איווה בוריאנקובה

איווה בוריאנקובה

Iva_B

בחיים, אין מפגשים מקריים. אני הכרתי את Nu Skin כאשר חיפשתי כיוון חדש... עבדתי כיזמית, אשר מימשה חלום של פתיחת חנות אורגנית בעיר התחתית של פראג.

 

במהלך שנות לימודיי באוניברסיטת צ'ארלס, מקום שבו למדתי היסטוריה ומדעי החברה, עבדתי בתחום של מזון אורגני כעובדת של רשת חנויות אורגניות בפארג. הייתי אחראית על ניהול החנויות ויצירת קשר עם הספקים והלקוחות. לאחר שהבעלים התחלפו, לקחתי חלק בקידום מזון אורגני עבור ארגונים ללא מטרות רווח, אבל במהרה הבנתי שחסר לי ההיבט העסקי, לכן מצאתי מקום מעניין ובחלוף חודשיים, פתחתי חנות מזון אורגני משלי עם אתר אינטרנט. הפצתי את הסחורה וסיפקתי מזון למסעדות בפראג.

 

זכיתי לחוות את כל ההיבטים חסרי השמחה של עסק בסיכון גבוה ואחריות רבה, לעיתים חשתי שאני מעסיקה את עצמי הרבה יותר ממה שרציתי. אני שייכת לאלה אשר צריכים לראות את ההיגיון בעבודה שלהם ובפעילויות היומיומיות ולקבל משוב קבוע כדי להמשיך לנוע קדימה. ניהלתי את חנות המזון האורגני במשך שלוש שנים וראיתי את התנועה קדימה בחלק מהתחומים, אבל במרבית הזמן חשתי שדבר איננו מתקדם בתחום ההתפתחות האישית. זה היה הלך הרוח שלי כאשר הזמינו אותי למצגת של Nu Skin במאי 2010.

 

הדגמת המוצר הראשונה, שבה למדתי אודות הטכנולוגיה, היתה מלהיבה מאוד עבורי. הייתי נרגשת מהתוצאות של הטיפול הראשון שלי ב- ageLOC Galvanic Spa והסורק הביופוטוני של Pharmanex שבה את לבי. בנוסף, הייתי ברת-מזל לפגוש במהלך המצגת את מריאנה הורבאת', שלא ניתן לעמוד בפני האנרגיה וההתלהבות שלה ואני אסירת תודה על כך שהיא הדריכה אותי באותה התלהבות בתחילת שיתוף הפעולה שלנו.

 

לאחר המצגת הראשונה, הצטרפתי כמפיצה ורכשתי מוצרים בנפח אישי של 1,000 נקודות. בדרכי הביתה, כבר התחלתי לחשוב מי עוד בשכונה שלי צריך את מוצרי Nu Skin. הייתי אמורה לצאת לחופשה בים עם אחותי יומיים לאחר מכן, אבל לפני שיצאתי, הצלחתי להזכיר את ההזדמנות העסקית בפני חברה שלי, שהיא מנהלת בנק. ידעתי שיש לה חוש עסקי ופיננסי מצויין. לכן, המפיצה הראשונה שלי, סבינה קורוטביקובה, הצטרפה כאשר הייתי בחופשה. אני מאוד גאה בכך שהיא שכפלה את המנהיגות בקבוצה שלי מספר פעמים..

 

כיום, היא ואחותה, פטריסיה לקינובה, הן שתיים מהמנהיגות הנפלאות ביותר שיש לי! אני זוכרת כיצד נהגנו "לריב" יחד בהתחלה וכיצד תמכנו האחת בשנייה.

 

לאחר שחזרתי מהחופשה, ביוני, הצלחתי להגיע לדרגת בכיר בזמן שעדיין הייתי חלק מהעסק של המזון האורגני, מקום שבו המשכתי לעבוד. בהתלהבות בלתי פוסקת התקדמתי לדרגת Ruby, שזמן רב חשבתי שהיא בלתי מושגת עבורי.

 

הגעתי לדרגת Ruby בספטמבר אותה שנה, כלומר ארבעה חודשים לאחר שנרשמתי, וכאשר השתתפתי בטיול ה- Ruby כבר החזקתי בדרגת Emerald.

 

החיים שלי החלו להשתנות, סגנון החיים שלי השתפר ואנשים מעניינים החלו להיקרות בדרכי.

 

מכרתי את החנות והתחלתי להתמקד באופן מלא ב- Nu Skin.

 

תוך שנה הגעתי לדרגת Diamond והתחלתי להתמקד ולארגן את הצמיחה של העסק שלי. התחלות קשורות לעיתים קרובות ללהט רב ומציאת הדרך הטובה ביותר, אבל כאשר מוצאים אותה, הופכים למנהיגים אשר מהווים מודל לחיקוי והשראה!

 

היה לי חלום והצבתי לעצמי יעד שאחגוג את יום ההולדת ה- 30 שלי כ- Blue Diamond.

 

חגגתי את יום ההולדת ה- 30 שלי ב- 19 באפריל 2013 והשלמתי את ההסמכה ל- Blue Diamond ב- 31 במרס 2013!

 

אם הייתי צריכה לענות על השאלה כיצד Nu Skin שינתה את חיי, אלפי ניירות לא היו מספיקים, אולי אפילו לא ספר שלם. Nu Skin הכניסה ערכים רבי-משמעות לחיי, פתחה בפני אפשרויות נוספות ודרך לצמיחה אישית וחברתית. אני רואה הגיון רב בעבודה היומיומית שלנו. אנחנו עוזרים לאנשים להרגיש טוב יותר, להיראות טוב יותר ולהצליח יותר ואנחנו אפילו מקבלים משוב חיובי, כך שאנחנו לא סתם מדמיינים את העזרה שאנחנו מגישים אלא שהיא אמיתית ומתרחשת מדי יום.

 

חברים טובים נכנסו לחיי בזכות Nu Skin, אנשים שאני נהנית לפגוש מדי יום ולחלוק איתם את המסע העסקי הזה, עם חברות איכותית ורגעים משותפים. בזכות Nu Skin, אני נהנית מטיולים מעניינים, אתגרים יומיומיים, מבחני חיים ולעיתים אפילו אוזרת אומץ. מבלי להגזים, אני יכולה לומר בבטחה שמה שחוויתי עם Nu Skin בשלוש שנים, חלק מהאנשים לא חווים ב- 30, רק כיוון שהם אינם פתוחים להזדמנויות חדשות בחייהם ואינם יוצאים מאזור הנוחות שלהם.

 

Nu Skin משמעותה עסק חופשי ורב-משמעות, ללא מגבלות עבורי והדרך שלי יכולה להיות מאופיינת במשפט: "ההצלחה שלי היא ההזדמנות שלכם".

 

איווה

Divider