אינמקולדה מרטינז לופז וחואן חוזה קפארוס הרננדז

inmaculada_juan

שלום, אנחנו אינמקולדה (38) וחואן חוזה (43) ואנו מקרטחנה.

 

תמיד היינו יזמים. התחלנו לעסוק במסחר בתחום המלונאות. כעת אני הבעלים של מכון יופי ובעלי עובד כחשמלאי עצמאי.

 

העסק שלי בתחום היופי היה פעיל במשך למעלה מ- 12 שנה ולא משנה עד כמה ניסיתי לחדש כבר אז ולמצוא שיטות וטיפולים ליופי ולירידה במשקל, מעולם לא הצלחתי להשיג את אותן תוצאות שאני משיגה כעת עם ageLOC. חברת Nu Skin הפיחה חיים בעסק שלי. אני עובדת עם אנרגיה חדשה כעת, כיוון שאני יודעת שאני אשיג את התוצאות שכולם רוצים להשיג.

 

הסיפור שלי מתחיל בקולומביה. הייתי שם בטיול והוזמנתי על ידי אנדרס לונדונו להדגמה עם מכשיר ה- Galvanic Spa. לא התעניינתי כלל, אבל הלכתי לפגישה מתוך נימוס. כאשר הגעתי למכון היופי של אנדרס, דיאנה פנדניו היתה שם. שאלתי אותה אודות המכשיר וכאשר היא הראתה לי אותו, לא אהבתי אותו כלל, כיוון שחשבתי שמדובר בטיפול בייתי ובעסק שלי היה ציוד תעשייתי יקר מאוד. דיאנה הזמינה אותי לפגישה שהם ארגנו על מנת לקבל את פניהם של אלאן נגאו ופטי אקוסטה. חשבתי לעצמי: ובכן, בוא נראה במה מדובר.
(למן ההתחלה, תמיד קיבלתי המון עזרה מפאטי ודיאנה. תודה רבה)

 

המלון שבו התקיימה הפגישה היה רחוק משלי ולא אהבתי את העובדה הזו, כיוון שחשתי שמדובר בבזבוז זמן. אבל הם השתמשו במכשיר על היד הימנית שלי, שהעור בה היה רפוי למדי, דבר שמטריד אותי לא מעט.

 

לאחר מכן, הם התחילו להסביר את התוכנית התגמול. לא התעניינתי בתוכנית ועזבתי את המלון. כאשר נפרדתי מדיאנה, היא אמרה לי שכדאי לי לבדוק את הנושא לעומק והמליצה להיכנס לאתר האינטרנט של Nu Skin. היא נתנה לי שם משתמש וסיסמה. אבל לא ידעתי דבר מעבר לכך.

לאחר שבדקתי את החברה והנושא באינטרנט במשך למעלה מ- 20 יום, כדי לראות אם יש משהו בלתי הגון, למעשה התחלתי לגלות עניין. התחלתי להתקשר לאיזבל פלסרס ולמיגל לובאטו. הם עזרו לי ככל שיכלו בטלפון וכך קיבלתי החלטה לצאת להרפתקה שלי עם Nu Skin.

כיום, החיים שלי ושל משפחתי השתנו לחלוטין. הדבר החשוב מכל הוא הידיעה שאני עוזרת לאנשים להרגיש טוב יותר. אבל מעל הכל, אני עוזרת לאנשים רבים להגיע לעצמאות כלכלית טובה יותר, במיוחד לאור המצב הקיים במדינה שלנו (ספרד). Nu Skin העניקה לי רצון עז יותר לעבוד, כיוון שבכל יום אני מרגישה שאני עוזרת לאנשים רבים יותר. והחברה מתגמלת אותי עבור עבודתי, דבר שהופך אותי גאה פי כמה. העתיד שלי ושל האנשים שלי נמצא עם Nu Skin.

 

העצה  שלי לאלה אשר רק מתחילים עם Nu Skin היא לדבר עם אנשים. דברו עם כל מי שאתם פוגשים בדרך והראו להם את החברה והמוצרים. זה הדבר שגורם לעסק לגדול. עלינו להעביר את המסר שהחברה הזו, Nu Skin, שאנחנו חלק ממנה, היא החברה הטובה ביותר, כיוון שיש לה לב, היא הומנית ובאמת אכפת לה מהמפיצים שלה. תודה לכל מי שעזר לנו בדרכנו עד כה.

 

אינמה וחואנחו

 

 

Divider