גבריאלה נובאקובה וירוסלב נובאק

גבריאלה נובאקובה וירוסלב נובאק

Gabriela_ Jaroslav

כפי שאומר הפתגם: "הזדמנות רוקדת עם אלה שעומדים מוכנים על רחבת הריקודים". ובכן, משהו דומה קרה לנו.  

                                                                             

ההזדמנות של ®Nu Skin הוצגה בפנינו לפני 6 שנים. היינו יזמים בתחומים שונים לחלוטין. שני העסקים שלנו התנהלו באופן מוצלח ביותר. הבנו את ההזדמנות הזו כדרך להקים מיזם משותף וכהזדמנות לשנות את אורח חיינו. קיבלנו בהערכה ובשמחה את היתרונות שבעסק של ®Nu Skin על סמך הניסיון שהיה לנו מהעסקים הקודמים שלנו. כיוון שאנו מורגלים בעבודה ואנחנו אוהבים לעבוד, יצרנו צוות פרוס במקומות שונים למן ההתחלה של הקריירה שלנו ב- ®Nu Skin. הגענו לדרגת בכיר תוך חודש אחד ולדרגת Ruby תוך ארבעה חודשים. היעד המשותף הראשון שלנו היה להגיע לדרגת Ruby ולהשתתף בטיול למפיצים בדרגה זו. השתתפנו בטיול ה- Ruby יחד עם הכנס העולמי. היה זה רגע מכריע בהתקדמות העתידית שלנו. כך התאפשר לנו לחוות הלכה למעשה את כל התיאוריות שהכרנו. ראינו במו עינינו עד כמה גדולה ואינסופית ההזדמנות ונוצר קשר אמיתי בינינו
לבין ®Nu Skin.

 

טיול ה- Ruby הוא רגע מכריע לכל אחד ממפיצי ®Nu Skin. הדרגה הנוכחית שלנו היא Blue Diamond. אנחנו חלק מצוות מדהים בסלובקיה. אנחנו נפגשים עם מספר רב של אנשים חדשים ומעניינים, אנחנו מטיילים ויש לנו את החזון שלנו, היעדים והתוכניות שלנו. מוצרי ®Nu Skin ובמיוחד אנשים הקשורים ב- ®Nu Skin הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו. החיים שלנו שמחים יותר, מאוזנים יותר ואנחנו רואים את העתיד שלנו מוגדר יותר.

                                                    

יש לנו שני בנים נפלאים שקוראים להם אדריאן ורומן. אנחנו יוצרים את העתיד שלנו יחד איתם. אנחנו משתפים פעולה עם אנשים נפלאים, שהם גם החברים שלנו. יחד עם כל הצוות שלנו בסלובקיה, יש לנו תוכניות גדולות ויעדים משותפים, אשר יכולים לסייע לשפר את חייהם של אנשים. הדבר הפך למשימה ולדרך חיים עבורנו.

 

ברצוננו לנצל את ההזדמנות כדי להודות לכל מי שהאמין בנו, גם למעניקי החסות וגם למפיצים ברמה הראשונה שלנו. תודה ענקית לאלה, שבלעדיהם כל זה לא היה אפשרי ותודה גם למשרדי
®Nu Skin בבודפשט. לא היינו יכולים להיות היכן שאנו נמצאים היום ללא הצוות המדהים, שיש לנו הזכות והכבוד להימנות עליו.                       

                                                   

אנו מאחלים לכל השותפים העסקיים שלנו שיהיה להם "למה", שיציבו יעדים, שיהיו נחושים ועקביים כדי לעבור את כל המסע ולהגיע להצלחה אדירה. אנו סומכים עליכם ומצפים לראות את ההצלחה ההולכת וגדלה של כל הצוות יחד וגם של כל אחד מהמנהיגים בנפרד.

 

גבריאלה נובאקובה וירוסלב נובאק – Blue Diamonds מסלובקיה

Divider