין לי זמן להכל, אבל אני עושה סדר עדיפויות. הבית לא תמיד נקי ומסודר, אני לא אופה עוגיות בעצמי ואני לא יכולה להגיע לכל משחקי ההוקי של הבן שלי או לשעורי הריקוד של הבת שלי... אבל אם אני לא אקדיש זמן לעבודה עם Nu Skin עכשיו, אני לא אוכל להעניק למשפחה שלי את כל העזרה שאני רוצה להעניק להם בעתיד. לכן אני יותר פוחדת מלא לעבוד עם Nu Skin, מהעבודה עצמה. אני עושה זאת עבור משפחתי.

 

“אם אתם באמת רוצים לעשות משהו, אתם תמצאו את הדרך. אם אתם לא רוצים, אתם תמצאו תירוץ”. ג'ים רוהן.

 

אני לומדת מאלה אשר עשו זאת לפני, אין צורך להמציא את הגלגל מחדש. אני לא מקשיבה לאלה שלא הצליחו. אני משתתפת בהדרכות, באירועים, בכנסים, בוובינרים וכד'., הם העניקו לי 100% ביטחון בחברה, בהזדמנות ובמוצרים. ההזדמנות שיש לנו להציע היא בלתי נראית ואנחנו צריכים לספר עליה לאחרים. מתוך השתתפות בסמינרים למדתי רבות והפכתי לבטוחה יותר בעבודה שאני עושה.l

 

אני מאחלת לכולם הצלחה רבה עם ההזדמנות.

Divider